مامایی

ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

با آرزوی وفقیت برا همه عزیزان، این تاپیک به علت پایان طرح مشاوره کنکور ارشد ۹۵ تاپیک بسته شد. امیدواریم بتوانیم برای سالهای بعد با توان بیشتر در خدمت شما باشیم.

——————————–

سلام

گروه مشاوره مدنت جهت آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مامایی(مامایی، مشاوره در مامایی)برنامه ای ویژه طراحی کرده است.از کلیه علاقمندان دعوت می شود  نسبت به ثبت نام در این دوره به شرح زیر اقدام نمایند.

مشاوره انفرادی و پشتیبانی تا کنکور(۸۰ هزار تومان برای یک دوره)  ثبت نام ادامه دارد

مشاورین در طول هفته از طریق ایمیل جوابگوی سوالات شما خواهند بود. و روند پیشرفت شما در برنامه را رصد میکنند و راهکارهای مناسب برای پیشرفت را ارائه خواهند داد.در صورت عدم رضایت از مشاور، امکان تعویض مشاور وجود دارد.

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.

course plan برنامه ماهانه (۲۰ هزار تومان برای یک دوره ۱۱ ماهه) زمان ثبت نام حداکثر تا پایان دی ماه ۹۴

یک برنامه سه مرحله ایی می باشد (مطالعه،جبرانی، جمع بندی)

مرحله اول آن از مرداد ماه آغاز و تا پایان اسفند ادامه دارد.سرفصل دروس برای هر ماه تعیین شده است و تلاش شده تا فشردگی برنامه به نحو منطقی تعدیل شود تا استفاده از آن برای کلیه افراد(شاغل،محصل و…) امکان پذیر باشد. (لطفا توجه کنید که برنامه فقط شامل سرفصل ها می باشد و از مرداد طرح ریزی شده پس کسانی که بعد از این زمان اقدام به خرید میکنند می بایست بر اساس وضعیت خود برنامه را تغییر دهند)

توضیحات مربوط به دو مرحله بعد در فایل اصلی ذکر شده است.

توجه کنید فایل فقط برای کسانی که به آدرس ذکر شده ایمیل دهند، فرستاده می شود

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از اینکه شما شماره تراکنش را به ایمیل مورد نظر ارسال کردید، فایل را از طریق همان ایمیل دریافت خواهید کرد.

* مشاوره انتخاب رشته برای عزیزانی که همزمان در course plan و مشاوره انفرادی ثبت نام می کنند و در کنکور مجاز به انتخاب رشته خواهند شد رایگان خواهد بود.

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 53 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

سمیه جون حتما همینطوره که مدنت با جاهای دیگه فرق داره. قبلا همین کارها رایگان ارائه میشده ولی تعهد کافی از طرف اعضا وجود نداشت. الان که هزینه ای پرداخت میکنن حتما با انگیزه ای مضاعف و تعهد کامل اجرا میکنن.

کسایی که این برنامه رو ریختن و قراره مشاوره بدن از کارهای دیگشون زدن و وقت گذاشتن. (اتفاقا فی سبیل الله، چون ریالی به جیبشون نمیره) تموم هزینه هم برای سایت هستش. همون سایتی که وقتی میخواد بسته بشه همه میان میگن حیفه این کار رو نکنین. ولی وقتی میخوایم کمک کنیم استقبال نمیشه.

جدا از برنامه و مشاوره ی تخصصی، این تاپیک همیشه باز هست و هرکی هر سوالی داشته باشه بهش جواب میدیم، مثل هر سال. هر اخبار جدید که پیدا کنیم و هر نکته ی مفید رو در اختیار کاربرها میذاریم. مشاوره ی رایگان هم وجود داره، فقط مشاوره ی تخصصی چون هزینه ای دریافت میکنه کارهای اضافی تر انجام میده.

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیه
    سمیه@daneshjoo

نازنین جان متوجه شدم .ممنون

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

مشاوره و برنامه ریزی  خصوصی ارشد ۹۵ از هفته اول مرداد شروع می شود.

با توجه به محدودیت ظرفیت در مشاوره خصوصی، اولویت با افرادی است که از برنامه ریزی ما استفاده می کنند.

بنا به درخواست شما محدودیت زمانی ثبت نام  لغو گردید.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ نغمه
    نغمه@naghmeh

سلام براي مشاوره خصوصي ظرفيت هست كه من هزينه واريز كنم!؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@naghmeh

براي مشاوره خصوصي ظرفيت هست

بله ظرفیت دارد.

اولویت با افرادی است که برنامه را تهیه کرده اند.

جلسات مشاوره از طریق ایمیل خواهد بود و   از پایان هفته اول مرداد آغاز می شوند.

لینک دائمی
    نمایهٔ مهسا چراغی
    مهسا چراغی@1394mahsa

من متاسفانه الان متوجه شدم این برنامه گذاشته شده من تصمیم داشتم از اول شهریور شروع کنم ایا من میتونم از این برنامه استفاده کنم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

من متاسفانه الان متوجه شدم این برنامه گذاشته شده من تصمیم داشتم از اول شهریور شروع کنم ایا من میتونم از این برنامه استفاده کنم؟

* همون طور که گفته شد بنا به درخواست اعضا، ثبت نام محدودیت زمانی نداره.

