مجمع عمومی سایت

سخنی با کاربران سایت

نمایهٔ امین
    امین

سلام… نوشتن این متن رو ساعت ۲ نیمه شب ۲۸م مرداد ۱۳۹۰ شروع کردم. هنوز اعلام نکردیم که مدنت کار خودش رو از سر گرفته. امیدوارم فردا یا حد اکثر تا پس فردا این کار انجام بشه… راستش از این اتفاقی که برای مدنت افتاد همه ی ما ناراحت شدیم و هیچ کس انتظار همچین فاجعه ای رو نداشت. (البته به جز خانم عاطفه شکری که گفت انتظارش رو داشته {#66}

متاسفانه به دلیل اینکه دامنه مدنت .ir هست، سرویس دهنده ی سایت به دلیل داشتن نرم افزاری که با قانون های تحریم فعالیت خودش رو انجام میده، و از اونجایی که اون ها بسیار به کپی رایت پایبند هستند، اکانت ما رو حذف کردند و بکاپ سایت رو در اختیار ما گذاشتند تا دانلودش کنیم. و گفتند که حاضرند هزینه اشتراک ما رو هم پس بدند. من هم بکاپ سایت رو که یه چیزی بیش از ۸۰۰ مگابایت بود بدون معطلی دانلود کردم تا خیالم از اطلاعات سایت راحت باشه. تا بعد بگردم دنبال یک سرویس دهنده ی ایرانی معتبر. متاسفانه این شرکت های ایرانی معتبر آون قدر تعرفه های گرونی میدن که حتی نصف امکانات این سرویس دهنده ی خارجی رو هم ندارند در حالی که قیمت هاشون ۵ برابر هست.

گفتیم باشه… مدنت و اعضاش اون قدر عزیز هستند که برای دور هم نگه داشتنمون و پیشرفت خودمون بخوایم هزینه کنیم. با دو تا از دوستان قرار گذاشتیم تا هزینه ها رو بپردازیم و بعدا از روش هایی جبرانشون کنیم. در همین فکرها بودیم که شرکت انگلیسی یک گزینه ی جدید روبروی ما گذاشت. اینکه در صورت موافقت ما، به یک سرور دیگه ای که از اون نرم افزار خاص استفاده نمیکنه منتقل بشیم. خب ما هم این پیشنهاد رو پذیرفتیم و قرار شد که بکاپ سایت رو هم به اصطلاح restore کنند. (همه ی اینها شده فعلا سه روز) بنابراین میتونستیم مدنت رو بعد از سه روز خیلی تمیز و دست نخورده دوباره ببینیم.

ولی چشمتون روز بد نبینه… از من به شما نصیحت، هیچ وقت به تکنولوژی اعتماد نکنید. همیشه شخصا خودتون برای کنترل اوضاع حضور داشته باشید… بکاپ سایت که توسط نرم افزار گرفته شده بود، ناقص گرفته شده بود و تمام هویت سایت از بین رفته بود. و چون اکانت ما در سرور اولیه پاک شده بود، دیگه از دست هیچ کس کاری ساخته نبود. حتی خود شرکت انگلیسی هم از این خطای نرم افزاری آگاه نبود. بنابراین وقتی این موضوع رو فهمیدیم که خیلی دیر شده بود و بهت و ناباوری همه ی وجودما رو فرا گرفته بود. از دست دادن این همه نوشته و اطلاعات… باور نکردنی بود… هنوز هم هست البته! نتیجه ی سه سال تلاش در این زمینه یک شبه از بین رفتن خیلی دردناکه…

با این حال با امید هایی که شما توی فیسبوک مدنت دادید و تشویق کردید که مدنت رو دوباره زنده اش کنیم، تصمیم گرفته شد هر چه زودتر این کار انجام بشه و مدنت بین دوست دارانش برگرده.

و حالا برگشته… تقریبا بعد از دو هفته… امیدوارم کسانی که اینجا عضو بودند و فعالیت میکردن و به طرز بی رحمانه ای نوشته هاشون از بین رفت ما رو ببخشند و دوباره بیان عضو بشن و فعالیتشون رو از سر بگیرن…

در حال حاضر تعدادی از گروه های اصلی سایت دوباره ساخته شده و از منوی بالای سایت قابل دسترسی هستند. گروه مریض خونه، پزشکان چند بعدی، ادبیات و … لطفا بعد از این که عضو شدید چنانچه مدیر گروهی بودید و الان ساخته نشده، دوباره گروه رو بسازید.

شما میتونید اگر وقتش رو داشتید از طریق سیستم cache گوگل نوشته های قبلی سایت رو که روی سرورهای گوگل به صورت موقت موندند پیدا کنید و دوباره اون ها رو شروع کنید.

در مورد راهنما های سایت… اجازه بدید مقداری به محتوای سایت اضافه بشه تا امکان ساخت راهنمای تصویری فراهم بشه. همچنین راهنمای سریع و راهنمای خندانک ها.

بار دیگه از اتفاق پیش اومده عذرخواهی میکنم. و این اطمینان رو به شما میدم که دیگه شاهد چنین اتفاق شومی نخواهیم بود. با تشکر از همه ی کاربران دوست داشتنی مدنت.

لطفا در کار کردن با سایت چنان چه مشکلی میبینید اطلاع بدید.

