مامایی

طرح نیروی انسانی

Viewing 12 posts - 136 through 147 (of 147 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی
    Participant
    @mah-ta

سلام الهه جان

تو تهران که به مامای تازه فارغ التحصیل اجازه ورود به لیبر رو نمیدهند ،حالا چه طرحی ،چه شرکتی!!!

فقط یک نکته، من در مورد شرایط نیروهای شرکتی وزارت بهداشت چیزهای خوبی نشنیدم. هم از لحاظ حقوق و مزایا وهم امنیت شغلی!

توصیه میکنم بیشتر تحقیق کنید .به خصوص از افرادی که استخدام شرکتی هستند پرس وجو نمایید.

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

@mamajun

طرح بهتر است!

نمایهٔ المیرا
    المیرا
    Participant
    @poorgholam

بنظرمن این خوبه که فردتازه واردروبه لیبر راه ندن،البته منظورم این نیست که به زایشگاه راه ندن.من خودم دوماه زایشگاه کارکردم.بعنوان کسیکه تجربه کارتوزایشگاه رونداشت سخت بودکه روز دوم وسوم بذارنت لیبرواتاق زایمان.چون ازهیچوسیله وروندکارو..سردرنمیاری بعدبایدزایمان هم بگیری!اماموافق نیستم بخش های دیگه که به ماربط نداره بفرستنمون.شرایط برای من خیلی سخت بود.رفتاربی ادبانه متخصص های زنان بماندکه انگاربانوکرشون حرف میزنن،واسه همین آمدم بهداشت.اینجااسترسم کمه.روزای تعطیل،تعطیلم،فق توطرح های سرشماری وطرح قطره فلج اطفال باید ده روز بریم تومنطقه تحت پوشش ازصبح تاظهردم درخونه هاکه شان ماماروپایین میاره.الان دارم به عنوان نیروی شرکتی توبهداشت کارمیکنم.ازاردیبهشت،تاحالانه حقوق گرفتم نه بیمه نه قراردادباهام بستن.فقط امیدم اینه که بعدچندسال ازشرکتی بودن به قراردادی بودن تبدیل میشم واینکه قرارنیس برم روستا وشهرستان دور.توشهراخودمم وده دقیقه بامحل کارم فاصلست.حقوق هم گفتن هفصت تومن.

نمایهٔ المیرا
    المیرا
    Participant
    @poorgholam

الهه جان بهتره بری شرکتی.چون سابقه کارداری.اگه قرازادی بخوان شمایک جورایی توالویتی.اگه ازکارت راضی باشن.بعداگه خدانکرده دیگه شرکت باهات قراردادنبست واسه طرح اقدام کن که حداقل بیکارنمونی.توشهرمااستخدامی حتی شرکتیش سخت گیرمیاد.حقوقش کمه امابنظرم آینده داره.همکارای قدیم من بعدهشت سال شرکتی بودن قراردادی شدن الان امنیت شغلی دارن.وسختی شرکتی روتحمل کردن

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

تو تهران که به مامای تازه فارغ التحصیل اجازه ورود به لیبر رو نمیدهند ،حالا چه طرحی ،چه شرکتی!!!

ن اینجا میزارن بریم تو لیبر.

فقط یک نکته، من در مورد شرایط نیروهای شرکتی وزارت بهداشت چیزهای خوبی نشنیدم. هم از لحاظ حقوق و مزایا وهم امنیت شغلی!

حقوق مزایا زیاد واسه من مهم نیست.امنیت شغلی واسم مهمه.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ نازنین
    نازنین
    Participant
    @rainydrop

دوستای گلم شما یادتون هست که برای درخواست طرح چه مدارکی لازم داشتین؟

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

نمایهٔ لیلا
    لیلا
    Participant
    @leila68

چند قطعه عکس-اصل شناسنامه و اصل کارت ملی -برگه تسویه حساب دانشگاه فکر کنم اینا بود من 2ماهه واسه طرح اقدام کردم فعلا خبری نیس کسی میدونه چقدر طول میکشه طرح بیاد؟

نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی
    Participant
    @mah-ta

من برای طرح یه فیش برق یا اب، اصل مدرک گواهی موقت فارغ التحصیلی + مدارکی که لیلا جان گفتند رو ارائه دادم.

لیلا جان بستگی داره که دانشگاه مورد نظرت در اون بخشی که درخواست دادی(بهداشت یا درمان) نیرو بخواهد یا نه!

مثلا دوست من درمان دانشگاه ایران میخواست 48 ساعته رفت سر کار!

ولی یکی از دوستام برای بهداشت دانشگاه تهران درخواست داده  بود که ،بعد از حدود یک سال هنوز منتظره. :ناراحت

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

نمایهٔ آزاده صولتی
    آزاده صولتی
    Participant
    @solati

سلام
    نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه؟
    همزمان با طرح رفتن میشه ارشد خوند؟برای رشته مامایی

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

سلام نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه؟ همزمان با طرح رفتن میشه ارشد خوند؟برای رشته مامایی

منم نمیدونم سوالتون تکراری هست یا نه!!(میشد قبلش جستجو کنید تا مطمئن بشید.حالا ما حوصله داریم جواب میدیم :چشمک )

طبق آیین نامه کارشناسی ارشد دانشگاههای علوم پزشکی (ماده ۱-۳۰ که ضمیمه کردم)  هرگونه اشتغال غیر از تحصیل ممنوع است! (فرقی نداره چه رشته ایی! و فرقی نداره طرح استخدام و …)

حالا این قانون توسط بعضی دانشگاهها سفت و سخت اجرا میشه(البته تا جایی که میدونم فقط دانشگاه بهشتی اینقدر مقید هست)توسط بعضی دانشگاهها هم اجرا نمیشه.

اما در عمل امکانش هست.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

آیین نامه کارشناسی ارشد دانشگاههای علوم پزشکی

پیوست ها:
    برای دیدن پیوست ها باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ فاطمه.ع
    فاطمه.ع
    Participant
    @fatemeh13

سلام دوستان خوب مدنتی

خیلی خوشحالم که این سایت و پیدا کردم واقعا کلی از مشکلاتم اینجا برطرف شده…

من الان ترم ۸ مامایی هستم ورودی ۹۲ اینجوری که گفتن بهمون ما شهریور فارغ التحصیل میشیم و یک ماه هم فرصت داریم آمار پر کنیم..سوالی که ازتون داشتم  اینه که امسال آیا طرح مامایی اجباریه؟ و اینکه کسی بخواد واسه ارشد بخونه و نخواد فعلا طرح ثبت نام کنه تا کی فرصت داره که طرح نره؟؟

Viewing 12 posts - 136 through 147 (of 147 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads