مامایی

ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵

برچسب‌ها: 

نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی

با آرزوی وفقیت برا همه عزیزان، این تاپیک به علت پایان طرح مشاوره کنکور ارشد ۹۵ تاپیک بسته شد. امیدواریم بتوانیم برای سالهای بعد با توان بیشتر در خدمت شما باشیم.

——————————–

سلام

گروه مشاوره مدنت جهت آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مامایی(مامایی، مشاوره در مامایی)برنامه ای ویژه طراحی کرده است.از کلیه علاقمندان دعوت می شود  نسبت به ثبت نام در این دوره به شرح زیر اقدام نمایند.

مشاوره انفرادی و پشتیبانی تا کنکور(۸۰ هزار تومان برای یک دوره)  ثبت نام ادامه دارد

مشاورین در طول هفته از طریق ایمیل جوابگوی سوالات شما خواهند بود. و روند پیشرفت شما در برنامه را رصد میکنند و راهکارهای مناسب برای پیشرفت را ارائه خواهند داد.در صورت عدم رضایت از مشاور، امکان تعویض مشاور وجود دارد.

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.

course plan برنامه ماهانه (۲۰ هزار تومان برای یک دوره ۱۱ ماهه) زمان ثبت نام حداکثر تا پایان دی ماه ۹۴

یک برنامه سه مرحله ایی می باشد (مطالعه،جبرانی، جمع بندی)

مرحله اول آن از مرداد ماه آغاز و تا پایان اسفند ادامه دارد.سرفصل دروس برای هر ماه تعیین شده است و تلاش شده تا فشردگی برنامه به نحو منطقی تعدیل شود تا استفاده از آن برای کلیه افراد(شاغل،محصل و…) امکان پذیر باشد. (لطفا توجه کنید که برنامه فقط شامل سرفصل ها می باشد و از مرداد طرح ریزی شده پس کسانی که بعد از این زمان اقدام به خرید میکنند می بایست بر اساس وضعیت خود برنامه را تغییر دهند)

توضیحات مربوط به دو مرحله بعد در فایل اصلی ذکر شده است.

توجه کنید فایل فقط برای کسانی که به آدرس ذکر شده ایمیل دهند، فرستاده می شود

نحوه ثبت نام:

ابتدا با مراجعه به آدرس http://mednet.ir/payline مبلغ مورد نظر را واریز و سپس یک ایمیل(متن ایمیل : نام و زمان واریز وجه و شماره تراکنش) به آدرس moshaveran @ mednet.ir ارسال کنید.اقدامات بعدی توسط ما انجام می شود.حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از اینکه شما شماره تراکنش را به ایمیل مورد نظر ارسال کردید، فایل را از طریق همان ایمیل دریافت خواهید کرد.

* مشاوره انتخاب رشته برای عزیزانی که همزمان در course plan و مشاوره انفرادی ثبت نام می کنند و در کنکور مجاز به انتخاب رشته خواهند شد رایگان خواهد بود.

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 53 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ سولمازنظامی
    سولمازنظامی@solmaz1394

من واريزكردم الان جطورخريدكنم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

من واريزكردم الان چطور خريدكنم؟

شماره فیش و مشخصات خودتون رو به  moshaveran @ mednet.ir  ایمیل کنید. فایل برنامه رو براتون میفرستیم.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

شماره فیش همون شماره تراکنش؟

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@mamajun همون شماره تراکنش

لینک دائمی
    نمایهٔ سولمازنظامی
    سولمازنظامی@solmaz1394

Az koja befaam b dasteton reside?

لینک دائمی
    نمایهٔ المیرا
    المیرا@poorgholam

ای کاش زمان ثبت نام محدودنباشه.من الان شرایط ثبت نام روندارم.دوست دارم،

لینک دائمی
    نمایهٔ لیلا
    لیلا@leila68

منم با خانوم پورغلام موافقم کاشکی زمان ثبتنام محدود نبود منم میخوام شرکت کنم ولی الان…

لینک دائمی
    نمایهٔ نوري
    نوری@252639

سلام من ایمیل فرستادم ولی نمیدونم درست فرستادم یا نه.ازکجا بفهمم رسیده و درست فرستادم

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

ای کاش زمان ثبت نام محدودنباشه.

علت محدودیت ثبت نام مربوط به تاریخ شروع برنامه بود. که از مرداد شروع میشه.

وگرنه اگر کسی هر زمان برنامه رو بخواد مشکلی نیست.

ما این محدودیت زمانی رو بر میداریم. ولی باید توجه کنید که اگر دیرتر شروع کنید باید بیشتر زحمت بکشید تا به موقع تموم کنید و عقب نیافتید لااقل مباحث اصلی رو تموم کنید. (تو این برنامه گفتیم هر ماه چه مباحثی باید مطالعه بشه)

من ایمیل فرستادم ولی نمیدونم درست فرستادم یا نه.ازکجا بفهمم رسیده و درست فرستادم

سعی میکنیم در کمتر از ۲۴ ساعت برنامه رو براتون ایمیل کنیم. اگر بعد از این زمان(۲۴ ساعت) برنامه رو دریافت نکردید. بفرمایید تا بررسی بشه.

تا الان به کلیه کسانیکه درخواست دادن برنامه میل شده.

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

ممنون از برنامه :گل .اما این برنامه قبلا تو سایت بود کنجکاو شدم دلیل پولی که گرفتین چی بود؟

یه نکته دیگه که همون طور که در جریان هستید امسال ارشد اواخر اردیبهشت ماه برگزار شد پس برنامه که دادین خرداد ماه شامل اش نمیشه و شامل 2 ماه جمع بندی می باشد. :چشمک

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@mamajun

خواهش میکنیم :گل

جواب سوالات به جای شما:

برنامه ی تدوین شده با مطالب ناقصی که چند سال قبل و بدون کارشناسی چیده شده فرق داره. فرق اولش جامع بودن و در برداشتن تمام مباحث هست در صورتیکه برنامه قبلی خیلی از مباحث مهم نادیده گرفته شده.

حتما میدونید که هر سال یک سری مطالب بنا بر سیاست ها و پروتکل ها، اهمیت بیشتری پیدا میکنن. در برنامه ایی که شما اشاره کردین این مباحث به طور کل حذف شدن. و همچنین تغییر رفرنس ها و اضافه شدن روانپزشکی و مایلز و  … که در برنامه سابق در نظر گرفته نشده

در برنامه جدید نظر چند تن از رتبه های برتر و اساتید موفق لحاظ شده. ولی برنامه ایی که شما میگید صرفا یک نظر شخصی یک دانشجو بوده البته منکر این قضیه نیستیم که ایده اصلی ما همون بوده.

مورد بعدی در مورد زمان جمع بندی و مرحله سوم:

انتقادتون رو می پذیرم. ولی توجهتون رو به این نکته جلب میکنم که امسال کنکور آخر اردی بهشت بود…سال قبل آخر خرداد…سال قبل تر هم آخر اردی بهشت…سال قبلتر از این هم آخر خرداد…

همونطور که دیدید این ریتمیک بودن باعث میشه که خیلی ها این احتمال رو بدن که کنکور امسال آخر (و یا به دلیل ماه رمضان) اواسط خرداد باشه. البته این موضوع نباید باعث بشه که ما روی چیزی که معلوم و قطعی نیست برنامه ریزی کنیم. در اصل شما همون دو ماه رو برای جمع بندی دارید. و این نقص رو می پذیریم.

در مورد هزینه ایی که گفتین:

زمانی که هزینه ایی برای چیزی پرداخت میشه ارزش اون چیز مجسم میشه! و در مورد برنامه در درجه اول ایجاد تعهد اجرایی به برنامه مد نظر بوده.

