مامایی

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مامایی

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

سوالات خود در مورد کارشناسی ارشد مامایی(کلیه رشته ها و گرایش ها اعم از مشاوره در مامایی،…) رو اینجا بپرسید

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 3 replies - 421 through 423 (of 423 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

چه میزان از زبان کنکور عمومی و چه میزان تخصصی هست؟

اصلا زبان تخصصی نیست! زبان عمومی در حد upper intermediate

میزان باید خوند و و قت گذاشت ؟

هرچه بیشتر و موثرتر بهتر

حداقل درصد مجاز برای ارشد مامایی چقدره؟؟

با توجه به میانگین درصدهای جمعیت شرکت کننده همون سال مشخص میشه. ولی میشه کلی گفت که قبولی های سالهای قبل حداقل میانگین ۴۵ درصد داشته اند.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیرا ابراهیمی
    سمیرا ابراهیمی@oldoz

سلام من نمیدونم چجوری بخونم تا کنکور!همه کتابارو تقریبا یکبار خوندنم!اما احساس میکنم چیزی بلد نیستم!تست هم میزنم هیچی بلد نیستم!چیکار کنم من؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

سلام من نمیدونم چجوری بخونم تا کنکور!همه کتابارو تقریبا یکبار خوندنم!اما احساس میکنم چیزی بلد نیستم!تست هم میزنم هیچی بلد نیستم!چیکار کنم من؟؟؟

@oldoz سوال شما به این تاپیک منتقل شد.

از الان تا کنکور ۳ ماه فرصت دارین. شما نباید بلد نبودن الانتون رو به سر جلسه هم نسبت بدین!هدف شما هم از تست زدن الان باید یادگیری باشه نه ارزیابی! مطمئن باشید تا دوره نکنید چیز خاصی تو ذهنتون ثبت نمیشه و انگار فقط روزنامه خوندین!و صرفا یک کلیتی از موضوعات تو ذهن دارین. تست های تالیفی یا تستهای سالهای دورتر رو (به صورت مبحثی)بزنید تا بدونید دور دوم بیشتر رو کدوم قسمتها تمرکز کنید. حتما سه چهار روز قبل از تست زدن موضوعتون رو دوره کنید و بعد از تست هم جوابها رو بررسی کنید. (اینطوری انگار دو دور دوره کردین!) جوابهایی که درست زدین فقط یک بار از متن تشریحی کتاب تست بخونید و بعد سوال رو با جواب درستش بخونید. سوالی که غلط زدین یا نزدین علاوه بر خوندن تشریح کتاب حتما به رفرنس مراجعه کنید و کل پاراگرافی که موضوع مربوطه داخلش قرار گرفته بخونید.

پنج سال کنکور اخیر رو نگه دارین برای زمانی که همه مطالب مرور شدن،  بزنید که مثل آزمون آزمایشی برای خودتون برگزار کنید…

در نهایت به قبولی… و رتبه ی خوب… باور داشته باشید :لبخند

Viewing 3 replies - 421 through 423 (of 423 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.