مامایی

ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

با آرزوی وفقیت برا همه عزیزان، این تاپیک به علت پایان طرح مشاوره کنکور ارشد ۹۵ تاپیک بسته شد. امیدواریم بتوانیم برای سالهای بعد با توان بیشتر در خدمت شما باشیم.

——————————–

سلام

گروه مشاوره مدنت جهت آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مامایی(مامایی، مشاوره در مامایی)برنامه ای ویژه طراحی کرده است.از کلیه علاقمندان دعوت می شود  نسبت به ثبت نام در این دوره به شرح زیر اقدام نمایند.

مشاوره انفرادی و پشتیبانی تا کنکور(۸۰ هزار تومان برای یک دوره)  ثبت نام ادامه دارد

مشاورین در طول هفته از طریق ایمیل جوابگوی سوالات شما خواهند بود. و روند پیشرفت شما در برنامه را رصد میکنند و راهکارهای مناسب برای پیشرفت را ارائه خواهند داد.در صورت عدم رضایت از مشاور، امکان تعویض مشاور وجود دارد.

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.

course plan برنامه ماهانه (۲۰ هزار تومان برای یک دوره ۱۱ ماهه) زمان ثبت نام حداکثر تا پایان دی ماه ۹۴

یک برنامه سه مرحله ایی می باشد (مطالعه،جبرانی، جمع بندی)

مرحله اول آن از مرداد ماه آغاز و تا پایان اسفند ادامه دارد.سرفصل دروس برای هر ماه تعیین شده است و تلاش شده تا فشردگی برنامه به نحو منطقی تعدیل شود تا استفاده از آن برای کلیه افراد(شاغل،محصل و…) امکان پذیر باشد. (لطفا توجه کنید که برنامه فقط شامل سرفصل ها می باشد و از مرداد طرح ریزی شده پس کسانی که بعد از این زمان اقدام به خرید میکنند می بایست بر اساس وضعیت خود برنامه را تغییر دهند)

توضیحات مربوط به دو مرحله بعد در فایل اصلی ذکر شده است.

توجه کنید فایل فقط برای کسانی که به آدرس ذکر شده ایمیل دهند، فرستاده می شود

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از اینکه شما شماره تراکنش را به ایمیل مورد نظر ارسال کردید، فایل را از طریق همان ایمیل دریافت خواهید کرد.

* مشاوره انتخاب رشته برای عزیزانی که همزمان در course plan و مشاوره انفرادی ثبت نام می کنند و در کنکور مجاز به انتخاب رشته خواهند شد رایگان خواهد بود.

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 53 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

ظرفیت باقی مانده برای مشاوره خصوصی ۳ نفر  دو نفر

• اولویت ثبت نام با افرادی هست که برنامه مدنت را تهیه کرده اند.
    • در صورتی که به تعداد مشاورین اضافه نشود این آخرین ظرفیت است.
    • این پاسخ 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ نرگس مقیمی
    نرگس مقیمی@midwifery85

سلام.

برای کسی که هم برنامه رو بخواد و هم مشاور انفرادی رو باید جمعا ۱۰۰تومان پرداخت کنه یا هزینه هر کدوم رو جداگانه باید پرداخت کرد؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@midwifery85

برای کسی که هم برنامه رو بخواد و هم مشاور انفرادی رو باید جمعا ۱۰۰تومان پرداخت کنه یا هزینه هر کدوم رو جداگانه باید پرداخت کرد؟

سلام. نیازی به پرداخت جداگانه نیست.

لینک دائمی
    نمایهٔ نرگس مقیمی
    نرگس مقیمی@midwifery85

آیا هنوز برای مشاوره انفرادی ظرفیت هست؟

لینک دائمی
    نمایهٔ نرگس مقیمی
    نرگس مقیمی@midwifery85

آیا هنوز برای مشاوره انفرادی (خصوصی) ظرفیت هست؟

و آیا من از حالا میتونم برنامه رو شروع کنم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

آیا هنوز برای مشاوره انفرادی ظرفیت هست؟

بله ظرفیت هست.

به فکر افزایش ظرفیت هم هستیم.

در مورد شروع برنامه هم قابل چینش هست و مشاورین به نحوه چینش برنامه کمک میکنن.همچنان لیست سرفصل های موجود در برنامه کمک کننده است.

لینک دائمی
    نمایهٔ نرگس مقیمی
    نرگس مقیمی@midwifery85

من الان هزینه ۱۰۰ تومن رو پرداخت کردم و شماره تراکنش داد و اعلام کرد که پرداخت موفقیت آمیز بود ولی در قسمت نتیجه تراکنش در سیستم پرداخت انلاین پیغام “چنین تراکنشی در سیستم وجود ندارد و یا موفقیت آمیز نبوده است” داد.الان وضعیت پرداخت من چطور شده؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مدیریت سایت
    مدیریت سایت@modiriat

پرداخت شما تایید شده.لطفا ایمیل خود را چک کنید.

ایمیل مدیریت: mednet.ir@gmail.com
    اینستاگرام: instagram.com/mednet.ir
    فیس‌بوک: fb.com/mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    به علت استقبال دوستان و با همکاری مشاوران ما،ظرفیت مشاوره خصوصی  افزایش یافت.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

سلام

از کلیه داوطلبینی که در مشاوره خصوصی ثبت نام کرده اند تقاضا می شود دعوتنامه ارسال شده برای عضویت در گروه مربوطه را تایید نمایند. و همچنین تاکید می شود همکاری بیشتری با مشاور خود داشته باشند.

لینک دائمی
    نمایهٔ مونا کریمی
    مونا کریمی@monaa

سلام.من تصمیم دارم برای ارشد آماده شم بنظرتون الان دیر نشده واسه گرفتن برنامه و اینکه الان میتونم طبق برنامه پیش برم؟ لطفن راهنمایی کنید

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

سلام.من تصمیم دارم برای ارشد آماده شم بنظرتون الان دیر نشده واسه گرفتن برنامه و اینکه الان میتونم طبق برنامه پیش برم؟ لطفن راهنمایی کنید

@monaa توجه کنید که برنامه از مرداد طرح ریزی شده و طبیعتا باید چهارماه ابتدایی رو در ماههای آتی بگنجانید.

همونطور که تعدادی از داوطلبین ما بعد از ماه سوم با برنامه شروع کردند و با کمک مشاورینشون، بعضا از کسانی که از مرداد شروع کردند هم جلوتر هستند.

لینک دائمی
    نمایهٔ مونا کریمی
    مونا کریمی@monaa

چطور میتونم برنامه رو بگیرم؟
    بنظرتون میتونم از الان طبق برنامه پیش برم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید و شیوه ثبت نام رو بخونید.
    سوال دوم رو هم در پست قبلی جواب دادیم.

چطور میتونم برنامه رو بگیرم؟
    بنظرتون میتونم از الان طبق برنامه پیش برم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مونا کریمی
    مونا کریمی@monaa

سلام
    پولو واریز کردم ایمیلم فرستادم .چطور برنامه میرسه دستم؟

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 53 total)

تاپیک ’ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.