وقتی(time) که افراد برای برنامه ریزی میزارن چیز با ارزشی هست؟ نیست؟زمانی(Time) که فرضا خانم نازنین یا خانم شکری یا دیگر افراد اختصاص میدن به رفع اشکال،برنامه ریزی،مشاوره،پاسخگویی و… میتونن برای چیزهای شخصی دیگه ایی بزارن ولی برای ارزشی که برای این سایت و اعضای آن قائل هستن باعث میشه این زمان رو به اینجا اختصاص بدن. مشاوره گروهی و کلی کما فی السابق رایگان و به قول دوستتون سمیه @daneshjoo

فی سبیل الله هست! و منظور ما از مشاوره انفرادی و پشتیانی، ساپورت ویژه هست که مشاور رو ملزم میکنه هر هفته گزارش کار از داوطلب بگیره در صورتی که در حالت عادی ممکن هست مشاور هیچ الزامی برای پیگیری و پاسخگویی به سوالات شما نداشته باشه(و به اولویت های شخصی خودش بپردازه)

حتما قبول دارید که در موسسات حرفه ایی که کارشون کنکور هست هزینه های هنگفتی گرفته میشه و خیلی هم مشتری داره… اما بازدهی چی؟ شخص من حداقل ۷ نفر رو میشناسم که از این برنامه استفاده کردن و رتبه زیر ۸۰ آوردن.عده ای از دوستان گفتن که هزینه ایی که ما داریم برای برنامه میگریم خیلی کم هست! و براشون خیلی بیشتر از اینها ارزش داشته!

حتما میدونید که این سایت به هیچ موسسه و سازمان دولتی و غیر دولتی وابسته نیست.درآمدهای حاصل از فروش موارد مختلف در همه این مدت جنبه ی کمک به تامین مخارج سایت دارد و هیچ گونه سود شخصی در بر ندارد. (همونطور که در بخش فروشگاه سایت نوشتیم :… شما می توانید با خرید محصولات سایت، ما و خودتان را در حفظ مدنت یاری کنید)

نظر شخصیم اینه که تا بهای چیزی که برامون اهمیت داره ندیم قدرش رو نمی دونیم.

در اخر اینکه :

وقتی یه وسیله ایی رو در فروشگاه می بینید: یا بهش نیاز دارید و می خرید… ویا نیاز ندارید و ندیده میگیریدش…یا نیاز ندارید، اما کنجکاوید بدونید چی هست و میخریدش!(حالت های دیگه هم هست :گرومپ )

که در هر صورت هیچ کسی شما رو مجبور به خرید نمی کنه.

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

ممنون از شما.

امیدوارم موجب ناراحتی کسی نشده باشم.

من خودم راضی هستم از برنامه و از این کار.فقط از رو کنجکاوی پرسیدم.

بازهم ممنون.

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیه
    سمیه@daneshjoo

من که پستم رو در مورد فی سبیل الله بودن پاک کردم چطور دیدیدش؟!

با خودم فکر کردم به مدنت نمیاد از این کارها بکنه و مدنت متفاوته با بقیه اما بعدش گفتم به من چه که میخواد هزینه بگیره و….و پستم رو پاک کردم

من پارسال ……ثبت نام کردم و یک میلیون و چهارصد فقط و فقط بابت هزینه آزمونهای اینترنتی دادم و بهمون گفتند هر دو هفته یکبار مشاور خودش بهتون زنگ میزنه ولی خبری نبود .چند بار پیگیر شدم ولی جوابی نگرفتم .منم بی خیال پشتیبانی مشاور شدم .در حال که یه کنکوری نیاز به پشتیبانی داره و من فقط بخاطر پشتیبان .ثبت نام کردم .یه ضرب المثل هست که میگه پولی که از دستت رفت دیگه بهش فکر نکن.بنابراین منم بی خیالش شدم.

من هم که شهرستان بودم و نمیتونستم برم تهران بگم چرا …. پس بی خیال…

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیه
    سمیه@daneshjoo

اگه واقعا مشاوری باشه که هر هفته پیگیر باشه و آدم همیشه حس پشتیبانی و حس جواب دهی تکلیف به مشاور رو داشته باشه .خیلی خوبه و هر اندازه هم هزینه بده ارزششو داره

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیه
    سمیه@daneshjoo

از مشاوران تحصیلی و نازنین جان  و عاطفه جان و سایر دوستانی که تجربیاتشون رو با صداقت در اختیار بچه ها میگذارند متشکرم

Viewing 15 replies - 1 through 15 (of 53 total)

تاپیک ’ثبت نام برنامه ویژه کنکور ارشد ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.