مامایی

طرح نیروی انسانی

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 147 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

کاش فقط چند ماه زودتر اجرا میشد تا پایگاه منو با 2500 تا پرونده نمی بستن و مردم اواره نمیشدن

اولا که فدای سرت!!!!! :زبان بعدش… من شنیدم که بیشتر به خاطر کمبود نیروی بیمارستانها این مسئله ایجاد شده نمیدونم چقدر صحت داره

نمایهٔ نازنین
    نازنین
    Participant
    @rainydrop

آخه چرا درخواست تمدید میدن ما هنوز تو نوبتیم :گریه البته شوخی کردم ولی کاش این قانون یکم عقب میفتاد :لبخند

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

در مورد طرح هیئت علمی (تعهد و طرح، تعهدات قانونی و…)

دانشگاهها هر سال فراخوان میدن برای جذب فوق لیسانس (و به بالا )های فارغ التحصیل که بعنوان مربی در قالب تعهد طرح مشغول به کار بشن.

این با حق التدریسی فرق داره به خاطر همین هم حقوقشون ماهانه پرداخت میشه(ولی اضافه کار معمولا دیر پرداخت میشه…خیلی دیر!)

تا جایی که میدونم برابر با سالهای تحصیل هست(فوق لیسانس مثلا ۳ ساله تموم بشه… سه سال طرح هیئت علمی داره به شرط اینکه در دوره لیسانس طرح نرفته باشه! ولی اگه بخشی از طرحش رو بعد از لیسانس رفته باشه، از طول دوره اش کم میشه ولی باز هم میتونه تعهد طرح بره!)

مثلا من که یک سال طرح لیسانس رفتم… اگر فوق رو سه ساله تموم بکنم، دو سال طرح و تعهد میتونم برم!(بر اساس حرف اساتید)

اما اگه همزمان با تحصیل دوره ارشد طرح لیسانس هم میرفتم… دیگه بعدش این امکان رو نداشتم!!

نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی
    Participant
    @mah-ta

ممنون که مطلبو کامل باز کردین عاطفه جان

برای ارشد که تو دانشگاهمون چنین چیزی سراغ ندارم ولی برای دکترا هم دیدم هم شنیدم.

برای مثال مدیر گروه ما اولین فارغ التحصیل دکتری مامایی از دانشگاه تهرانه و برابر سال تحصیلش مشموله طرح تعهد شد. البته ایشون به علت مرتبه بالای علمیشون در تایم فارغ التحصیلی سریع هیئت علمی و مدیرگروه شدند.

اگه این قضیه برای ارشد صادق باشه عالیه

فقط یه سوال این تعهد باید درقالب مربی گری باشه یا اجازه تدریس تئوری ویا پژوهش هم دارن?!

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

دانشگاه (و نه دانشکده)این افراد رو بعنوان مربی هیئت علمی میگیره! یعنی هر واحدی بهش میدن( تئوری، عملی)

میگم دانشگاه، چون لزوما واحدهای این افراد محدود به دانشکده ایی که عضو هیئت علمی آن شدن نیست و واحدهای مرتبط با رشته فرد در هر دانشکده ایی ارائه میشه.

از طرف دیگه برای کسب امتیاز لازم هست که پژوهش و مقاله نویسی هم داشته باشه(البته اگر بخواد جذب بشه! وگرنه معمولا سراغ این دردسرها نمیرن!)

یه چیزی رو لازم میدونم بگم.

البته با عرض معذرت!

جذب هیئت علمی شدن ارتباط چندانی با “مرتبه بالای علمیشون” نداره! :گرومپ

با توجه به نیاز دانشگاه و متقاضی های استخدام این افراد رو جذب میکنن. در دانشگاههای بزرگ و بویژه پایتخت در فیلد مامایی ، اعضای هیئت علمی حتما باید دکترا داشته باشن… ولی در شهرستانها فوق لیسانس هم جذب می کنن خصوصا رشته های جدید که کرسی آنها هنوز در دانشکده خالی هست.(توجه کنید که تاهل شرط اصلی هیئت علمی شدن ،بصورت استخدامی، می باشد.)

