مامایی

طرح نیروی انسانی

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 147 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

مرکز بهداشت شرق تهران هم تا تابستون اجازه گرفتن نیروی طرحی نداره ! البته من امروزم اونجا بودم بحث برداشتن طرح نبود بحث بودجه هست ظاهرا!

خودشون هم شاکی اندچون این نسل طرحی هایی که ما هستیم دونه دونه داره طرحمون تموم میشه و مراکز خالی میشه ولی دستور اومده تا تابستان نیرو نگیرن :چميدونم

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود...

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

بچه ها آقای دکتر پرسیدن خوبه طرح بردارن؟منکه هنوز نرفتم اما فک میکنم بریم طرح بره.چون تجربمون میره بالاتر.دوستان نظرشون چیه؟

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ نسترن نصرالهی
    نسترن نصرالهی
    Participant
    @nastaran

سلام !از بچه های88 کیا هنوز طرح نرفتن؟ خبردارین که میخوان طرحمونو حذف کنن!حد اقل تا تیر ماه که مامایی برنمیدارن!

از یه نفر دیگه هم همینو شنیده بودم اما جدی نگرفته بودم …

دوستم نرفته بود … ابلاغیه اش اومده که بره بیمارستان اما بیمارستان گفتن ما بودجه نداریم حقوق بدیم …

یکی دیگر از دوستان هم بیمارستان خرم دره چند ماهه که کار می کنه هنوز حقوق نگرفته چون بودجه ندارن ….

خلاصه که باوجود نیاز مراکز به وجود ماما ؛ بودجه ندارن و گویا فعلا کسی طرح نمی تونه بره !!! :ناراحت

نمایهٔ نسترن نصرالهی
    نسترن نصرالهی
    Participant
    @nastaran

خوبه که طرح رو بر دارن. خوب نیست؟!

خوبه که طرح اجباری نباشه …

مخصوصا برای کسایی که میخوان ارشد بخونن ؛

اما اینکه کلا نشه کسی بره طرح خیلی فاجعه است ؛ چون اکثر قراردادها و استخدامی ها در زمانِ طرحه !!!

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

توجه کنید که در صورت نگرفتن نیروهای طرحی، سیستم بهداشت و درمان مملکت فلج میشه

اختصاصا در مورد مامایی، اجباری نبودنش مزیت هست.(برای ادامه تحصیل و مجوز مطب)

برای کار تو بیمارستانهای خصوصی چه طوری میتونی سابقه کار حداقل دو سال داشته باشی؟! وقتی طرح نرفتی یا درمانگاه رفتی. یا پارتی نداری!؟ :دی

خودمون مگه ما تو دوره دانشجویی کار یاد گرفتیم؟؟ حالا طرحم اختیارا یا اجبارا نریم… کلا میشیم آدمی که فقط تو کتاب دیده و خونده(تازه اگه دیده و خونده باشیم!) تجربه و بار عملیمون میشه صفر…

و چه فاصله زیادی هست بین خوندن و انجام دادن… بین ما و ماماهای نسل قبل (حتی کاردانهای مامایی با 25 سال و بیشتر سابقه) که اتند ها هم رو حرفشون حرف نمیزنن…

بالا بودن حقوق نیروهای طرحی نسبت به قرار دادی، باعث میشه زمانی که بودجه کم میشه و اصطلاحا کف گیر به ته دیگ می خوره، توقف شروع به کار نیروهای طرحی رو داشته باشیم، البته بگذریم که الان وضعیت طوریه که حتی قرار دادی هم نمیگیرن علی رغم کمبود شدییییید نیرو

بازهم استان با استان متفاوته… شهرهای جنوبی و محروم وضیعت خوبی دارن و تشنه نیرو هستن… اغلب در آمدها هم بالاتر و امکانات رفاهی تاپ تری هم دارن

ببخشید پراکنده حرف میزنم!

نمایهٔ پروانه
    پروانه
    Participant
    @eyvatllo

کاملا باشما در مورد مزیتهای طرح رفتن موافقم .ولی در مورد بودجه کشورکه بچه ها بهش اشاره کردن !اولا اگه بودجه کمه چرا سایر رشته ها ( رشته  پرستاری ،پزشکی،هوشبری ،علوم ازمایشگاهی و….که مسلما تعداد بیشتری نسبت به ماماها دارن رو برای  طرح جذب میکنن وثانیا باوجود نیروی کم ،کادر درمان موجود مجبورندچند شیفته کار کنند مثل بیمارستان شهر ما ودرنتیجه حقوق چند برابری هم میگیرن!(کیفیت خدماتشون هم میاد پایین) عاطفه جان شما الان  طرح میرین؟

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

با صحبت های خانم شکری موافقم اصولا تو دانشگاه مطالبی بیان نشده که بشه 100% به اونها اعتماد کرد برای کار….( یادمه روزای اول طرحم همکارم که میرفت مرخصی استرس داشتم اگر یه مراجعه کننده بیاد که مشکلش رو تشخیص ندم بخاطر کم تجربگی چکار کنم یا گاها توی دوز یه دارو میموندم و یادم میرفت خدا خیر بده اینترنت رو  :دقت  ) برای همینه که طرح و تجربیاتش خیلی مهمه و بعدا همه جا ازت سابقه طرح میخوان

یه نکته ای که من از دوستانم شنیدم این بود که مجوز کار توی شهر تهران منوط به گذروندن طرحه ….مجوز برای سایر شهر های اطراف رو میدن اما تهران نه !

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

@eyvatllo بله طرح میرم، بیمارستان-لیبر …

در مورد مجوز مطب هم بله درست خانم مومنی پور.

نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی
    نیلوفر ابراهیمی
    Participant
    @negineshargh

حالا منی که تازه فارغ الاتحصیل شدم نمیتونم برم طرح؟؟ هر جا برای کار میرم میگن سابقه نداری،متاسفیم!! پس منه صفرکیلومتر کجا باید سابقه بدست بیارمممممممممممممم :گريه

واقعا نیروی طرحی نمیگیرن؟؟

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند.

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

سریع تر اقدام کن …مرکز بهداشت شرق تهران که اینو به من گفتند هفته پیش…نمیدونم کدوم سمتی شما ولی مرکز بهداشت سمت خودتون رو برو حتما چک کن

بعدشم من طرح شهید بهشتیه …شاید شهید بهشتی اینطوریه اوضاعش فعلا دانشگاه تهران رو یه پرس و جو بکنی بد نیس

نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی
    نیلوفر ابراهیمی
    Participant
    @negineshargh

من هنوز مدرک موقتم نیومده زهرا جونم. من دماوندم. میپرسم حتما.ممنونم ازت

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند.

نمایهٔ پروانه
    پروانه
    Participant
    @eyvatllo

سلام بچه ها  امروز از چند تا از همکلاسی هام پیامکی مبنی بر اینکه قراره رشته مامایی به زیر مجموعه معاونت پرستاری منتقل بشه  ودعوت به اعتراض همگانی ،دریافت کردم!البته از صحت این خبر مطمئن نیستم . شما هم چیزهایی در این رابطه شنیدید؟

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

اواااااااااااااااا.خدا نکن پروانه جان.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

نه چیزی نشنیدم من !

نمایهٔ پروانه
    پروانه
    Participant
    @eyvatllo

بچه ها منم از وقتی که شنیدم  اعصابم خورد شده !به جای پیشرفت  روز به روز داریم نزول میکنیم .اونم  با این همه بازدهی که رشتمون داره ! یعنی  کسی نیست که ازمون  حمایت کنه که دارن همچین تصمیماتی میگیرن!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 147 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads