مامایی

ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵

برچسب‌ها: 

Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ مونا کریمی
    مونا کریمی
    Participant
    @monaa

سلام
    پولو واریز کردم ایمیلم فرستادم .چطور برنامه میرسه دستم؟

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

سلام
    از طریق ایمیل …لطفا ایمیل خود را چک کنید.برنامه ارسال شد.

سلام
    پولو واریز کردم ایمیلم فرستادم .چطور برنامه میرسه دستم؟

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

همان طور که می دانید گروه مشاوره تحصیلی مدنت برای ارشد مامایی برنامه ی مطالعاتی تدوین کرده بود که از مرداد ماه شروع و کلیه دروس در اسفند ماه به اتمام می رسید.با توجه به گذشت زمان های اصلی و کوتاه بودن فرصت جبراناز اول دی ماه فروش برنامه ریزی ارشد مامایی متوقف می شود.

به علت استقبال شما از برنامه امید داریم در سال آینده با اعمال تغییرات لازم برنامه ایی جدید تنظیم و ارائه کنیم.

توجه کنید  با اعلام آمادگی مشاورین مجرب ما،طرح پشتیبانی و مشاوره ی انفرادی مدنت همچنان به قوت خود باقیست.برای ثبت نام به این لینک  مراجعه کنید.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

جهت ارزیابی مشاوره و پشتیبانی مدنت پرسشنامه ایی طراحی شده است از کلیه دوستان شرکت کننده در این طرح تقاضا میکنم با تکمیل فرم ما را در پیشرفت این طرح یاری دهند.

لینک پرسشنامه هم در گروه مخصوص و هم بصورت ایمیل برایتان ارسال شده است.

(لطفا چک کنید)

متشکرم

نمایهٔ مونس
    مونس
    Participant
    @monesi

باسلام
    من چندوقتیه دنبال مشاوره خوب باهزینه کم بودم،تابااینجا اشنا شدم،وقتی درخواست دادم مردد بودم ولی دیدم مشاوره مدنت همه جوره بابنده کنار اومدن باورم نمیشد باشرایطی که دارم بتونم مشاور اونم خصوصی پیداکنم،جاهایی دیگه بود ولی هزینه زیاد واونم مشاوره گروهی بود.ازخانم شکری وخانم خادمی واقعا ممنون الان باخیال راحت دارم پیش میرم….واقعا هرکس دنبال یه محیطیه که کامل بهش اعتماد کنه وبدونه خیلی کمکش میکنن تا توراهش موفق بشه،،،،امتحان کنه وفقط بامشاوره مدنت صحبت کنه خودش متوجه میشه ارامش واطمینان وبرنامه ریزی صحیح یعنی چی،،،،براهمتون ارزو موققیت دارم….

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

@monesi سپاس از لطف شما :گل امیدواریم به آنچه شایسته‌ی تلاش شماست برسید.

چند نکته :

لطفا سوالات عمومی(مثلا تاریخ ثبت نام،منابع،درصد نفرات برتر و…) را از طریق ایمیل نپرسید!جوابی دریافت نمی کنید.

مشاوره خصوصی هم فقط برای افرادی که در طرح مشاوره ما ثبت نام کردند امکان پذیر هست.انتظار جواب نداشته باشید.(گرچه گهگاه جواب داده شده اما دریغ از تشکر!)

کسانی که ثبت نام کردند:

اولین کسی که باید نسبت به برنامه و جلسات مشاوره آنلاین مقید باشه شما هستید.پس لطفا جدی تر از قبل باشید!

• با توجه به زمان امتحانات، ممکن است تاریخ جلسات مشاوره توسط مشاورین شما تغییر کند.از این که درک میکنید سپاسگزاریم :گل

نمایهٔ راضیه  شمس
    razieh123
    Participant
    @razieh123

سلام بچه ها خسته نباشید ببخشید من یه سؤال دارم امیدوارم خانم های اکتیو وباهوش گروه بتونن جوابموبدن البته سؤالم خنده داره ولی بذارین به حساب اینکه ۶سال میشه کنکور ارشد ندادم ،بچه هامن سال۸۷ فارغ التحصیل شدم معدلم ۱۸/۶۳ بود اونسال اولین باربود سهمیه ایتعداددرخشان اومده بود که من خواستم استفاده کنم ولی گفتن به یه خانومی که ناپیوسته مامایی بود ومعدلش بامن برابر بودتعلق میگیره دایی اون خانوم هیئت علمی بود حالا کاری به این مسائل ندارم میخوام ببینم حالا بد این همه سال میشه ازسهمیه استعدادها باآزمون استفاده کرد یانه راهکارچیه ؟ممنون میشم اگه راهنماییم کتین

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

@razieh123

تا جایی که من اطلاع دارم استفاده از سهمیه استعداد درخشان،در دوره ی روزانه فقط برای یکبار آن هم بلافاصله بعد از اتمام تحصیل امکان پذیر هست.اما میتونید از دانشگاه مورد نظر مطمئن بشید.احتمال داره برای دوره های شهریه دار این شرایط به نحو دیگری باشه(ضمنا بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید تا زودتر جواب بگیرید :لبخند )

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی
    Participant
    @moshaveran

قابل توجه افرادی که در برنامه ریزی و مشاوره مدنت، ثبت نام کرده اند:

برای دریافت برنامه مرور و جمع بندی در ۲۱ روز،  به ایمیل مشاوران مدنت پیام دهید. moshaveran @ mednet.ir

این فایل فوق برنامه صرفا برای افرادی که قبلا در برنامه ریزی و مشاوره ثبت نام و تسویه حساب کرده باشند ارسال می شود.

مهلت نهایی تا سوم اردی بهشت می باشد بدیهی است بعد از این تاریخ فایلی ارسال نخواهد شد.

برنامه ریزی مرور در ۲۱ روز بعنوان هدیه آماده شده است و نیاز به پرداخت وجه نمی باشد

Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)

تاپیک ’ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.

ads