مدیران گروه

• نمایهٔ امین عبدالله زاده

مجمع عمومی سایت

گروه عمومی اخرین فعالیت: 1 روز, 19 ساعت پیش Short URL: http://mednet.ir/url/3

هر موضوعی را که فکر می کنید جایی برای آن در گروه های دیگر پیدا نمی کنید، در این گروه بنویسید.(لینک گروه در سایت قبلی: کلیک کنید )

چگونه با سایت آشنا شدید؟

نوشته های 1 تا 15 از کل 45 تا
8i9k8
  • نویسنده

در این تاپیک لطفا بگید چطوری سایت مدنت رو پیدا کردید و با اون آشنا شدید؟

دوستانتون پیشنهاد دادند؟

در جست و جوهای اینترنتی بهش رسیدید؟

اسم سایت رو جایی دیدید؟

لینک سایت رو در وبلاگی دیدید؟

تبلیغات ما رو در تلویزیون دیدی؟!!! :دی :سوت

و هر چی که هست…

این اطلاعات میتونه به ما خیلی کمک کنه تا بدونیم کجاها ضعف داریم و چطوری میتونیم سایت رو گسترش بدیم.

متشکر.

همیینجوری داشتم ول میگشتم توی وب، یهویی از دور یه پاتوق دیدم. . . از فرط شعف و دهشت!! عربده ها همی برآوردمی و  جامه ها دریدمدی!! و به صحرا دویدیدم . . . . :لش

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد، در آن سرزمین خورشید در حال غروب است. . .
    علی هادی
    Participant

می خواستم عضو یه سایت علمی({#120}) بشم که فقط مال پزشکا باشه اما…

می خواستم عضو یه سایت علمی({#120}) بشم که فقط مال پزشکا باشه اما…

اما چی ارجمند؟{#106}

سخن سر پوشیده  می گویی ؟

عاطفه شکری
    Participant

@nastaran ، این هنرمند فقید رو در گوگل می جستم ، که اینجار و دیدم…

work smart,not hard
    رزیتا
    Participant

من با خانوم دکتر پژوهانفر و خانوم دکتر عسگری که سال بالایی های من بودن تو واحد بهداشت همگروه شدم و بعد با هم دوست شدیم و بعد اونها که این سایت رو یابیده بودن خیلی از اینجا تعریفیدن و بعد من اومدم اینجا و خوشمان آمد!!! :استفراغ (استفراغ شادیه! به دنبال تحریک واگ به علت هیجان زیاد!)

رزیتا خانم

اگر  دلگیر نمی شوید و روادید دهید  در باره ی این نگارک{#116} سخنی بگویم

sara
    Participant

من وخانم دکتر ایدا  با هم هم ورودی ودوست هستیم .ایدا خانم  این قدر از خوبی های سایت گفت ,که من هم مشتاق شدم عضو  مدنت بشم . هر کسی را که می شناخت بهش پیشنهاد می داد عضو مدنت بشه .حتی به رزیدنت هامون . ستاد تبلیغاتی مدنت راه انداخته بود تو بیمارستان . چقدر جاش خالی  دلم خیلی می گیره وقتی می بینم  کسی که این همه  اینجا را دوست داشت به این راحتی رفت  :گریه :گریه

الهام
    Participant

خب من از طریق یکی از بچه های کمیته پژوهشی مون با اینجا آشنا شدم…. دکتر سهیل! که یادمه اون زمان به همه ی اعضای کمیته ایمیل دعوت نامه رو فرستاده بودن! :لبخند 

بله خب… بعدها به خیلی از دوستام اینجارو معرفی کردم ولی با استقبال مواجه نشد متاسفانه! :چمیدونم

Do all things with love

دکتر شریفی اینجارو به من معرفی کرد.

فکر کنم به دنبال سرچ در اینترنت، سر از اینجا در آوردم …!

اما دقیق  یادم نیست.

جابر محسنی
    Participant

راستش اول تو یه شبکه ی اجتماعی دیگه عضو بودم

که یکی از اعضای اون شبکه (که خداوند خیرش بهاد) وقتی فهمید ما (من و یه نفر دیگه) دانشجو پزشکی هستیم اینجا رو به ما پیشنهاد داد

ما هم که سر از پا نشناخته و دامن از کف برفته از اون شبکه انصراف داده و به mednet بپیوستیم

فوقع ما وقع….

علی هادی
    Participant

……..اما اینجا از اون چیزی که فکر می کردم خیلی بهتر بود.نه تنها علمی بود بلکه خیلی هم چیزهای بهتر داشت.{#6}

خوب یادم میاد ! 4 سال پیش بود (سال88) تو آزمایشگاه پاتو بودم که از مزخرفات این درس به ستوه اومده بودم و  تو فکر فرو رفته بودم که  چقدر خوب بود یه مجموعه دانشجوهای پزشکی بودن که دور هم بودیم و میتونستیم به هم کمک کنیم و اشکالات همدیگرو رفع کنیم!

کلی داشتم به این چیزا فکر میکردم و رفه بودم تو توهم !!! اون روز فکر کنم هیچی از ضایعات گرانولوماتویی که ارتشاح ائوزینوفیلی دارن که تو سطح خارجی لایه میانی سمتی که باکتری های بی هوازی حمله میکنن که قبلش به نظر یه کلنی از اونها اون ورتر بیوفیلم تشکیل داده بودن نفهمیدم !!! {#4}

بله این شد که شب اومدم و کلیات یک سایت رو ریختم اینکه چجوری کار کنه و اهدافش چی میتونه باشه و اینا…

یه دفه گفتم بذار یه سرچ کنم نکنه همچین چیزی وجود داشته باشه !!! که خب سرچ کردم و دیدم اینجا هست اون موقع بود که دیگه اومدم و عضو شدم !!! مدنت عزیز{#11}

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد
    فاطیما
    Participant

یهو.تو اینترنت میچرخیدم  ایجا رو کشف کردم

8i9k8
نوشته های 1 تا 15 از کل 45 تا

برای پاسخ دادن در این تاپیک، با نام کاربری خود وارد سایت شوید.