مامایی

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مامایی

برچسب‌ها: 

Viewing 10 posts - 421 through 430 (of 430 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ فرنوش خوشبو
    فرنوش خوشبو
    Participant
    @farnoosh1

سلام من میخواستم در مورد درس زبان بدونم…چه میزان از زبان کنکور عمومی و چه میزان تخصصی هست؟چه میزان باید خوند و و قت گذاشت ؟حداقل درصد مجاز برای ارشد مامایی چقدره؟؟

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

چه میزان از زبان کنکور عمومی و چه میزان تخصصی هست؟

اصلا زبان تخصصی نیست! زبان عمومی در حد upper intermediate

میزان باید خوند و و قت گذاشت ؟

هرچه بیشتر و موثرتر بهتر

حداقل درصد مجاز برای ارشد مامایی چقدره؟؟

با توجه به میانگین درصدهای جمعیت شرکت کننده همون سال مشخص میشه. ولی میشه کلی گفت که قبولی های سالهای قبل حداقل میانگین ۴۵ درصد داشته اند.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ سمیرا ابراهیمی
    سمیرا ابراهیمی
    Participant
    @oldoz

سلام من نمیدونم چجوری بخونم تا کنکور!همه کتابارو تقریبا یکبار خوندنم!اما احساس میکنم چیزی بلد نیستم!تست هم میزنم هیچی بلد نیستم!چیکار کنم من؟؟؟

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

سلام من نمیدونم چجوری بخونم تا کنکور!همه کتابارو تقریبا یکبار خوندنم!اما احساس میکنم چیزی بلد نیستم!تست هم میزنم هیچی بلد نیستم!چیکار کنم من؟؟؟

@oldoz سوال شما به این تاپیک منتقل شد.

از الان تا کنکور ۳ ماه فرصت دارین. شما نباید بلد نبودن الانتون رو به سر جلسه هم نسبت بدین!هدف شما هم از تست زدن الان باید یادگیری باشه نه ارزیابی! مطمئن باشید تا دوره نکنید چیز خاصی تو ذهنتون ثبت نمیشه و انگار فقط روزنامه خوندین!و صرفا یک کلیتی از موضوعات تو ذهن دارین. تست های تالیفی یا تستهای سالهای دورتر رو (به صورت مبحثی)بزنید تا بدونید دور دوم بیشتر رو کدوم قسمتها تمرکز کنید. حتما سه چهار روز قبل از تست زدن موضوعتون رو دوره کنید و بعد از تست هم جوابها رو بررسی کنید. (اینطوری انگار دو دور دوره کردین!) جوابهایی که درست زدین فقط یک بار از متن تشریحی کتاب تست بخونید و بعد سوال رو با جواب درستش بخونید. سوالی که غلط زدین یا نزدین علاوه بر خوندن تشریح کتاب حتما به رفرنس مراجعه کنید و کل پاراگرافی که موضوع مربوطه داخلش قرار گرفته بخونید.

پنج سال کنکور اخیر رو نگه دارین برای زمانی که همه مطالب مرور شدن،  بزنید که مثل آزمون آزمایشی برای خودتون برگزار کنید…

در نهایت به قبولی… و رتبه ی خوب… باور داشته باشید :لبخند

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ آناهیتا
    آناهیتا
    Participant
    @anahid

سلام عزیزم من برای سال بعد میخپام ارشد مشاوره مامایی شرکت کنم از چه کتابی الان شروع کنم به خوندم درضمن من یه دختر ده ماهه هم دارم بنظرتون میشه با این وجود خوند؟مشاوره مامایی در محیط کار و آینده شغلی چه فرقی با خود مامایی داره؟

نمایهٔ سمیرا ابراهیمی
    سمیرا ابراهیمی
    Participant
    @oldoz

سلام خانم.خوبید.منم الان یک پسر ۱۷ ماهه دارم .اگر بخایید میتونیدحالا همون سال اول هم نشد سال بعد انشالا قبول میشید.منم اصلا امیدی ندارم امثال قبول بشم اما میخونم اگر هم قبول نشدم سال بعد انشالا قبول میشم.اگر قبول نشدم باهم میخونیم .شروع کنید اول زبانتونو تقویت کنید .بعدشم کتابهای رفرنس برا تخصصیا بخونید.من خیلی راجب مشاوره اطلاعی ندارم فقط چون میخام تو شهر خودم ارومیه برم دانشگاه و فقط اینجا مشاوره داره .واسه همون مشاوره میدم

نمایهٔ آناهیتا
    آناهیتا
    Participant
    @anahid

ممنونم سمیراجان ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین،خدا پسرتونم براتون حفظ کنه و زیر سایه پدر و مادر روزای شادی داشته باشه….

زبان چه کتابی بخونم؟از خود مدنت میشه خرید؟شما چکیده میخونین؟اگه آره نویسنده و اسمش لطفا؟

برقرار باشید

یاحق…

نمایهٔ سمیرا ابراهیمی
    سمیرا ابراهیمی
    Participant
    @oldoz

اگه تلگرام دارین شمارتونو بدین براتون هم کتاب وهم لغات لزگی رو ارسال کنم الان وقت زاد دارین کتاب لزگی رو بخونید من یه ترجمه هایی ازش دارم دیگه لازم نیست وقت بزاریدو ترجمه کنید.خلاصه بارداری زایمان خوندم کتاب گلبان.درسنامه مامایی هم که خوبه من کلا نوزادان وبهداست رو از اون خوندم اما اگر قبول نشم صد در صد رفرنس همراه باتست تفکیکی میخونم .چون پسرم کوچیک هستش و خودم تو بهداشت شاغل هستم زایاد نمیتونستم وقت بزارم همش شبا میخونم با روز های تعطیل

نمایهٔ آناهیتا
    آناهیتا
    Participant
    @anahid

سلام سمیراجان خیلی لطف دارین ممنونم…من هرچی سعی میکنم براتون خصوصی پیام بفرستم نمیشه…شما میتونین یه پیام خصوصی برام بفرستین عزیز؟

نام گیرنده و رو  میدهerror

نمایهٔ سمیرا ابراهیمی
    سمیرا ابراهیمی
    Participant
    @oldoz

S.e363@ yahoo.com ادرس ایمیلم هستش

Viewing 10 posts - 421 through 430 (of 430 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads