مجمع عمومی سایت

سخنی با کاربران سایت

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 526 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

سلام… نوشتن این متن رو ساعت ۲ نیمه شب ۲۸م مرداد ۱۳۹۰ شروع کردم. هنوز اعلام نکردیم که مدنت کار خودش رو از سر گرفته. امیدوارم فردا یا حد اکثر تا پس فردا این کار انجام بشه… راستش از این اتفاقی که برای مدنت افتاد همه ی ما ناراحت شدیم و هیچ کس انتظار همچین فاجعه ای رو نداشت. (البته به جز خانم عاطفه شکری که گفت انتظارش رو داشته {#66}

متاسفانه به دلیل اینکه دامنه مدنت .ir هست، سرویس دهنده ی سایت به دلیل داشتن نرم افزاری که با قانون های تحریم فعالیت خودش رو انجام میده، و از اونجایی که اون ها بسیار به کپی رایت پایبند هستند، اکانت ما رو حذف کردند و بکاپ سایت رو در اختیار ما گذاشتند تا دانلودش کنیم. و گفتند که حاضرند هزینه اشتراک ما رو هم پس بدند. من هم بکاپ سایت رو که یه چیزی بیش از ۸۰۰ مگابایت بود بدون معطلی دانلود کردم تا خیالم از اطلاعات سایت راحت باشه. تا بعد بگردم دنبال یک سرویس دهنده ی ایرانی معتبر. متاسفانه این شرکت های ایرانی معتبر آون قدر تعرفه های گرونی میدن که حتی نصف امکانات این سرویس دهنده ی خارجی رو هم ندارند در حالی که قیمت هاشون ۵ برابر هست.

گفتیم باشه… مدنت و اعضاش اون قدر عزیز هستند که برای دور هم نگه داشتنمون و پیشرفت خودمون بخوایم هزینه کنیم. با دو تا از دوستان قرار گذاشتیم تا هزینه ها رو بپردازیم و بعدا از روش هایی جبرانشون کنیم. در همین فکرها بودیم که شرکت انگلیسی یک گزینه ی جدید روبروی ما گذاشت. اینکه در صورت موافقت ما، به یک سرور دیگه ای که از اون نرم افزار خاص استفاده نمیکنه منتقل بشیم. خب ما هم این پیشنهاد رو پذیرفتیم و قرار شد که بکاپ سایت رو هم به اصطلاح restore کنند. (همه ی اینها شده فعلا سه روز) بنابراین میتونستیم مدنت رو بعد از سه روز خیلی تمیز و دست نخورده دوباره ببینیم.

ولی چشمتون روز بد نبینه… از من به شما نصیحت، هیچ وقت به تکنولوژی اعتماد نکنید. همیشه شخصا خودتون برای کنترل اوضاع حضور داشته باشید… بکاپ سایت که توسط نرم افزار گرفته شده بود، ناقص گرفته شده بود و تمام هویت سایت از بین رفته بود. و چون اکانت ما در سرور اولیه پاک شده بود، دیگه از دست هیچ کس کاری ساخته نبود. حتی خود شرکت انگلیسی هم از این خطای نرم افزاری آگاه نبود. بنابراین وقتی این موضوع رو فهمیدیم که خیلی دیر شده بود و بهت و ناباوری همه ی وجودما رو فرا گرفته بود. از دست دادن این همه نوشته و اطلاعات… باور نکردنی بود… هنوز هم هست البته! نتیجه ی سه سال تلاش در این زمینه یک شبه از بین رفتن خیلی دردناکه…

با این حال با امید هایی که شما توی فیسبوک مدنت دادید و تشویق کردید که مدنت رو دوباره زنده اش کنیم، تصمیم گرفته شد هر چه زودتر این کار انجام بشه و مدنت بین دوست دارانش برگرده.

و حالا برگشته… تقریبا بعد از دو هفته… امیدوارم کسانی که اینجا عضو بودند و فعالیت میکردن و به طرز بی رحمانه ای نوشته هاشون از بین رفت ما رو ببخشند و دوباره بیان عضو بشن و فعالیتشون رو از سر بگیرن…

در حال حاضر تعدادی از گروه های اصلی سایت دوباره ساخته شده و از منوی بالای سایت قابل دسترسی هستند. گروه مریض خونه، پزشکان چند بعدی، ادبیات و … لطفا بعد از این که عضو شدید چنانچه مدیر گروهی بودید و الان ساخته نشده، دوباره گروه رو بسازید.

شما میتونید اگر وقتش رو داشتید از طریق سیستم cache گوگل نوشته های قبلی سایت رو که روی سرورهای گوگل به صورت موقت موندند پیدا کنید و دوباره اون ها رو شروع کنید.

در مورد راهنما های سایت… اجازه بدید مقداری به محتوای سایت اضافه بشه تا امکان ساخت راهنمای تصویری فراهم بشه. همچنین راهنمای سریع و راهنمای خندانک ها.

بار دیگه از اتفاق پیش اومده عذرخواهی میکنم. و این اطمینان رو به شما میدم که دیگه شاهد چنین اتفاق شومی نخواهیم بود. با تشکر از همه ی کاربران دوست داشتنی مدنت.

لطفا در کار کردن با سایت چنان چه مشکلی میبینید اطلاع بدید.

ساعت: ۲:۵۲ صبح

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

یک امکان خیلی خوب به سایت اضافه شد: میتونید در تاپیک هایی که ایجاد کردید، در تاپیک هایی که در اون ها مطلبی نوشتید و در گروه هایی که در اون ها عضو هستید مشترک بشید. بنابراین وقتی اون تاپیک یا گروه بروزرسانی ای انجام بده برای شما ایمیل زده میشه. میتونید تنظیمات مختلف رو تعیین کنید.

