مامایی

طرح نیروی انسانی

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 147 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

امسال ، مامایی، مازاد بر نیاز اعلام نشده!

یعنی بعد از 5 سااااال… مامایی از لیست مازاد برنیاز خارج شده….

به عبارت سلیس:طرح مامایی اجباری شد!

خب من نمیدونستم! یعنی شنیده بودما باور نکرده بودم! :نگران

یعنی این وضعیت برقرار میمونه!؟؟

نمایهٔ سجاد نوری گراوند
    سجاد نوری گراوند
    Participant
    @sajadnoori

این وضعیت خوبه یا بده؟

نمایهٔ نسترن نصرالهی
    نسترن نصرالهی
    Participant
    @nastaran

{#102}{#102} چرا آخه ؟!!! خدا نكنه اينجوري بمونه !!!!!

وضعيت بدي نيست … فاجعه است !!!!

من با خيال راحت مي گفتم امسال ارشد نشد سال ديگه نشد سال ديگه ….. كلي فكر مي كردم طرح برم نرم !!!!

ولي با اين وضعيت طرح اجباري شد !!!!! بايد رفت … البته اگه سال اول قبول نشيم ؛ خوبه كه هنوز اميدي هست {#63}

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

خوب یا بدش که  مطلق نیست…

بستگی به آدم و هدفش داره!

طرح رفتن هم  نکات مثبت کمی نداره!!! برای خیلی ها فرصت خوبی بوده که حسابی برای ارشد بخونن… تجربه کسب کنن و مطب موفقی داشته باشن، سابقه دار بشن و بیمارستان خصوصی کار کنن…

فقط یادم میافته تا پارسال سر این قضیه به بقیه فخر میفروختیم خنده ام میگیره!!!

نمایهٔ سجاد نوری گراوند
    سجاد نوری گراوند
    Participant
    @sajadnoori

من فکر می کردم که اینجوری بهتره جون مازاد بر نیاز بودن یعنی بیکاری و الکی درس خوندن

نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

به شما کجای کارین؟! از الان برای سالهای آینده فکر میکنین؟ توی این مملـ…!؟

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

:هرهر سالهای آینده؟؟؟؟ ما  یاد گرفتیم که هرچه پیش آید خوش آید!!!  حتی برای یک ساعت آینده هم برنامه نمی ریزیم!

صبح میریم درمانگاه… 1 ساعت می ایستیم!! زنگ میزنن میگن برید سونوگرافی بیمارستان :ماسکه عصر میریم بیمارستان … 2 ساعت می ایستیم!!! بعد بعلت هماهنگی ناکافی بیرونمون میکنن …!! بعد آنکال می ایستیم تا شاید تکلیف مشخص بشه!

تازه بعد تو جلسات ،دور همی، اساتید پشت سرمون میگن بچه ها چقدر پرتوقع هستن !!{#105}

نمایهٔ نسترن نصرالهی
    نسترن نصرالهی
    Participant
    @nastaran

توي دوره ي دانشجويي متوجه شدم كه هرچه پيش آيد به تو ربطي نداره ؛ بايد خوشت بيايد !!!!{#22}

بعد يه روز لانگ وايسادن شب زنگ ميزنن ميگن صبح سونو دارين … برميگردين خونه ميگن فردا صبح زود داخلي جراحي دارين استاد سوپرايزتون كرده فوق برنامه گذاشته … عصرش ميگن كارورزي نوزادان لغو شده … داري برميگردي خونه … زنگ ميزنن خونه مي گن استاد يه دفعه برنامشو جور كرد الان اونجاست ، پاشيد بيايد !!!! {#102}

فردا دوباره از اول !!!! روز از نو روزي از نو …

من كه هر وقت گوشيم زنگ ميخوره تنم مي لرزه !!!! كه باز كجا تو كدوم بخش قراره بريم … كي دوباره ميخواد سوپرايزمون كنه!!!

حالا از وضعيت خود كارآموزي همين بس اينقدر سراپامون نگه ميدارن كه الان همه مستعد DVT هستيم …

دلم خونه!!! بخدا … كي ميشه راحت شيم ؟!!! {#20}

نمایهٔ نازپری
    nazpari1993
    Participant
    @nazpari1993

سلام دوستان.

من یه پروپوزال دارم در مورد طرح نیروی انسانی همه رشته های علوم پزشکی….

خوشحال میشم نظرات و اطلاعاتتون رو در این رابطه بهم بگین!!!!

از تاریخچه این طرح و تغییراتی که از اول تا الان کرده خبری دارین؟؟؟؟؟

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

@nazpari1993

عزیزمی!

اطلاعات داشتیم که خودمون پروپوزالش میکردیم!

ما هم خوشحال میشیم نتیجه تحقیقاتت رو به ما بگی…

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

الان که کلید اولیه آزمون اومده تصور میکنم احتمال قبولیم کمتر از چیزی هست که فکر میکردم! :دی  برای همین دارم به طرح فکر میکنم…

برنامه ام این بود که بعد از ارشد برم طرح … اما اگه قرار باشه بین کارشناسی و کارشناسی ارشدم وفقه بیافته…نمیتونم بیکار بشینم که!

دوستان!

بهداشت بهتره یا بیمارستان؟؟؟!

میدونم شرایط کاریشون چطوره و باید چه تیپ آدمی باشم…

شنیدم که احتمال اینکه تو “مامایی” بهداشت باشیم خیلی کمه(مسئولش میگفت) و اکثر بچه ها رو به واحد واکسیناسیون یا بهداشت خانواده و تنظیم میفرستن

از طرفی به حومه شهر هم میرن و مقیم میشن که دوست دارم

اما برای بیمارستان خب شرایط فرق داره… باید بپذیری که شب کاری داشته باشی و کارهای پرستاری انجام بدی کاغذ بازی…کارهای پراسترس…سروکار زدن با رزیدنت!!!!(که از همه بدتره!) از طرفی وسط شهر هست و کارش به نظر متنوع تر میاد تازه مراتب بالای مدیریت بیمارستان دوست جونمون شدن :دی

از تجربیات خودتون و دوستانتون بگید… کجا استقلال عمل و خلاقیت بیشتر و آموزش به بیمار بیشتر هست؟ (این معیار ها برای من اهمیت بیشتری داره تا حقوق که میگن واسه بیمارستان بیشتره…)

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

عاطفه جان انشالا قبولی

اما چیزی که من شنیدم و دیدم اینه که توی بیمارستان هم ظرفیت لیبر خیلی محدوده و میفرستن بخش های زنان و…. کار نرسینگ باید انجام بدی..من وقتی داشتم روزای اول طرح اموزش میدیدم یه مامایی همراهم بود که اون یه بار اقدام کرده بود رفته بود بیمارستان فرستاده بودنش هی بخش های مختلف و در نهایت جراحی مردان!!!! میگفت همه پرسنل اکثرا مرد بودن و شیفت هم باید میداده ! همسرش مجبورش کرده بود توقف طرح بزنه ! و بعد یه مدت بیاد بهداشت

توی بهداشت هم اره درسته البته قانونی که داره اجرا میشه پلی والان هست یعنی هرکس هم کودک داشته باشه هم تنظیم هم زنان و باردار و غیره …الان من هم وضعم همینجوره از صبح تا ظهر واکسن – غربالگری- کودک سالم- تنظیم خانواده – زنان کار میکنم

جفتش ریسکه

میدونی چه جوری باید نگاه کنی

بهداشت مثل یه کارمندی تعطیل رسمی تو هم تعطیلی – صبح تا ظهر میری بعد میای خونه – میتونی به مرور عصر مطبی جایی بری- استرس نداری – حقوقش کمتره -اگر بعدا بخوای مطب باز کنی تجربه بهداشت بیشتر به درد میخوره

درمان شیفت و لانگ و… اینا داری- ممکنه تعطیلی شیفت باشی- استرس داره -حقوقش بیشتره –

هر دوشونم کلی کاغذ بازی دارن فرقی نمیکنه

خلاقیت و اموزش به بیمار هم توی بهداشت خیلی دستت بازه از بیمارستان خبر ندارم …ولی تو بهداشت میتونی کلی کلاس فردی و گروهی و درون مرکز و خارج از مرکز برگزار کنی

باز سبک سنگین کن اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت خواستی من هستم

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود...

نمایهٔ زهرا مومنی پور
    زهرا مومنی پور
    Participant
    @zmomenipour

من یه خورده نظرم جهت دار شد به سمت بهداشت عزیزم

بهتره یکی که داره میره بیمارستان هم بیاد نظر بده تا بتونی تصمیم بگیری

من کار لیبر رو خیلی دوست دارم اما بخاطر خاطرات بد دوران دانشجوییم از لیبر بیمارستان بووووووووووق که بدترین شرایط بدترین اخلاق پرسنل بدترین رفتار با مددجو بدترین عملکرد رو داشتن …و یه خورده ادم منظمی هستم و ترجیح میدم زندگیم کارمندی باشه و رفت و امدم دقیق باشه و عصر ها رو داشته باشم برای خودم نرفتم بیمارستان

الان با همه سختی و فشاری که داره تو پایگاه بهم وارد میشه شکر خدا راضی ام و خدا همکار خوبی هم نصیبم کرده

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود...

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

ممنونم! خود من هم نظرم به بهداشت نزدیکه…

نمایهٔ نسترن نصرالهی
    نسترن نصرالهی
    Participant
    @nastaran

من که کلا قبول نیستم امسال !!! هر چند نرفتم کلیدا رو چک نکردم …

ولی قبول نمیشم دیگه {#4}

طرح میخوام برم درمانگاه …

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 147 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads