مجمع عمومی سایت

سخنی با کاربران سایت

نمایهٔ امین
    امین

سلام… نوشتن این متن رو ساعت ۲ نیمه شب ۲۸م مرداد ۱۳۹۰ شروع کردم. هنوز اعلام نکردیم که مدنت کار خودش رو از سر گرفته. امیدوارم فردا یا حد اکثر تا پس فردا این کار انجام بشه… راستش از این اتفاقی که برای مدنت افتاد همه ی ما ناراحت شدیم و هیچ کس انتظار همچین فاجعه ای رو نداشت. (البته به جز خانم عاطفه شکری که گفت انتظارش رو داشته {#66}

متاسفانه به دلیل اینکه دامنه مدنت .ir هست، سرویس دهنده ی سایت به دلیل داشتن نرم افزاری که با قانون های تحریم فعالیت خودش رو انجام میده، و از اونجایی که اون ها بسیار به کپی رایت پایبند هستند، اکانت ما رو حذف کردند و بکاپ سایت رو در اختیار ما گذاشتند تا دانلودش کنیم. و گفتند که حاضرند هزینه اشتراک ما رو هم پس بدند. من هم بکاپ سایت رو که یه چیزی بیش از ۸۰۰ مگابایت بود بدون معطلی دانلود کردم تا خیالم از اطلاعات سایت راحت باشه. تا بعد بگردم دنبال یک سرویس دهنده ی ایرانی معتبر. متاسفانه این شرکت های ایرانی معتبر آون قدر تعرفه های گرونی میدن که حتی نصف امکانات این سرویس دهنده ی خارجی رو هم ندارند در حالی که قیمت هاشون ۵ برابر هست.

گفتیم باشه… مدنت و اعضاش اون قدر عزیز هستند که برای دور هم نگه داشتنمون و پیشرفت خودمون بخوایم هزینه کنیم. با دو تا از دوستان قرار گذاشتیم تا هزینه ها رو بپردازیم و بعدا از روش هایی جبرانشون کنیم. در همین فکرها بودیم که شرکت انگلیسی یک گزینه ی جدید روبروی ما گذاشت. اینکه در صورت موافقت ما، به یک سرور دیگه ای که از اون نرم افزار خاص استفاده نمیکنه منتقل بشیم. خب ما هم این پیشنهاد رو پذیرفتیم و قرار شد که بکاپ سایت رو هم به اصطلاح restore کنند. (همه ی اینها شده فعلا سه روز) بنابراین میتونستیم مدنت رو بعد از سه روز خیلی تمیز و دست نخورده دوباره ببینیم.

ولی چشمتون روز بد نبینه… از من به شما نصیحت، هیچ وقت به تکنولوژی اعتماد نکنید. همیشه شخصا خودتون برای کنترل اوضاع حضور داشته باشید… بکاپ سایت که توسط نرم افزار گرفته شده بود، ناقص گرفته شده بود و تمام هویت سایت از بین رفته بود. و چون اکانت ما در سرور اولیه پاک شده بود، دیگه از دست هیچ کس کاری ساخته نبود. حتی خود شرکت انگلیسی هم از این خطای نرم افزاری آگاه نبود. بنابراین وقتی این موضوع رو فهمیدیم که خیلی دیر شده بود و بهت و ناباوری همه ی وجودما رو فرا گرفته بود. از دست دادن این همه نوشته و اطلاعات… باور نکردنی بود… هنوز هم هست البته! نتیجه ی سه سال تلاش در این زمینه یک شبه از بین رفتن خیلی دردناکه…

با این حال با امید هایی که شما توی فیسبوک مدنت دادید و تشویق کردید که مدنت رو دوباره زنده اش کنیم، تصمیم گرفته شد هر چه زودتر این کار انجام بشه و مدنت بین دوست دارانش برگرده.

و حالا برگشته… تقریبا بعد از دو هفته… امیدوارم کسانی که اینجا عضو بودند و فعالیت میکردن و به طرز بی رحمانه ای نوشته هاشون از بین رفت ما رو ببخشند و دوباره بیان عضو بشن و فعالیتشون رو از سر بگیرن…

در حال حاضر تعدادی از گروه های اصلی سایت دوباره ساخته شده و از منوی بالای سایت قابل دسترسی هستند. گروه مریض خونه، پزشکان چند بعدی، ادبیات و … لطفا بعد از این که عضو شدید چنانچه مدیر گروهی بودید و الان ساخته نشده، دوباره گروه رو بسازید.

شما میتونید اگر وقتش رو داشتید از طریق سیستم cache گوگل نوشته های قبلی سایت رو که روی سرورهای گوگل به صورت موقت موندند پیدا کنید و دوباره اون ها رو شروع کنید.

در مورد راهنما های سایت… اجازه بدید مقداری به محتوای سایت اضافه بشه تا امکان ساخت راهنمای تصویری فراهم بشه. همچنین راهنمای سریع و راهنمای خندانک ها.

بار دیگه از اتفاق پیش اومده عذرخواهی میکنم. و این اطمینان رو به شما میدم که دیگه شاهد چنین اتفاق شومی نخواهیم بود. با تشکر از همه ی کاربران دوست داشتنی مدنت.

لطفا در کار کردن با سایت چنان چه مشکلی میبینید اطلاع بدید.

ساعت: ۲:۵۲ صبح

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 525 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ مهرناز زارعی
    مهرناز زارعی@mehrnaz

من دو تا مورد رو در این زمینه عرض بکنم! خیلی صادقانه!!!!

اول اینکه چند وقت پیش پدرم تقریبا عکس گذاشتن در اینترنت ( و البته بیشتر فیس بوک) رو تحریم کرد! یعنی به ما گفت که راضی نیست. این از دلیل معتبر من واسه عکس پروفایلم.

دوم اینکه من هم نسبت به عکس پروفایل و … خیلی خوش بین بودم. اصلا داشتم فکر می کردم که مخ بابام رو هم بزنم و … ولی چند روز پیش که یکی از عکس های قبلی خودم که عکس پروفایل فیس بوکم بود رو در پیج یکی دیگه دیدم هنگ کردم!!! تصور کنید عکس واقعی من در پروفایل یکی دیگه. هر چی هم تا حالا بهش پیام دادم جوابم رو نداده… باورش برای خودم هم سخته. یعنی فکر نمی کردم برای من هم اتفاق بیفته. ولی حالا می بینم که سوء استفاده خیلی راحت می شه …

نمی خوام بگم که دیگه هیچ کس عکس خودشو نگذاره. هر کس مختاره خودش تصمیم بگیره. من هم یه زمانی عکس خودم در پروفایل هام بود.

ولی الان دیگه حس بدی نسبت به این موضوع دارم …

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

اگر از ایمیل هایی که از طرف سایت براش شما ارسال میشه که مثلا کاربر x در تاپیک x مطلبی ارسال کرده، یا هر پیام دیگه ای… و این باعث شده که میل باکس شما پر بشه از این ایمیل ها، میتونید خیلی راحت این تنظیمات رو تغییر بدید:

منوی سایت > حساب کاربری من > تنظیمات > اطلاع رسانی

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

نظرتون چیه که سایت ما با NGO های حمایت کننده ی بیماران همکاری کنه؟مثل محک.انجمن بیماران ام اس.انجمن بیماران دیابتی..

یا یه جور فعالیتهای اون شکلی رو واسه سایت داشته باشیم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

به نظر من نه! چون اولا ربطي به مسائل دانشجويي نداره، دوما کسي وقت اينکارها رو نداره.
    ولي در آينده شايد…

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

تو فکر ساختن ویکی (wiki) برای سایت هستم… که بشه مطالب علمی رو به صورت طبقه بندی شده قرار داد و هر کدوم از کاربران هم بتونن اون ها رو ویرایش کنند. (شبیه همون wikipedia).  یه جور uptodate که آزاد باشه!!!

نرم افزارش هست و راه انداختنش کاری نداره. ولی باید همه توش فعالیت کنند…

فکرشو بکنید… wow… چه چیز معرکه ای خواهد شد!

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

آره واقعا با حال میشه فقط اگه هر کس مطلب دیگری رو آپدیت کنه با تفکر و اطلاعات خودش امکان ایجاد اشتباه پیش میاد پس آزاد بودنش شاید خیلیم خوب نباشه البته میشه آزاد باشه فقط باید تابع شرایط و قوانینی باشه که احتمال ایجاد مشکل و اشتباه پایین بیاد…

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

دوستان،

هر کسی میخواد به مدنت که الان دیگه کم کم سه ساله میشه، کمکی بکنه، میتونه از فروشگاه مدنت خرید بکنه. لازم به ذکره که این کمک ها صرف تامین مخارج سایت میشه و این امکان رو به ما میده که در آینده بتونیم سرورهای بهتر با امکانات عالی تری در اختیار داشته باشیم. آدرس فروشگاه: http://shop.mednet.ir

نحوه ی خرید به این شکله که شما هر چیزی رو که میخواید اسمش رو به ایمیل فروشگاه ارسال میکنید، حجم موارد درخواستی شما محاسبه میشه و بسته به اینکه چه تعداد CD و چه تعداد DVD میشه هزینه‌اش هم محاسبه میشه. سپس یک ایمیل به شما ارسال میشه و توضیحات لازم رو براتون می نویسیم.

سفارش ها هر پنج شنبه آماده میشن و شنبه ی بعد از اون ارسال میشن. سعی کردیم قیمت رو طوری تعیین کنیم که هم منصفانه باشه و هم جنبه ی کمک به سایت داشته باشه.

در حال حاضر موارد کمی در فروشگاه وجود دارند، اما در آینده نزدیک بسیار زیاد خواهد شد، از جمله مستند های علمی مختلف، کتاب های تخصصی مختلف و …

امیدوارم با کمک هم بتونیم باعث پایداری مدنت باشیم…

مسئول فروشگاه دوست خوبم امیر هست. میتونید با ایشون از طریق پروفایلش در تماس باشید.

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

احسنت احسنت؛ تو صفحه اول شکل جدید توجهمو جلب کرد و همونجا باز کردم و یه شدت شگفت زده شدم ! خیلی خیلی خوبه؛ واقعا خوشحال شدم…

{#42}

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

بچه ها یه پیشنهاد بدید برای جلوگیری از عضویت کسانی که رشته های علوم پزشکی نیستند. از بدو تاسیس مدنت این یکی از موضوعاتیه که هیچ راه حلی براش پیدا نکردم. و به نظرم خیلی خیلی چیز مهمیه.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

اگه همينطوري پيش بره، مدنت تا آخر امسال بيشتر زنده نخواهد بود.
    ميخوام يکم درد دل کنم!
    فکر نميکردم جوون هاي ايراني اين قدر نسبت به هم بي اهميت باشند. اين قدر نسبت به کمک کردن بي اهميت باشند. متاسفانه هيچ گونه روحيه ي به اشتراک گذاري اي وجود نداره. ما اصلا مفهوم کمک کردن به حتي خودمون رو هنوز نفهميديم. هنوز نفهميديم که ذکات علم، گسترش آن است. ماها متاسفانه همه مصرف کننده ايم. هيچ کسي به فکر توليد نيست. چون ديگران براي ما اصلا ارزشي ندارند که بخوايم براشون وقت بذاريم. و اين رو هم نفهميديم که اگه به کسي چيزي ياد بديم، فردا ممکنه خودمون سودي ببريم. الان سه ساله اين سايت درست شده، اما اگه بشمري ۱۵ تا عضو فعال بيشتر نداره. ميدونين چرا؟ نه به اين دليل که اعضاي اينجا تعدادشون کمه، نه. کما اينکه در مدنت قبلي ۵۰۰ تا عضو داشتيم که وضعيت هم همين بود. واسه اين که بقيه ي اعضا فقط و فقط ميخوان مصرف کننده باشند. هيچ کدوم به جز اين ده پونزده نفر دلشون نميخواد چيزي رو بوجود بيارن تا ديگران هم استفاده کنند. حتي زحمت يه لايک ساده يا يه متشکرم ساده رو هم نمي کشند. اينننن واقعننننننن جاي تاسسسسسف داره. تمام سايت هاي ايراني همينه ها! فکر نکنيد کسي به خودش زحمت آموزش دادن و به اشتراک گذاشتن آموزه هاش رو با ديگران ميده ها. البته به جز انجمن هاي سکسي و سايت هاي دوست يابي. که ماشاالله هر کسي چند تا چندتا پروفايل داره و مشغول توليده!!
    حالا که يه نفر پيدا شد و يه سايتي ساخت که توش بچه هاي علوم پزشکي دور هم جمع بشن و دانسته هاشون رو بين هم به اشتراک بذارن، بعد سه سال، اعضاي فعالش ۱۵ نفر هم نميشن. هح! بخنديم! من واقعا نا اميد شدم ديگه. هيچ کس واقعا متوجه نيست اينجا رو خودمون داريم ميچرخونيم و مالک اينجا اعضاش هستند؟! اينجا که چميدونم فيسبوک نيست که شرکت باشه و سهام دار داشته باشه و سود تجاري داشته باشه. اينجا مال اعضاشه. همه ي اعضاش. اما متاسفانه…. ۵۰۰ نفر عضو، و الان ۱۳۸ نفر عضو براي نسبتا شناسونده شدن يک سايت کافيه. اما چرا نشد؟ چون که گفتم… همه مصرف کننده ايم. اون وقت اگه همين يه سايت انگليسي زبان بود بيا ببين چي ميشد واقعا. من توي انجمن هاي لينوکسي هم ايراني و هم انگليسي عضوم. توي ايراني ها يه تاپيک ميزني اصلا هيچ کس نمياد چيزي بنويسه برات. اون وقت همونو توي انگليسي بنويسي تا دو صفحه ملت ميان فقط ميگن مرسي، ادامه بده… هي مرسي ادامه بده… اينجا يه بنده خدايي طب سنتي راه انداخت، چند نفر حتي تشکر کرديم ازش؟
    يا يکي case report راه انداخت، چند نفر دنبال کارش رو گرفتيم؟
    يا يکي گروه روانشناسي راه انداخت، چند نفر از اين صد و خورده اي نفر پيگيري کرديم و نظر داديم؟
    از استقبال بچه ها از فروشگاه سايت هم معلومه که چقدر مدنت براشون مهم بوده…
    و يک دليل ديگه: اينکه الان کسي دنبال علم نيست اصلا! از وقتي در عنوان سايت کلمه علمي رو اضافه کرديم، اين سکون بدتر شد! انگار ديدن اي بابا اينجا مثل اينکه نميشه مسخره بازي دراورد… رفتند و پشت سرشون رو هم نگاه نکردند. هح…
    با اين وضعيت، من ديگه اشتياقي براي فعاليت در اين جمع ندارم. ترجيح ميدم وقتم و انرژيم رو بذارم روي منافع خودم. تا چند وقت ديگه هم که کنگره ي سوم کارش با سايت تموم شه اينجا ميمونه، حالا يا خاک ميخوره، يا بهتر ميشه. اگه همين طوري پيش بره که ميبنديمش، اگه هم که بهتر شه که چه خوب! چون واقعا نا اميد شدم از دانشجوهاي هم سن و هم فکر و هم کيش خودمون.

والسلام عليکم، و رحمت الله و برکاته.

لینک دائمی
    نمایهٔ مهرناز زارعی
    مهرناز زارعی@mehrnaz

دکتر عبدالله زاده!

نگید اینطوری!

کمترین چیزی که مدنت می تونسته برای ما داشته باشه که شاید مهم ترینش باشه ،‌ پیدا کردن دوست های خوب بوده و هست!

باور کنید دوستی های ما از این سایت هم فراتر رفته.

احساستون رو کاملا درک می کنم. همه جای ایران اینجوریه! واسه همین هم هزار تا بدبختی داریم. ولی اگه همین 15 نفر هم ول کنیم بریم به خودمون برسیم که دیگه …

می گم بیاید هر کس راهکارهاش رو واسه این موضوع بگه و بر حسب توان و وقتی که داریم حتی شده یه قدم کوچولو برداریم!!

دکتر الهام، دکتر شریفی و بقیه بشتابید که هم اکنون نیازمند یاری و حرف های مثبتتون هستیم …!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

اومدم، این موضوع راست کار اتاق فکره ! عزیز من هر کس که کار بزرگی کرده به خاطر این اون کارو به نتیجه رسونده که بهش اعتقاد داشته ؛ حرفای تو درسته من خودمم مثل توام میفهمم منظورت چیه اما نکته اینه که تو شرایط سخت و وقتی ناامیدی بر همه مستولی (همین جوری مینویسن؟!) میشه تازه وقت فکر کردنه و در این زمان راه های جدید به ذهن آدم میرسه! یعنی وقتی آدم تحت فشار قرار میگیره احتمال یه فکر بکر هم کنارش ایجاد میشه؛ گفتم، نمیدونم تو کدوم تاپیک یا فریاد که ما ایرانی ها عادت نکردیم همدیگرو تشویق کنیم بگیم بابا ایول داری تو دیگه کی هستی! ماشالله ته غروریم فکر میکنیم بگیم دست گلت درد نکنه طرف پررو میشه!‌متاسفم واقعا به خاطر پاتولوژی های فراوان فرهنگ ما !دکتر مجد از خاطراتش میگفت: رفته بودم سوئیس در یک مهمانی بودم یه خانم 89 ساله بهم گفتyou are very nice ؛ یکم این ور اون ور نگاه کردم دیدم کس دیگه اونجا نیست گفتم با منی؟ گفت بله شما خیلی آراسته و خوب لباس پوشیدید و پسندیده صحبت میکنید!!! حالا ما رو… بهتره ادامه ندم!!!

اما این دلیل نمیشه که ما بکشیم کنار! به قول خانم دکتر هیچ چی که نباشه این جا ما کلی دکتر خوب آینده رو شناختیم! یه کار بزرگو شروع کردیم! دوست من قوی باش و در کنارش انعطاف داشته باش این جوری دیگه هیچ چی نمیشه! باد کند و تند و طوفان فرقی نمیکنه ممکنه کمی خم بشی ولی بر میگردی سر جات چون ریشت تو خاکه!

خب حالا همینایی که هستیم بیاید فکر کنیم که چی کار کنیم سایت بیشتر بگیره. امین میتونی بگی تا حالا چه کارایی کردی و اینکه چون خیلی تو وب هستی سایت های علمی که بیننده دارن چه خدماتی ارائه میکنن؟ در واقع به نظرت ما میتونیم چی کار کنیم که بریم جلو؟

من همین الان یه فکری به نظرم رسید: میشه ما هم به خارجی ها لینک بشیم؟ یعنی کیس ها و مطالب در حد سایت های معتبر ارائه بدیم؟ انگلیسی مینویسیم! مگه ما کیس نادر نداریم؟ مگه ما کیس ریپورت نداریم؟! خب اونا چی کار میکنن؟ مام همون کارو میکنیم؟ مطالب علمی میارن؛ بحث میکنن؟ استاد میارن؟ مام همون کارو میکنیم!

میشه شاخه انگلیسی اضافه کرد ! نمیشه؟ در حد یه فکره چون قبلش به ذهنم نرسیده بود!

هر فردی میتونه کار بزرگی بکنه وقتی 10 تا آدم این جوری با نیروهای منحصر به فرد کنار هم باشن دیگه کولاکه!

خب دوستان نظرتون چیه؟

لینک دائمی
    نمایهٔ الهام
    الهام@elhami

اوه اوه اوه… چه قدر انرژی های ناجور…

ببینم کی حرف از ناامیدی زد؟!

:قهر
    در مدنتو میخواید تخته کنید؟ آره؟ دلتون میاد آخه جناب مدیر؟ تازه میخواستیم مدنتو بین المللیش کنیم، کجا جا زدید؟! هان؟

10- 15 نفر؟

کم من فئه قلیله…

در اصول موفقیت کمیت اصل نیست، کیفیت مهم ترین عنصر تعیین کننده ست… :عینک

Do all things with love

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

ملت عاشق پرور و شریف مدنت سلام

(خواهشا به روم نیارید که منو میشناسید)

آهای جناب عبدالله زاده  من نمی زارم  یعنی نمی خوااام  چنین مرگی رو ببینم، مگه من مرده باشم که بگید الفاتحه …(بینم به شما فعلا یاد ندادن چطوری  به اعضای درجه یک بیمار مثلا سرطانی بگید مریضتون نهایتا تا یکسال دیگه زنده اس ؟! بخخدا انگشتام یخ زده همه بدنم می لرزه تو چشمام آب جمع شده ، گلوم ….. )

همه حرفاتون  حسابه دکتر!

اما گفته باشم :من به هیچ کس حق نمی دم منو جزو اون دسته ای در نظر بگیره که آقا فرمودن:” انگار ديدن اي بابا اينجا مثل اينکه نميشه مسخره بازي دراورد… رفتند و پشت سرشون رو هم نگاه نکردند. هح…”

نخیر! اینکه برگشتم هم به همین دلیله که اعلان برائت کنم از چنین گروهی…..

رفتنم رو بچه بازی نبود، فکر کردم: بود ونبود من فرقی به حال اینجا نمی کنه، جمعیت هم رشته ای هام هم که قلیل مگه چه کاری می تونستم انجام بدم؟ (همیشه ماندن دلیل برعاشق بودن نیست خیلی ها میروند تا ثابت کنن عاشقن)(وقتی فکر کنی موندنت فایده نداره اگه نری خیانت کردی و اگه بدونی بودنت فایده داره اگه نیای خیانت کردی)

محض ریا عرض میکنم ،شاهد هم دارم ، بسیار تبلیغ کردم واسه اینجا (چه در دنیای مجازی چه حقیقی، چند نفری هم به دعوتم لبیک گفتن…سپاس)

بازهم محض ریا: هر وقت وارد سایت میشدم اول آمار اعضا رو نگاه میکردم(بعد عمل جراحی که انجام دادین واغعن دیدن اعداد دو رقمی تو تعداد اعضا واسم سخت بود…)

خواستم مذاق اعضا رو بفهمم در حیطه های مختلف مطلب میذاشتم و میذاشتید اما انگار نه انگار ، دریغ از یه لایک نا قابل(من شخصا اعتراف میکنم کم جفنگ نگفتم، اما حتی به مطالب جفنگ هم ری اکشنی داده نمیشد، آخه میدیدم  طرف کیس نوشته عالی جون میده  واسه بحث وتبادل نظر اما دریغ از نظر،خوب عزیز من بدت اومد بگو بدم اومد ننویس! خوشت اومدم بگو! یا لا اقل زحمت لاگین شدن هم به خودت نده!باور کن ثواب داره!)

روزی چند بار میومدم سر میزدم مدنت خوب بود؟ (بین خودمون باشه، بعد حذف کردنم بیشتر ترم میومدم!)

اینکه مدیر الان کاسه صبرشون لبریز شده یعنی خیلی انسان صبوری هستن …میتونید بیشتر هم صبور باشید، یعنی باید باشید روابط اینجا خیلی عمیقن وقتی عمیق میشن نمیشه به سادگی از ترک روابط گفت (منو نگاه نکنید رفتم ، من سنگدلم)

وجود چنین سایتی ضروریه خیلی خیلی،

هر کاری لازم باشه واسه سر پا نگه داشتنش میکنم، گیریم شما بی خیال شی ، مطمئن باش که ده ها انسان کفتار گونه منتظرن دامین اینجا دور از جون بی صاحب بمونه همچی حمله کنن!!!!

ممکنه بتونم کاری انجام بدم. بی معرفت نیستم بی وجدان نیستم بی مسئولیت نیستم

لینک دائمی
    نمایهٔ ایدا
    ایدا@medico

اقای دکتر عبد الله زاده من به شما کاملا حق می دهم. ادم وقتی می بینه واسه سایتی که اینقدر زحمت کشیده به همبن راحتی قراره بسته بشه واقعا جای تاسف است. ولی بخدا قسم من تنها سایتی را دیدم که یه مکان سالم است وراحت می تونیم تو این سایت فعالیت داشته باشیم. من سایت های دیگه را هم دیدم هنوز عضو نشدی ده تا پیام واست می اد واسه دوستی خارج از نت ادم پشیمون می شه که بخواهد فعالیت کنه تو سایت های پزشکی شون هم همین طور ذو ماه یه کیس می ذازی هیچ خبری نیست حتی واسه عضویت یکی از دوستام می گفت تو یکی از این سایتها که عضو هستیم دو ماه فقط منتظرم عضویت من تایید بشه تو قسمت پزشکی شون که بتونم تو بحث ها شرکت کنم. من ادمی نیستم که بخواهم بی خودی از کسی تعریف کنم ولی بارها گفته ام من واقعا به مدیریت شما احسنت می گم به تمام امور رسیدگی می کنید با تمام گرفتاریهای که دارید هم شما هم اقای دکتر شریفی.همه ما واقعا از شما ممنون هستیم.در ضمن اقای دکتر یادتون که نرفته وقتی تاپیک طب سنتی را شروع کردم هیج کس هیچ نظری نداد ختی نگفتن خوبه یا بد ومن را خسابی شرمنده کردند خود شما واقای دکتر شریفی و خانم دکتر رزیتا تنها کسانی بودید که مطالبم را دنبال می کردید وباعث دلگرمی من شدید وگرنه اصلا چه فایده داشتم وقتم را بذارم بیهوده اختصاص بدهم به این تاپیک که واسه هیچ کس هم جالب نبود من فقط به خاطر همبن جند نفر ادامه دادم. اینها را نگفتم که بخواهم شکایت کنم این حرفها را زدم که بهتون بگم دست از ناامیدی بردارید هستند کسانی که واقعا این مدنت واسشون ارز ش داره وهر کاری حاضریم انجام بدهیم تا مدنت زنده بمونه….

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 525 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.