مجمع عمومی سایت

هرچه میخواهد دل تنگت بگو…

نمایهٔ الهام
    الهام

خب از اونجایی که دیگه نمیشه بیش تر از 60 کاراکتر فریاد زد و اینکه خب یه وقتایی آدم دلش میخواد یه عالمه فریاد بزنه و حرفاش ربطی به تاپیکام نداره…. این تاپیک ساخته شد… تقدیم به شما :لبخند

Do all things with love

Viewing 15 replies - 1,156 through 1,170 (of 1,170 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

من وقتی خسته و بی حوصله هستم میام مدنت! خیلی حالم بهتر میشه!:-)مطالبو میخونم یادم میره اتفاقات روزمره!

خیلی وقت بود کسی در مورد مدنت یه همچین حسی رو ننوشته بود…

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

لینک دائمی
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی@mah-ta

مراقبت ادغام یافته سلامت مادران  برای مراقب سلامت و دانش اموخته مامایی!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی دانش اموخته مامایی با کسی که ۱۰ ساعت در مورد مادران کلاس میره برابره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای به حال مادران جامعه ای که برن زیر دست این افراد

متاسفم برای وزارت خونه ای که فقط و فقط پزشک سالاره و اگر  سایر رشته ها نابود  بشوند  هم هیچ اهمیتی  براشون نداره .

متاسفم برای مسیولینی که فقط به فکر چسبیدن به جایگاهشون هستند .برای جامعه ای که درسال ۲۰۱۶  بی خیال سلامتش هست بیخیال تصمیم هایی که برای سلامتش گرفته میشه.

برای جامعه ای که ارزش گذاشتن به یک حرفه اش  برابر با نابودی سایر حرفه هاش هست…..

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

@mah-ta

من کلا با حرفهاتون  و حرف هایی از این دست,مخالفم…

و اضافه میکنم که بحث در این مورد رو بی فایده میدونم.

• این پاسخ 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
    لینک دائمی
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی@mah-ta

واقعا با طرح مراقب سلامت موافقید؟

با بی ارزش کردن مقام ماما

با یکی کردن کار ماما و بهداشت عمومی و بیماری ها؟

یعنی سلامت زنان و مادران جامعه ما این قدر بی ارزشه؟

در ابتدای این طرح مزخرف مراقب سلامت بعید نبود یک مرگ مادر برای باردار من رخ بده چون جواب ازمایشش رو به یک کارشناس بیماری های ملقب به مراقب سلامت در مرکز سلامت نشان داد و  ایشون مادر مشکوک به سندرم help رو سالم تشخیص دادند!

اگر خودم پیگیر نبودم و مجبورش نمیکردم مراجعه کنه الان دو تا بچه بی مادر به این جامعه اضافه میشد !

(هر چند منتی نیست وظیفه ام هست درس خواندم که مفید باشم ولی درس نخواندم که سوادم و رشته ام بی ارزش شمرده بشه)

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

داشتم برای خودم می نوشتم…گفتم اینجا بنویسم بهتره

حسم مثل آدمیِ که بالا سر یه گنجی وایساده و مردم رو هدایت میکنه بیان سمتش!

تا هر چقدر میتونن جیبهاشون رو از طلاهای اونجا پر کنن

اون آدم عمیقا میدونه که اون گنج هر چقدر بیشتر توسط مردم احاطه و  برداشت بشه…

کم نمیشه که هیچ… بیشتر هم میشه!

اما مردم که نمیدونن! فکر میکنن اون یا خُله! یا داره دروغ میگه و کلاهبرداری میکنه!یا…هزار انگ دیگه…

طبیعیه که اون آدم خسته میشه اما هیچوقت دست نمیکشه. به نظرم این حس مشترکِ بیشتر کسانی هست که اینجا فعالیت میکنن.

اگه شما هم همین حس و حال رو دارید دوستانتون رو دعوت کنید.و نه فقط دعوت که به فعالیت تشویق کنید چون صرف عضویت، حالی ازشون تغییر نمیده.

بین این همه پستی که در شبکه های اجتماعی مختلف میگذارید، یک عکس/متن به مدنت اختصاص بدید.

و یه راه خوب دیگه هم که در خود سایت امکانش هست، ارسال دعوت نامه برای دوستان هست

(منوی بالا/مدنت/دعوت از دوستان)

قول میدم این گنج اینطوری زیادتر میشه!

راستی اینجا یک شبکه اجتماعی هست نه وبلاگ گروهی که بخواد رفتن چند نفر، متروک بشه. نمیشه!البته ما دوست داریم دوستانمون همیشه کنارمون باشن. :لبخند

کلید پاویون دانشجوهام می باشد! :دی

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

هی اومدم بنویسم هی پاک کردم.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

…. هر کس که کاری می کند، هر قدر هم کوچک، در معرض خشم کسانی ست که کاری نمی کنند.
    هر کس که چیزی را می سازد – حتی لانه ی فرو ریخته ی یک جفت قمری را – منفور همه ی کسانی ست که اهل ساختن نیستند.
    و هر کس که چیزی را تغییر می دهد – فقط به قدر جابه جا کردن یک گلدان، که گیاه درون آن، ممکن است در سایه بپوسد و بمیرد – باید در انتظار سنگباران همه ی کسانی باشد که عاشق توقف اند و ایستایی و سکون.
    و بیش از اینها، انسان، حتی اگر حضور داشته باشد، و بر این حضور ، مصرّ باشد، ناگزیر، تیر تنگ نظری های کسانی که عدم حضور خود را احساس می کنند، و تربیت، ایشان را اسیر رذالت ساخته، به او می خورد…

(بخشی از نامه ی ۱۲ ام – کتاب چهل نامه کوتاه به همسرم – نادر ابراهیمی)

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

همه ی ما بلدیم استفاده کنیم. اما تعداد اندکی هستند که می‌سازند.

و اگر همه می‌دانستند که با ساختن، در دنیای بهتری زندگی خواهند کرد، و استفاده اش برای خودشان، اطرافیانشان، و کسانی که دوستشان دارند خواهد بود، الآن وضعیت بدین شکل نبود.

ما مدیون آنهایی هستیم که برای ما می‌سازند و ما فقط می‌خوریم. و البته دنیا هیچ وقت خالی از سازندگان نخواهد شد.

کاش بفهمیم که انگل بودن چیز پیچیده ای نیست. همین زندگی الآن خیلی از ماست.

هرچه اطرافمان انگل کمتر باشد، زندگی پرفایده‌تر، لذت‌بخش‌تر و قابل زندگی کردن‌تر است! پس از خودمان شروع کنیم به ساختن.

لینک دائمی
    نمایهٔ سمانه محمدنژاد
    سمانه محمدنژاد@mama

ببخشید این سوالمو نمدونستم کجا باید بپرسم

کتابایی ک دانلود رایگانش تو مدنت هس آیا خوده کتابها تو ایران هستش؟؟

فرق نمیکنه حالا یا ترجمه یا زبان اصلی

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

متاسفانه اینطور، انگلی، زندگی کردن خیلی راحت تر هست…و تا وقتی که انگل جان متوجه نباشه که میتونه  به جای پس مانده های میزبان، ازچیزهای مفیدتری هم تغذیه کنه،… دست از این زندگی راحت برنمیداره!

همه ی ما بلدیم استفاده کنیم. اما تعداد اندکی هستند که می‌سازند. و اگر همه می‌دانستند که با ساختن، در دنیای بهتری زندگی خواهند کرد، و استفاده اش برای خودشان، اطرافیانشان، و کسانی که دوستشان دارند خواهد بود، الآن وضعیت بدین شکل نبود. ما مدیون آنهایی هستیم که برای ما می‌سازند و ما فقط می‌خوریم. و البته دنیا هیچ وقت خالی از سازندگان نخواهد شد. کاش بفهمیم که انگل بودن چیز پیچیده ای نیست. همین زندگی الآن خیلی از ماست. هرچه اطرافمان انگل کمتر باشد، زندگی پرفایده‌تر، لذت‌بخش‌تر و قابل زندگی کردن‌تر است! پس از خودمان شروع کنیم به ساختن.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

کتابایی ک دانلود رایگانش تو مدنت هس آیا خوده کتابها تو ایران هستش؟؟ فرق نمیکنه حالا یا ترجمه یا زبان اصلی

بعضی ها رو میدونم که هستن.  چطور مگه؟ :متفکر

(راستی دانلود همه کتابها واسه اعضا رایگانه ها)

لینک دائمی
    نمایهٔ سمانه محمدنژاد
    سمانه محمدنژاد@mama

با کتاب راحت تر میتونم مطالعه کنم تا گوشی یا سیستم

لطف میکنین اونایی ک هس بم بگین

ممنون میشم

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

با کتاب راحت تر میتونم مطالعه کنم تا گوشی یا سیستم لطف میکنین اونایی ک هس بم بگین ممنون میشم

به نظرم منطقیش اینه شما هر کدوم از این کتابها رو بصورت چاپ شده خواستید بخونید, از انتشارات مختلف سراغش رو بگیرید!…(با دادن عنوان کتاب به انتشارات معروف پزشکی, و چه بهتر دادن شماره شابک هر کتاب که با جستجو پیدا میکنید)

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

واقعیت اینه… تو هیچ کتابی تشخیص افترافی شانکر و شانکروئید و هرپس و… رو ننوشته!!!! وقتی که مریض به ضایعه آب لیمو زده و یه سرجری خانگی انجام داده و ژل چی چی زده و هزارتا انگولک دیگه… هیچ افتراقی نیست!جز ارجاع به روانپزشکی… اپروچ مناسب دیگه ایی هم نیست!! :ماسکه

(تازه از افاضات ایشون در مورد نحوه مصرف داروی تجویزی نمیگم)

یه اصلاحی هست میگن مریض که کتاب نخونده (یعنی مثلا قرار نیست تمام علایم کتابی رو دقیق و مو به مو داشته باشه) ولی آخه نه اینطوریییییی!!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

تازه بسیار هم بر درستی این کار احمقانه ای که کردند مسر هستند. و اصلا هم قبول نمیکنن که حتی ممکنه اشتباه کرده باشن.

یه بار یه نوزادی رو برای معاینه بعد تولد آوردن، زرد زرد بود. گفتم چرا اینو دیر آوردین؟! اینکه اینهمه زرده نباید بیارینش؟!! گفتن بردیم پیش محلی! گفتم خب؟!! چی کار کرد؟! گفتن یه چیزی خوند بعد دست کشید به بدنش گفت خوب میشه.

من از اینهمه جهل حالم داشت بهم میخورد، اما چیزی نگفتم، گفتم هر چه زودتر ببریدش پیش متخصص اطفال تا آزمایش بگیرن و بستریش کنن احتمالا چون خیلی زرده. اونها جهالت رو به اوج رسوندن و گفتن نه خوب میشه، ورد خوند براش!

حتی به هشدارهای من که گفتم این عقب مونده میشه، کر میشه، توجهی نکردن و مثل گوسفندی که هیچی حالیش نیست حتی بهداشت خودش، از در رفتن بیرون.

اون وقت اینا دارن زیاد میشن. و هیچی هم جلودارشون نیست.

Viewing 15 replies - 1,156 through 1,170 (of 1,170 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.