مدیران گروه ها هم میتونن به اعضای گروه خودشون پیام های اطلاع رسانی سراسری از طریق ایمیل بفرستند.

نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

کسانی که در سایت ایمیل داشتند، از این به بعد خیلی راحت میتونن با استفاده از نرم افزاری که نصب شده به میل باکسشون دسترسی پیدا کنند. برای این منظور به آدرس http://mail.mednet.ir برید. و:

username: youremail    @   mednet.ir

Mailserver: mail.mednet.ir

password: passwordetoon

و به بقیه کاری نداشته باشید. به راحتی وارد محیط ایمیلتون میشید و میتونید استفاده کنید. نرم افزار روان و خوبی هست. اگر پسورد ایمیلتون یادتون نیست، بگید که براتون عوض کنم.

نمایهٔ مهرناز زارعی
    مهرناز زارعی
    Participant
    @mehrnaz

سلام به همه ی دوستان خوبم.

انشاالله دوباره مدنت رو می سازیم. فعال تر از گذشته.

ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم …

دکتر عبدالله زاده از زحمات شما هم بسیار تشکر و سپاس !

نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

ان شا الله. ممنون از همه ی دوستان. اینجا با وجود شما معنی داره. از همه ممنون.

نمایهٔ فرزانه
    فرزانه
    Participant
    @farzane

از همه ی دوستان و به خصوص اقای دکتر عبدالله زاده که مدنت رو دوباره به ما برگردوندند کمال تشکر و خسته نباشید رو دارم !

واقعا باورش برای منم سخت بود ! تو این چند روز فقط با بهت و ناباوری به مدنت از دست رفته نگاه میکردم ! اما امروز خوشحالم که همگی آستین همت رو واسه دوباره ساختن مدنت بالا زدیم !

مدنت تا زمانی که دوستانی همچون شماها داره  همیشه زنده است !

دوباره میسازیمت مدنت جون !

آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد، به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم. ( بقره – 152)

نمایهٔ جمال ماهر
    جمال ماهر
    Participant
    @jamal

به افتخارش. . . بزن اون دس قشنگه رو. . . {#42}{#42}{#36}

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد، در آن سرزمین خورشید در حال غروب است. . .

نمایهٔ
    بی نام @

{#42}

آفرین، احسنت! به این میگن روحیه ی مدنتی!!!

دست در دست هم دهیم به مهر    مدنت خویش را کنیم آباد!!!!!!{#67}

نمایهٔ حامد طاهری
    حامد طاهری
    Participant
    @starbbs2001

سلام ..

دوستان خوب ! اصلا ناراحت نباشید .. چیزی که زیاده کیسای تکراری پزشکی هست . ( عجب دلداری دادم خداوکیلی )

موفق باشید :)

نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی
    Participant
    @emerson

{#42}

دريغ از اين نت كه ويران شود   كنام پلنگان و شيران شود !!!!{#63}

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری
    Participant
    @bikaran

سلام وخسته نباشید
    از اینکه دوباره اینجا داره سامان میگیره خوشحالم
    دکتر امین گروه پزشکان بی حد و مرز را هم 1 نگاهی بندازید دیگه نمیتونم توش وارد بشم
    و ایمیل من هم انگار جوابگو نیست اکانتها عوض شده؟

نمایهٔ امین
    امین
    Keymaster
    @theadmin

دوستان، نمیدونم این خبری که الان میخوام بدم خوشحالتون میکنه یا براتون چندان فرقی نداره… باید بگم که با تلاش خیلی زیاد (!) موفق شدم نسخه ی پشتیبانی از مرحوم مدنت سابق پیدا کنم که حاوی مقدار قابل قبولی از محتوای گذشته است. به خاطر احترام به نوشته های شما دوستان، قسمتی رو با آدرس http://old.mednet.ir درست کردم و اون نوشته ها رو در اون جا قرار دادم. تا این طوری نوشته های سابق حفظ بشن و البته از سایت جدید جدا نگه داشته بشن. امکان منتقل کردن اون ها به سایت جدید واقعا دیگه وجود نداره. چون لینک های بی شماری تغییر کردند و گروه ها با تنظیمات متفاوتی ساخته شدند.

بنابراین این قسمت صرفا برای اینکه نوشته های ما از بین نرفته باشه، و اینکه اگه یوقتی یادمون اومد در سایت قبلی چیزی نوشته بودیم، میتونیم در اونجا بگردیم و پیداش کنیم و در این جا کپی/پیست کنیم.

این آخرین تلاشی بود که میتونستم برای بازگردوندن مطالب گذشته انجام بدم…

شاد باشید.

نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی
    Participant
    @emerson

معلومه كه خوشحال ميشيم !!!

خيليم خوبه

دست گلتم درد نكنه ؛ ممنون…

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

نمایهٔ
    بی نام @

از احیا دو تا از تاپیکهای مورد علاقه ام انقده خوشحالم که انگار بچه هامو بعداز سالها دوری ، دارم می بینمشون!!(چقدر بی جنبه ام!!!)

خیلی ممنون خیلی خیلی ممنون که مارو به هم رسوندین!!! {#53}

من و تاپیکهای”ورود قلب ممنوع”+”جنایات کودکانه”

نمایهٔ
    بی نام @

وااااااااااای، باورم نمیشه!

ممنون جناب مدیر….

شما فوق العاده ای!

نمیدونید چقدر خوشحال شدم اون تاپیکای خوشگل مدنت قبلیمونو دیدم! مخصوصا تاپیک دکتر ماهر که خیلی افسوس خوردم چرا از دستش دادیم!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 526 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.

ads