با توجه به اینکه هنوز نیمی از ماه اول برنامه باقی مونده به نظر میرسه رسیدن به بودجه بندی تعیین شده امکان پذیر باشه. ضمن اینکه در این برنامه جا برای جبران هست.

(یادتون باشه برنامه ی هفتگی و روزانه توسط خود فرد انجام میشه،برنامه ما فقط مباحث ماه رو مشخص میکنه)

* برای مشاوره خصوصی هم ظرفیت داریم.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

از همه کسانی که در این طرح ثبت نام کرده اند(چه برنامه ریزی و چه مشاوره انفرادی)

تقاضا می شود به ایمیل ارسالی از طرف گروه مشاوره پاسخ دهند.

تاکید میکنیم که:

اگر در آینده مکملی برای برنامه ارائه کنیم، فقط در اختیار کسانی قرار خواهد گرفت که به این ایمیل پاسخ داده باشند.

با توجه به افزایش تعداد مشاوران مجرب در گروه مشاوران;

* برای مشاوره خصوصی ظرفیت داریم.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

سلام

با توجه به گذشت یک ماه از آغاز برنامه ویژه مطالعه ارشد، گروه مشاوران این طرح را ارزیابی نموده و نظرات شرکت کنندگان را بررسی کرده است.توجه شما را به نتایج این ارزیابی جلب می کنیم.

نتایج ارزیابی کوتاه مدت برنامه مامایی (course plan)

میزان رضایت از خرید برنامه و قیمت برنامه   ۸۸ درصد

موثر بودن برنامه در افزایش انگیزه برای مطالعه ۱۰۰ درصد

اعتقاد به انعطاف پذیری برنامه(و قابلیت جبران عقب ماندگی ها) ۷۱ درصد

اعتقاد به سنگین بودن برنامه ۰ درصد

موثر بودن برنامه در افزایش اعتماد به نفس برای مطالعه  ۶۲ درصد

اما نکته جالب توجه:

صد در صد شرکت کنندگان در این نظر سنجی معتقدند که در ماههای آینده آمادگی بیشتری برای مطالعه و تکمیل موضوعات تعیین شده خواهند داشت که بسیار خوشحالی کننده است :لبخند

گرچه در ماه گذشته فقط ۳۸ درصد پاسخ دهندگان موفق به تکمیل بیشتر از ۵۰ درصد برنامه تعیین شده بوده اند اما با توجه به انعطاف پذیری و آمادگی اعلام شده برای ماههای بعد، به نظر میرسد در ماههای آتی به این میزان افزوده شود.

ذکر این نکته ضروری است که  عده ایی از اواسط ماه مرداد به طرح پیوستند که طبیعی است که از برنامه کمی عقب تر باشند. و همچنین گروه مشاوران معتقد است که ماه اول مطالعه برای اکثر داوطلبین سخت تر از ماههای بعد است و حتما در ماههای بعد با روی روال افتادن مطالعه و برنامه ریزی شخصی روزانه برای خود می توانید اوضاع را بهبود دهید.

با توجه به سوالات پیش آمده در مورد برنامه،گروه مشاوران در تلاش است تا یک نسخه مکمل برای برنامه تهیه کند تا شما بتوانید با اطمینان بیشتری از برنامه استفاده کنید.

در مورد قیمت برنامه و مشاوره انفرادی این قیمت ها برای امسال تغییر نخواهند کرد.(هرچند که هزینه مشاوره انفرادی اینترنتی،در موسسات مختلف تقریبا دو برابر این میزان است.)

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

لطفا همه شرکت کنندگان در طرح ویژه ارشد مامایی جهت دریافت فایل مکمل برنامه به ایمیل خود مراجعه کنند.

لینک دائمی
    نمایهٔ مهسا چراغی
    مهسا چراغی@1394mahsa

من میخوام ثبت نام کنم لطفا منوراهنمایی کنید من میخوام با کارت عابر بانک مبلغ رو واریز کنم.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

خانم چراغی

کافیست به پست اول همین تاپیک مراجعه کنید…بقیه اش هم یک خرید اینترنتی ساده است.

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

لطفا همه شرکت کنندگان در طرح ویژه ارشد مامایی جهت دریافت فایل مکمل برنامه به ایمیل خود مراجعه کنند.

جواب بعضی از خوبی ها و  زحمات خیلی سخت میشه داد.

ایشالا خدا همیشه در هرکاری همراهتون باشه.

بسیار بسیار ممنونم از زحماتتون.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ مهسا چراغی
    مهسا چراغی@1394mahsa

سلام ممنون از راهنماییتون من الان پول رو واریز کردم وشماره تراکنش رو ایمیل کردم امیدوارم بتونم به برنامه برسم

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@mamajun

فعلا مشاوره خصوصی ظرفیت دارد.

(درصورت تکمیل شدن ظرفیت، که احتمالا به زودی اتفاق میافته،همین جا اعلام می کنیم :لبخند )

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 53 total)

تاپیک ’ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.