ساعت: ۲:۵۲ صبح

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 525 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری@bikaran

سلام
    خسته نباشید
    خیلی خوب شد که مطلبای قبلی پیدا شد. دستتون درد نکنه
    از سایت های کاربردی که معرفی شده بود توی مجمع عمومی خوشم میومد
    میگم مطلبای قشنگ قبلی را منتقل بکنیم به این طرف؟ یا نه

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

ممنون بابت نظرات خوبتون…

منتقل کردن مطالب قبلی به این ور به همون صورتی که بودند از لحاظ نرم افزاری کاری است نشدنی. مگه اینکه طی یک اقدام ضربتی (!) تاپیک های قشنگ رو با همون نام در گروه های مربوطه در سایت جدید ایجاد کنیم و در پست اولشون لینک اون تاپیک رو در old.mednet.ir بذاریم. این فکر به نظر من فکر عملی تر هست.

لینک دائمی
    نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری@bikaran

راستی نمیدونم 1جا کار ایراد داره یا نه ولی توی قسمت ارسال دعوت نامه گروه ها برای افراد عضو سایت توی مدنت قبلی همه افرادا نشون میداد و با انتخابشون میشد دعوت نامه بفرستیم ولی حالا فقط 1 نفر را برای من نشون میده!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

دوستان، یک نفر میخوایم مسئول تبلیغات سایت باشه. قصد داریم بخشی از هزینه های سایت رو توسط قرار دادن تبلیغات جبران کنیم. ترجیا از تهران باشید بهتره چون فرصت برای پذیرش آگهی بیشتر خواهیم داشت. هر کسی تمایل داشت به بنده یک پیام خصوصی بفرسته. ممنون.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

راستی نمیدونم 1جا کار ایراد داره یا نه ولی توی قسمت ارسال دعوت نامه گروه ها برای افراد عضو سایت توی مدنت قبلی همه افرادا نشون میداد و با انتخابشون میشد دعوت نامه بفرستیم ولی حالا فقط 1 نفر را برای من نشون میده!

@bikaran درست شد دکتر. یه مشکل کوچولوی نرم افزاری بود.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

دکتر لطفا این مشکلات رو توی تاپیک مشکلات بگو. اینجا من میام میگم فلان چیز به سایت اضافه شد/کم شد/…

ایمیل هایی که داشتین هست. خیلی هم راحت تر شده اتفاقا. به این لینک برید: mail.mednet.ir و خیلی راحت وارد اینباکس‌تون بشید.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

توجه: برای راحت تر کردن مدنت، مفهوم “انجمن” دیگه وجود نداره. به جای “انجمن ها” از “تاپیک ها” استفاده خواهد شد. یعنی به جای اینکه یک کاربر تازه وارد با سه کلمه ی گروه، انجمن، تاپیک مواجه بشه و گیج بشه، دیگه فقط یه گروه میبینه که توش تاپیک هایی وجود داره. همین.

ترجمه چند عبارت دیگه هم تغییر کرد که برای شما چندان محسوس نخواهد بود…

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

لینک اکثر گروه هایی که در سایت قبلی وجود داشتند به توضیحات گروه ها اضافه شد. (توضیحات گروه کنار آواتار اون وجود دارند)

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

یک راهنمای ساده نوشتم. کلیک کنید. اگر مشکلی توش میبینید لطفا اطلاع بدید همینجا. این راهنما خیلی ساده است و عکس مکس (!) نداره. باید یه روز سر فرصت انجامش بدم.

اگر پیشنهادی هم دارید بگید.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

شکلک های جدید:

سرگیجه :سرگیجه – نع :نع – مطالعه :مطالعه – کاراگاه :کاراگاه – استفراغ :استفراغ – دمتگرم :دمتگرم – وحشت :وحشت – بیابینم :بیابینم – رد :رد – دیره :دیره – بیگناه :بیگناه

لینک دائمی
    نمایهٔ زهرا فتاحی
    زهرا فتاحی@drzahra

سلام به همگی.من این چند هفته که درگیر علوم پایه بودم اصلا به اینجا سر نزدم.امروز که سر زدم و از همه جا بی خبر!هر کاری میکردم نمی تونستم وارد سایت شم و فکر کردم ، منو حذف کردن!!!
    دوباره عضو شدم که بفهمم چرا حذف شدم که تازه متوجه شدم جریان از چه قراره!
    به هر حال دست همگی درد نکنه که دوباره راه اندازی کردین اینجا رو.
    به امید پیشرفت و پر رونق شدن مدنت…

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

ممنون که مدنت رو تنها نمیذارید. مطالب قبلی در آدرس http://old.mednet.ir قابل دسترسی هستند.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

قصد داریم طی یک اقدام همچین درست حسابی، مسیر سایت رو به سمت یک سایت مفیدتر و از نظر علمی پربار تر سوق بدیم. بنابراین ممکنه مدتی با چیزهای عجیبی روبرو بشید که احساس کنید داریم نظم سایت رو بهم میزنیم. ولی این طور نیست! از اونجایی که فرصت این رو نداریم که سایت رو یکی دو روز ببندیم و تمام عملیات رو کاملا در یک مرحله انجام بدیم، مجبوریم یواش یواش این کار رو بکنیم. :گل خدمت تمام دوستان

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

دوستان در برنامه هاتون آپلود یک عکس از خودتون رو در نظر داشته باشید لطفا! چیه همه گل و بلبل و کودک و ابزار پزشکی!! خانم دکتر پژوهان فر در سایت قبلی یه تاپیکی ایجاد کردند و این مسئله رو عنوان کردند. همون باعث شد یکی دو نفر عکس هاشون رو عوض کنند… حالا الان هم به این حرکت انقلابی ادامه بدید…

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

من هم در تایید صحبت های امین جان از اعضای محترم میخوام این لطف رو بکنند.

آدم فکر میکنه اینجا سایت معرفی گل و گیاهه بیشتر !!!{#53}

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 525 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.