مامایی

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مامایی

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

سوالات خود در مورد کارشناسی ارشد مامایی(کلیه رشته ها و گرایش ها اعم از مشاوره در مامایی،…) رو اینجا بپرسید

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 423 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ سمیرا
    سمیرا@samiramiss

الهه جان می تونی برنامهتو واضح و به تفکیک بگی منم با اینجور برنامه ها راحت ترم می خام یه جوری ترکیب کنم با برنامه خانوم شکری ممنون میشم :ايول

لینک دائمی
    نمایهٔ آزاده سلطانی
    آزاده سلطانی@azade1133

سلام
    من دانشجوی مامایی ترم۷هستم
    اگه خدا بخاد میخوام شروع. به. خوندن ارشد کنم
    یه سوال داشتم
    کسی رو توی این گروه میتونم پیدا کنم که با هم برنامه ریزی داشته باشیم
    چون من تازه عضو شدم زیاد از گروه و برنامه ریزی این گروه چیزی رو نمیدونم
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشمم برای

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

الهه جان می تونی برنامهتو واضح و به تفکیک بگی منم با اینجور برنامه ها راحت ترم می خام یه جوری ترکیب کنم با برنامه خانوم شکری ممنون میشم

سمیرا جان تو صحفه فبل تا حدی گفتم که چطور تعداد صحفه رو مشخص کردم.

یعنی ابتدا منابعی که می خوام بخونم مشخص کردم.مثلا بارداری از رو کتاب ویلیامز.زنان ار رو کتاب نواک.زبان کتاب لزگی و 504 واژه و….

تو زنان همه فصل های نواک مهم نیست و سوال نمیادتا فصل 14 نواک سوالی اصلا نمیاد و به قول دوستان که قبلا بحث کردن برخی فصل ها مثل یائسگی.امنوره.بلوغ و …مهمه.

وقتی فصل و کتاب مشخص کردم.تعدا صفحه رو بدست آوردم.

بعد همونطور که توصحفه اول گفتم تعداد آزمونی که می خوام بدم مشخص کردم(فعلا قصد رفتن به موسسه ندارم) و تعداد صحفه ای که باید تو اون ازمون بخونم.

مثلا الان برای آزمون 7/25 از کتاب ویلیامز باید 6 فصل اول بخونم.(160 صحفه.کتاب ویلیامز دارای داخلی جراحی هم هست.بخاطر همین ازین 160 صحفه. 130 صحفه مال بارداری و 30 صحفه از داخلی جراحی)

نوازادن 3 فصل اول نوزادان(مروری بر مرگ ومیر- جنین-حاملگی پر خطر 53 صحفه) و…

طبق برنامه ای که نوشتم تعداد فصل ها بیشتر و همشو دربر می گیره اما خب طبیعتا از همه فصل ها سوال نمیاد مثلا تو ویلیامزمن همه فصل هارو قرار دادم. ولی خب از فصل ژنیتک سوالی نمیاد.

برای نوشتن و مشخص کردن برنامم 1 ساعت وقت گذاشتم.خیلی سخت نیست.

اگه خدا بخاد میخوام شروع. به. خوندن ارشد کنم

خدا که حتما می خواد.فقط اراده و برنامه ریزی و توکل می خواد که داشته باشی.دوستان زیادن برای برنامه ریزی.من.سمیرا خانم و ….

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

مطالعه كتاب چكيده بيماري هاي زنان نواك و برك؛براي كنكور كفايت ميكنه؟يا بايد كتاب اصليشو كه دو جلده تهيه كنم؟ يه سوال ديگه شما با جزوات دكتر خليلي اشنا هستين؟به نظرتون چطوره؟خوندن جزوه هاش واسه ارشد كافيه؟

در مورد زنان حتما رفرنس بخونید. هند بوک و خلاصه کافی نیست کتاب اصلی قابل فهم تر هست. نه جزوه های موسسات رو به هیچ وجه ندیدم و اشنا نیستم. به جز رفرنس چیزی پیشنهاد نمیشه مگر برای مرور و جمع بندی و تست و… @252639

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلام دوستان منم امسال ارشد شرکت میکنم.

یه سوال واسه بهداشت منابع اعلام شده رو بخونیم بهتره یا کتاب سوسن پارسا؟؟؟

نوزادان از کجا بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زنان و بارداری و جنین از منبع اصلیشون میخونم…

برناممم همون برنامه 4 ماهه بود واسه 4ماه آخر با اون پیش میرم ماه اول تنبلی کردم 30 درصدشو فقط خوندم…

نظرتون چیه؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

سلام خوش امدی سوالاتت قبلا جواب داده شده بهداشت سوسن پارسای و شجاعی منابع رو پوشش میده نوزادان رفرنسش معلومه نلسون 2011 حتما گلبان برنامه رو طوری تنظیم کنید که برسید حداقل پنج دوره کنکور قبل رو مرور کنید

