مامایی

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مامایی

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

سوالات خود در مورد کارشناسی ارشد مامایی(کلیه رشته ها و گرایش ها اعم از مشاوره در مامایی،…) رو اینجا بپرسید

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 423 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

ممنون یه سوال دیگه هم دارم میخوام درسنامه جامع زیبا تقی زاده رو بگیرم به نظرتون لازمه درسنامه زنانشم جدا بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

داشتن یه درسنامه کامل خیلی از بچه ها رو کمک کرده مهرداد صلاحی و زیبا تقی زاده و گلبان بهترین درسنامه ها هستن…

برای هر درس یه منبع اصلی و یه منبع کمکی کافیه اگه درسنامه جامع داخلش زنان داره ، دلیلی نداره هزینه جداگانه برای درسنامه زنانش بپردازید مگر اینکه این درسنامه جدا، بهتر باشه و شما رو از خوندن اون یکی بی نیاز کنه (مثلا درسنامه زنان تقی زاده بهتر از بخش زنان در درسنامه ی جامع هست)

موفق باشید

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

مرسیییییییییی یه چیز دیگه هم تازه یادم اومد درسنامه جداگانه واسه مشاوره مامایی هم هست؟؟/ تو  نت که چیزی نبود… واسه کتاب تست چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچی ندارم….

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

مرسیییییییییی یه چیز دیگه هم تازه یادم اومد درسنامه جداگانه واسه مشاوره مامایی هم هست؟؟/ تو نت که چیزی نبود… واسه کتاب تست چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچی ندارم….

درسنامه های مشاوره مامایی رو ندیدم ولی احتمال زیاد موسسات مختلف باید داشته باشن به هر حال از نظر اقتصادی براشون لازمه :چشمک

ولی نیازی به تهیه اش ندارید اینها صرفا منبع درآمد موسسات هستن!

کتاب تست باید جوابهای درست و منطبق بر وزارت خونه داشته باشه . کتاب هدی تفضلی (مجموعه سوالات مامایی کنکور های گذشته)و کلیه کتاب های تست گلبان (درس به درس و فصل به فصل)رو تایید میکنم. چند مورد دیگه دیدم که بسیار اشکال دارن! پس مواظب باشید

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

ممنون از راهنماییاتون…..

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

‘سلام گیلان نمایشگاه کتاب باز شده امروز رفتم کتاب بگیرم سوسن پارسای و نوزادان گلبان گرفتم ولی نوزادان 2011 بود گفت آخرین چاپه مجبور شدم بگیرم.واقعآ آخرین چاپه؟؟؟؟؟

انتشارات گلبان میگفت چرا داری این همه کتاب میگیری درسنامه جامع بگیر کافیه  واسه طراحه سواله پرسیدم قیمتش چنده گفت با تخفیف 200000 تومن…..

ولی من میخوام مهرداد صلاحی رو بگیرم.

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه مطلق
    عاطفه مطلق@mama87

آره. ۲۰۱۱نلسون آخرین چاپه. به نظر من خود ویلیامز رو بخونی بهتر از درسنامه ست عزیزم.

لینک دائمی
    نمایهٔ سحر
    سحر@ss11

سلام من به شدت تو زبان مشکل دارم تو ازمون هفته پیش فقط 10 درصد زدم خیلی نا امید شدم از زدنه زبان. جنین شناسی رو هم خیلی کم میخونم یه راه حل واسه این دوتا درس بدید. :ناراحت

لینک دائمی
    نمایهٔ زهراآقاجری
    زهراآقاجری@zahramama

عزیزم تافل هفته ای یک درسش روبخون هردرسش 15 لغته کتاب امیر لزگی روهم مهارتهاشو وهم سوالاته سالهای گذشته روبخون سعی کن هرروز زبان توی برنامه ت باشه

اگرخدابشودباورت خدا یک نقطه میگذارد زیرباورت میشود یاورت

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

منم دارم لزگی و تافل میخونم . هر دوهفته یه مهارت لزگی+4 درس تافل . سبکه میتونم برسونم.تا عید تموم میشن کلا، بعد از عید هم قراره سوالات سالهای گذشته رو تست بزنم.

نکته ی مهم اینه که زبان بهتره حتما هرشب تکرار بشه تا ذهنمون درگیر زبان بشه و بهش عادت کنه.

بخش گرامر هم در حد دبیرستان بدونی کافیه.

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

لینک دائمی
    نمایهٔ mary
    mary@mary22

سلام دوستان عزیز . ممنون از راهنمایی هاتون

خیلی خوشحالم که به جمع شماها پیوستم .

لینک دائمی
    نمایهٔ mary
    mary@mary22

یه سوال :

واسا ارشد مشاوره در مامایی , آیا خواندن مباحث داخلی و جراحی (جلد 3 ویلیامز) لازمه ؟

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

نه از مباحث و فصلای داخلی و جراحی تو کنکور مشاوره سوال نمیاد.

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلام خسته نباشین دوستان….

وای نوزادان چرا انقد سخته چطوری بخونیمش؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی اصطلاحات جدید داره ….

از همه درسا سخت تره

یکی بگه چکار کنیم؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

منم همین مشکل رو داشتم، بخصوص اون ترجمه ای که من دارم اصن جالب نیست، اصطلاحات زیاد و مطالب پراکنده هم باعث میشه یکم کلافه بشیم. بخاطر همین تصمیم گرفتم نوزادان رو آهسته تر بخونم مثلا هر بار فقط ده صفحه با این کار هر موقه حوصله و انرژی کافی دارم میرم سراغش و بهتر متوجه میشم.

از مطالب نلسون خلاصه هم برمیدارم، نمودار درختی و اینکه جمله ها رو با زبون خودم بازنویسی میکنم خیلی کمکم میکنن.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

@mary22

تو همین سایت در مورد منابع خیلی بیشتر سرچ کنید مطالب زیادی دست گیرتون میشه

برای نوزادان… هرچقدر بخونی کمه!

هیچ کسی از اول رابطه خوبی باهاش برقرار نمیکنه! ترجمه قاضی جهانی و انتشارات گلبان از بقیه خیلی بهتره و واقعا تفاوت در درک مطلب وجود داره!

اگه سه بار یک فصل نلسون بخونید(حتی اگر فصل ناف باشه!) بهتر از اینه که سه تا فصل رو یک بار بخونید!

روش هایی که نازنین گفت واقعا بدرد نلسون میخوره!همه شون رو استفاده کنید :لبخند

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 423 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.