نمایهٔ نازنین
    نازنین
    Participant
    @rainydrop

عااطفه :بوس همیشه به آدم روحیه میدی :گل یکی از بزرگترین آرزوهام مربی شدن و بعدش هیئت علمی شدن بود، پس خیلی هم دور از انتظار نیس، اونقدی به رشته م علاقه دارم که هر سختی رو به جون بخرم. باوجود تمام مشکلاتی که دارم، با علاقه درس میخونم تا ارشد قبول بشم. مقاله و پژوهشو هستم، دوست دارم :عینک بقیه ی شرایطم ایشالا درس میشه :کرکر :چشمک

تو دانشگاه ما هم چند تا از فارغ التحصیلی های ارشد به عنوان طرح مربی لیبر شدن. یکیشون تلاش کرد و سال گذشته هیئت علمی شد. :لبخند

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

فواید هیئت علمی شدن چیه؟

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

فواید هیئت علمی شدن چیه؟

خیلی شخصی هست. و هر کس با کمی فکر کردن به جواب میرسه.

نمایهٔ لیلا
    لیلا
    Participant
    @leila68

کسی هست که طرحشو توی بهداشت بگذرونه؟چه مزایاییی داره؟ساعات کاریش چه جوریه؟حقوقش چقدره؟کلا چرا بهداشتو انتخاب کردین؟

ممنون

نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی
    Participant
    @mah-ta

سلام لیلا خانم بله من طرح میرم بهداشت

البته میرم یه پایگاه بهداشت وتک نفره یه واحدو میگردونم به خاطر عدم وجود نیروی کمکی :گریه

تو بهداشت کارها شامل کل مباحث کودک و نوزاد و مادر باردار وشیرده و تنظیم خانواده ومباحث مربوط به زنان میشه حالا باتوجه به مرکزی که برید شاید واکسیناسیون،غربالگری، مشاوره، رابطین،سالمندان، دانش اموز روهم انجام بدهید.

(من همه این کارا رو انجام میدم و البته چندتا کار دیگه)

من رفتم بهداشت چون ارشد مستقیمم به علت چندتا سهل انگاری از طرف دانشکده هیچ شدو من مجبور شدم برم طرح ،بیمارستان به من خیلی دوره ومن به شیفت ها نمیرسیدم و البته نزدیک ترین بیمارستان هم بهم هنوز طرحی نگرفته!!!!

برای مامایی فقط اطلاع دارم از کل بخش درمان دانشگاه تهران فقط بیمارستان امام اونم در حد 5_6نفر نیروی مامای طرحی گرفت، که اونها هم کارشون نرسینگه!!!! :عصبانی

حقوق هم نصف طرحی بیمارستانه

ساعت کار از هشت تا یک وربع است.(البته من اکثر روزا تا سه هستم به علت وضعیت بد پایگاه ولی از اون طرف خبری از اضافه حقوق نیست.)

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

سلام

منم پایگاه بهداشت بودم تا تیر ماه که تموم شد مهتا جان کامل توضیح دادن

من به دو دلیل رفتم بهداشت: اول اینکه  دیده بودم دوستام و میفرستن بخش های غیر مرتبط توی بیمارستان مثل جراحی مردان!!!

دوم اینکه خاطره های بسیار بدی از اوضاع و امکانات و پرسنل لیبر توی دوران دانشجویی داشتم میترسیدم دوباره مجبور شم توی اون شرایط کار کنم

ما توی پایگاه باردار ویزیت نمیکردیم :ماسکه چون پایگاه توی یه درمانگاه خصوصی بود و درمانگاه با مرکز بهداشت توافق کرده بود که ما باردار نبینیم که هزینه هاشون کم نشه و مریض داشته باشن

کودک و تنظیم خانواده و غربالگری و واکسیناسیون داشتیم

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود...

نمایهٔ عاطفه مطلق
    عاطفه مطلق
    Participant
    @mama87

سلام دوستان. من من در حال حاضر تو دوره چهارساله ی تمدید طرحم. به نظر شما میتونم پر‌وانه مطب بگیرم؟ یا حتما باید پایان طرح داشته باشم؟؟؟؟

نمایهٔ لیلا
    لیلا
    Participant
    @leila68

کسی طرحشو تو بهداشت میگذرونه الان؟حقوقش و مزایاش چقدره؟

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

@leila68

سوال شما به این تاپیک منتقل شد(قبلا هم پرسیده بودید و همین بالا دوستان جواب داده اند)

نمایهٔ لیلا
    لیلا
    Participant
    @leila68

تمدید طرح شده؟از کی؟سراسری یا توی بعضی شهر ها تمدید شده؟

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 147 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads