صفحه نخست / قوانین

قوانین

با عضویت در شبکه ی اجتماعی دانشجویان علوم پزشکی، شما بند های زیر را می پذیرید:

۰) دانشجو یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی باشید!

در حال حاضر: پزشکی، مامایی، پرستاری، دندان پزشکی، دارو سازی، علوم آزمایشگاهی، تغذیه.

توجه: برنامه ای برای افزایش رشته های موجود نداریم.

۱) مطالبی خارج از راستای اهداف و خط و مشی سایت ارسال نکنید.

خط مشی سایت عبارت است از گفت و گو های علمی و سازنده، و بیان مسائلی که مربوط به امور دانشجویی رشته های علوم پزشکی هستند. بدیهی است هر گونه مطلب خارج از این موضوعات، نباید ارسال شود.

۲) مطالب غیر اخلاقی، تبلیغاتی ، سیاسی، و هرگونه مطالب تحریک آمیز بی درنگ و بدون اطلاع به کاربر حذف خواهند شد. و حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

۳) توهین به اشخاص و ارگان ها، دروغ، تهمت، و توهین به عقاید مذهبی دیگران خلاف ادب بوده و با کاربر خطاکار برخورد خواهد شد.

۴) هر عضوی مسئول نوشته های خودش است. در صورت بروز مشکل از جانب نوشته های او، وی بایستی پاسخگو باشد و مدنت هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

۵) مدنت هیچ مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات شخصی اعضا ندارد. صحت این اطلاعات بر عهده ی خود کاربر است.

۶) اطلاعاتی که در پروفایل خود وارد می کنید، به طور پیشفرض برای همه ی اعضای سایت قابل دسترس است. مدنت هیچ مسئولیتی در برابر سوء استفاده های احتمالی از اطلاعات شما ندارد. چه این اطلاعات درست باشند، چه نا درست.

۷) هر مطلبی مربوط به مواردی که کپی رایت را نقض میکند نباید ارسال شود. از قبیل: قرار دادن لینک، توضیح کرک کردن نرم افزار، ضمیمه کردن نرم افزار های کرک شده، معرفی سایت هایی که نرم افزار های کرک شده در آن ها قابل دسترسی باشند، همچنین لینک به کتاب ها، فیلم ها، و تصاویری که برای نشر آن ها نیاز به مجوز از صاحب اثر است ممنوع است. بهتر است این موضوعات به صورت پیام خصوصی بین اعضا رد و بدل شود.

۸) با توجه به ماهیت سایت، امکان کنترل لحظه ای همه ی مطالب ارسال شده وجود ندارد. با این حال مسئولین سایت و خود اعضا پیوسته روی مطالب ارسالی نظارت دارند. چنانچه موردی خلاف قوانین و اهداف سایت مشاهده کردید لطفا به مسئولین گزارش دهید.

۹) mednet پیش از هر چیز یک محیط علمی و فرهنگی در شان دانشجویان رشته های علوم پزشکی است. و نه یک سایت دوست یابی. بنا بر این در صورت مشاهده یا گزارش چنین فعالیت هایی که خارج از خط مشی سایت نیز هستند با کاربر خطا کار برخورد خواهد شد.

۱۰) چنانچه قانون شماره ۹ را در مورد کاربرانی نقض کنید که در پروفایل خود عبارت “نقض قانون شماره ۹ در مورد این کاربر باعث حذف فوری حساب کاربری شما بدون هیچ گونه اخطار قبلی می شود. بنابراین قوانین را دوباره بخوانید!” را فعال کرده باشند، طبق این عبارت عمل خواهد شد.

۱۱) برای نوشته های علمی حتما منبع خود را ذکر کنید. نوشته کپی/پیست شده از سایت های دیگر که بدون ذکر منبع باشد، حتی یک جمله، بدون اطلاع قبلی به نویسنده حذف خواهد شد.

۱۲) هیچ کدام از مطالب علمی موجود در سایت قابل استفاده برای عموم مردم به جهت خوددرمانی و یا به هر هدف دیگری نیستند. در صورت بروز هرگونه مشکل بعلت عدم رعایت این نکته مدنت هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

به کاربری که هر یک از قوانین سایت را نقض کند، فقط یک بار اخطار داده می شود. در صورت تکرار خطا، حساب کاربری او حذف خواهد شد. این مورد مستثنی از قانون شماره ۱۰ است.

با تشکر از عضویت شما در این جمع دانشجویی.

در صورتی که واقعا قوانین سایت را می پذیرید و آن ها را رعایت می کنید، میتوانید در مدنت عضو شوید.

reg

ads