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

مرسی عاطفه جون ممنون از راهنماییات،جدید ترین نگرانیم اینه که گلبان داره ویلیامز 2014 رو آماده میکنه…

و اینکه اگه ارشد مشاوره شرکت کنم باید هر سه جلد کاپلان بخرم؟؟؟؟؟؟؟

• این پاسخ 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
    لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

مرسی عاطفه جون ممنون از راهنماییات،جدید ترین نگرانیم اینه که گلبان داره ویلیامز 2014 رو آماده میکنه…

خواهش میشه… اصلا مهم نیست!بزار آماده کنه :زبان

و اینکه اگه ارشد مشاوره شرکت کنم باید هر سه جلد کاپلان بخرم؟؟؟؟؟؟؟

نه آقا!!! نمیخواد چند تا فصل هست فقط

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

منظورم این بود که ویلیامز 2014 رو  بگیریم؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

من این چند روز نتونستم درس بخونم…
    ولی استراحتم نکردم چون همش استرس درس نخوندن داشتم…
    بچه ها برای همدیگه دعا کنیم….   :گريه
    لینک دائمی
    نمایهٔ سارا بیرانوند
    سارا بیرانوند@sara72

سلام من ترم 5 مامایی ام میخوام برای ارشد شروع کنم بخونم بعضی ها میگن زوده.اگه ممکنه راهنماییم کنید.

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلام من ترم 5 مامایی ام میخوام برای ارشد شروع کنم بخونم بعضی ها میگن زوده.اگه ممکنه راهنماییم کنید.

سلام دوستم نه زود نیست البته نباید خودت خسته کنی به نظرم فعلا فقط ویلیامز و نواک بخون و خلاصه برداری کن و از همه مهم تر اگه زبانت قوی نیست از الان رو زبانت کار کن…

موفق باشی…واسه ما هم دعا کن امسال قبول شیم………….. :دمتگرم

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@sara72  شما اول معنی”خوندن برای ارشد ” رو مشخص کن! اگه منظورتون تست زدن هست بسیار زوده! اصلا این کار رو نکنید و برای ارشد از ترم پنج نخونید! اما اگه منظورتون خوندن رفرنس ها هست… باید بگم که کار خوبیه! اینکه شما همزمان با تدریس اساتیدی که لطف میکنن برای راحتی دانشجوها جزوه میگن… رفرنس هم بخونید خوبه! ولی یادتون باشه که در این اوضاع ممکنه نمره تون خیلی پایین تر از بقیه بشه!(پس اشتباه من رو نکنید و جزوه رو به دلیل رفرنس خوندن حذف نکنید بلکه همزمان بخونید) در کل زبان یک مهارت هست و باید از الان تقویتش کنید

نه فقط برای ارشدزود شروع کرد ن”به هدف ارشد” خسته تون میکنه به هدف یادگیری دقیق و پایه ای بخونید طوری که بتونید به بقیه هم اون مبحث رو یاد بدید و کاربرد انها رو بلد بشید

در این تاپیک فقط “مشاوران تحصیلی” با عکس مزبور مشاور هستند! بقیه صرفا نظر شخصی خود را مینویسند!

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

منظورم این بود که ویلیامز 2014 رو بگیریم؟؟

نیازی نیست!

من این چند روز نتونستم درس بخونم…
    ولی استراحتم نکردم چون همش استرس درس نخوندن داشتم…
    بچه ها برای همدیگه دعا کنیم…. :گريه
    وضعیت خوبی نیست جبرانش کنید.
    اینکه استراحت هم نکردید این وضعیت رو بدتر کرده!
    اگه اینقدر درس خوندید که نیاز به استراحت دارید از تو تقویم چند روز رو برای خودتون از قبل معلوم کنید که اون روزها کارهایی که دوست دارید انجام بدید!
    و اصلا استرس درس نخوندن نداشته باشید! اونها مال شماست!(سینما برید…مسافرت…یا اصلا بخوابید!)
    روزهایی هم که باید درس بخونید نباید خشک و خسته کننده باشن! باید یه سرگرمی برای خودتون داشته باشید!یکنواخت نباشید و سخت نگیرید
    اما بعضی ها بیشتر از اینکه درس خوندن خسته شون کنه “فکر درس خوندن خسته شون میکنه” اینها افرادی هستن که در اوقات بیکاری و تعطیل و مسافرت و … هم به درس فکر میکنن این وضع باعث خستگی ذهن میشه! وقت تفریح فقط تفریح کنید! نگران آینده هم نباشید! شما باید به برنامه تون اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید که زمان برای زندگی کافیه!

در این تاپیک فقط “مشاوران تحصیلی” با عکس مزبور مشاور هستند! بقیه صرفا نظر شخصی خود را مینویسند!

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

ممنون

یه سوال دیگه هم دارم

میخوام درسنامه جامع زیبا تقی زاده رو بگیرم به نظرتون لازمه درسنامه زنانشم جدا بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 423 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.