مجمع عمومی سایت

پیشنهادات، انتقادات و مشکلات

نمایهٔ
    بی نام

اینجا مشکلات سایت رو مطرح کنید وانتظاراتی که ازش دارید (گاهی بلد نیستیم کاری رو انجام بدیم و فکر میکنیم سایت مشکل داره اینطوری زودتر سوء تفاهم میشه)

در ورژن قبلی مدنت که این تاپیک (خوشبختانه)خیلی شلوغ پلوغ نبود

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 182 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

نمیشه یه مسئله ی خیلی خیلی مهم رو به رفراندم بزاریم؟!

نمیشه این خندانک(گریانک!) Vomiting رو از لیست خندانک ها حذف کنیم؟ باور کنید معده ام ضعیفه… تحملش واسم سخت شده :ناراحت

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

نمی دونستم تو کدوم تاپیک این مطلب رو بنویسم

به هرحال اینجا میخوام از زحمات بی شائبه ی دکتر عبدالله زاده صمیمانه تشکر کنم.

امروز سی دی آپ تو دیت به دستم رسید و واقعا خوشحال شدم که عضو سایتی هستم که مدیر مسئولی مثه دکتر عبدالله زاده داره.

.

.

.

امیدوارم روز به روز به رونق سایتمون اضافه بشه و بتونیم سایتمون رو به یه برند علمی-فرهنگی معتبر در کشور تبدیل کنیم.

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

دختران گرامی سایت!
    از آنجایی که تنها راه اطمینان از صحت جنسیت شما فعالیت های شما در سایت و توضیحات پروفایلتان می باشد باید عرض کنم که از پذیرش دختران یا دخترنماهایی که هیچ گونه فعالیتی در سایت ندارند و  اطلاعات پروفایلشان مبهم  است در گروه “دخترونه” معذورم!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ سهیل
    سهیل@soheil

الآن که به سایت نگاه می کنم می بینم که اکثر تاپیک ها یه جورایی رنگ سرگرمی و فان دارن. یه زمانی خیلی کم از این تاپیک ها بود و کلا بحث های علمی و صنفی و … بیشتر بود. یه جورایی داره سایت به طرف کلوب و فیس بوک پیش میره. یه چاره ای باید اندیشید!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

چیکار کنیم سهیل جان؟

آخه بیام کیس بذارم کسی جواب نده به چه دردی میخوره؟

همه یا مسافرت جایین نمیان اینجا یا اینکه سه طلاقه کردن اینجارو !!!

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

لینک دائمی
    نمایهٔ مهرناز زارعی
    مهرناز زارعی@mehrnaz

ميشه يه كار كرد!!

هر كس تو زمينه مورد علاقه ي خودش شروع كنه به نوشتن. بدون انتظار از پاسخ ديگران!!!

با اين تفكر كه يه جا ثبت بشه براي بعدي هايي كه با سرچ به اينجا راه پيدا مي كنند.

به كسايي هم كه علوم پايه و پره دارن يا انترن شدن حق بديم كه ديگه كمتر اينجا باشن.

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

کار راحتی نیست که بدونید که کسی نمیخونه ولی باز پررو پررو بنویسید !{#107}

اون حق دادن رو خوب اومدید ! واقعا حق بدید ! من واقعا دلم میخواد بیام بنویسم ؛ چه کنم واقعا وقت بدجوری محدود شده ! هنوز آداپته نشدم با این شرایط…{#35}

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

دوستان نرم افزار سایت به روز رسانی شده. لطفا اگه جایی مشکلی دیدید اطلاع بدید. حالا همین جا یا در یک پیام خصوصی.

ممنون

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

لینک دائمی
    نمایهٔ ناهید
    ناهید@nahid69

من میخوام یه گروه درست کنم و توش یه سری فیلم آموزشی که در مورد بخیه زدن و  ای بی جی دارم رو بذارم و دیگران هم میتونن این کارو ادامه بدن فکر کنم مفید باشه ولی نمیدونم چگونه این کارو انجام بدم {#4}

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

منوی سایت رو ببینید: بخش ها > مخزن

وارد مخزن که بشید یه قسمتی هست که میتونید فایلهای خودتون رو آپلود کنید. و بعد ما فایلهای شما رو بررسی میکنیم و در قسمت مربوط به خودش قرار میدیم. یه سری فیلم آموزشی گذاشتیم قبلا. بخیه هم توش هست.

در مورد نرم افزار پزشکی، چون میزبان سایت ما یک شرکت خارجی هست نمیتونیم نرم افزارهایی رو که کپی رایت دارند توی سایت بذاریم. حتی یه نرم افزار کوچولوی موبایل! وگرنه میان میبندنمون! وگرنه میتونستیم آپتودیت رو به طور رایگان بذاریم تا ملت استفاده کنند! :دی

لینک دائمی
    نمایهٔ ناهید
    ناهید@nahid69

ا چه بد :ناراحت  گفتم اولین نفر خودمم :دی   مرسی از راهنماییتون

لینک دائمی
    نمایهٔ آتسا فائقى راد
    آتسا فائقى راد@atesa

وقتى پيام ها رو مىزنم ديگه پيام هاى قديمى نمياد!!!!:(((
    براى همه همين طوريه؟؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

واقعیت اینه که اون روباتی که به اسم سونیا ثبت نام کرده بود و برای همه ی اعضای سایت پیام داده بود باعث بروز اختلال عجیبی توی سیستم پیام رسانی سایت شده بود. به این طور که اگه میخواستید یه پیام به دوستتون ارسال کنید یک نسه از پیام برای اون روبات و یک نسخه هم به طور رندم به یکی از اعضای دیگه فرستاده میشد!! متاسفانه این یه اختلال شناخته شده در نرم افزار سایت هست و تنها راه موجود برای برطرف کردن مشکل صفر کردن سیستم پیامها هست. که به ناچار برای اینکه حریم خصوصی کاربران حفظ بشه مجبور شدیم این کار رو انجام بدیم.

با این حال نسخه ی پشتیبان وجود داره و چنانچه شما پیام خاصی رو مد نظرتون هست میتونیم براتون پیدا کنیم و متنش رو در کمال رعایت امانت داری براتون بفرستیم. همچنین اگه سیستم ارسال ایمیل رو غیر فعال نکرده باشید الآن باید پیامهایی که دریافت کرده بودید در میل‌باکس شما وجود داشته باشند.

لطفا عذرخواهی سایت رو بابت این مشکل بپذیرید.

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

نرم افزار سایت بروز رسانی شده.

تغییرات محسوس و نامحسوسی صورت گرفته.

کم کم بخش های مختلف به فارسی برگردونده میشن.

فعلا تا اطلاع ثانوی، مفهوم “دوستی” غیر فعال شده. احتمالا در آینده چیز جدیدی جایگزین بشه.

لطفا چنانچه در جایی مشکلی میبینید در همین تاپیک بنویسید.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

آرزوم بود این مفهوم “دوستی” غیر فعال بشه… متشکرم!

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 182 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.