مجمع عمومی سایت

پیشنهادات، انتقادات و مشکلات

نمایهٔ
    بی نام

اینجا مشکلات سایت رو مطرح کنید وانتظاراتی که ازش دارید (گاهی بلد نیستیم کاری رو انجام بدیم و فکر میکنیم سایت مشکل داره اینطوری زودتر سوء تفاهم میشه)

در ورژن قبلی مدنت که این تاپیک (خوشبختانه)خیلی شلوغ پلوغ نبود

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 182 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ
    بی نام @

گروه طنز وسرگرمی از منو بالا قابل دسترسی نیست( لطفا یا بگین لینک قبلی گروه آدرسش چی بوده؟؟  یا لینک جدید و جایگزین کنین )

(مدیرش کی بوده بیاد گروه رو تحویل بگیره{#66})

لینک دائمی
    نمایهٔ جمال ماهر
    جمال ماهر@jamal

چه بلایی به سر “راهنمای خندانک ها” اومده . . . مدیر گرامی لطفا ریدیفش کن . . . . . . .(نمیدونم مشکل از کجاس. . . وقتی بازش میکنم به جاش صفحه فعالیت ها میاد بالا. . . )

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد، در آن سرزمین خورشید در حال غروب است. . .

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

از طرف دکتر غفوری:
    1- هنگام ورود 1حالت سر در گمی وجود داره منو های سمت چپ که گروه ها آخرین بازدید کنندگان و لینک ها بود وجود نداره تا دسترسی راحت باشه شاید هم دیر لود میشود
    2-هدر سایت یکم تنطیم نیست عنوان رفته روی آرم سایت
    3- برای تغیر آواتار پسوند jpg قبول نمیکند البته با ie من رفتم با موزیلا موفق نشدم پسوندشم gif کردم
    4- با ie هم که کماکان مشکل دارد که احتمالا حل نمیشود

۱: بله وجود ندارند. منتظرم کمی سایت به خودش بیاد تا قرار بدم.

۲: از آخرین نسخه ی فایرفاکس استفاده کنید. این مشکل مال نسخه های پایینیه.

۳: من عکس خودم jpg بود! شما چطور میگید قبول نمیکنه؟!

۴: IE  رو بریز دور دکتر. IE کیلویی چند!

چه بلایی به سر “راهنمای خندانک ها” اومده

آقا این راهنمای خندانک ها کاریست که بسیار حوصله میخواد. باید دونه دونه کد هر کدوم رو دوبار بنویسم، بعد بیام یه جایی از سایت بذارم، بعد ارسال کنم، بعد از صفحه عکس بگیرم، اندازه عکس رو تنظیم کنم، آپلودش کنم روی سایت و بعد لینکش رو بذارم اون بالا! برای همین منتظرم وقتم برای همچین کاری خالی بشه!!!

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

لینک دائمی
    نمایهٔ مهرناز زارعی
    مهرناز زارعی@mehrnaz

قبلا یه لینک برای هر پست در صفحه ی اول وجود داشت به اسم نمایش که وقتی اونو می زدیم به آخرین صفحه ی اون تاپیک و در واقع همون پست می رفتیم!

دیگه نیستش!! می شه تو این ورژن آوردش؟ یا جایگزینی داره که من نمی دونم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

اگه رو زمان انتشار مطلب (نوشته چند دقیقه پیش) کلیک کنید همون کار رو انجام میده…

لینک دائمی
    نمایهٔ ایدا
    ایدا@medico

مشکلی که وجود داره من نه می تونم لایک ها را مشاهده کنم ,گزینه ویرایش ندارم ,,به نظرم سایت دچارمشکل شده شاید هم من نمی دونم چطوری باید این کار را انجام بدهم

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

اینکه بقیه میتونن لایک بزنن و لایکها رو ببینند اما یکی نمیتونه به این معنیه که مشکل از سایت نمیتونه باشه. در مورد ویرایش هم هر کسی فقط نوشته هایی از خودش رو که در تاپیک ها مینویسه میتونه ویرایش کنه نه چیز دیگه ای رو. حالا شما چه چیزی رو نمیتونید ویرایش کنید؟!

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

support خوب چیزیه …. منتظر اضافه شدن محصولات بیشتر به فروشگاه هستیم!

کاش هر وقت لیست فروش آپدیت می شد میتونستم بفهمم… از وقتی این لیست اومده تا حالا 4بار فایلش رو دانلود کردم

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

حق با شماست. سعي ميکنيم اپديتش کنيم.

لینک دائمی
    نمایهٔ محمد آقاعلی
    محمد آقاعلی@maghaali

یه سوال چجوری چند دقیقه قبل از اینکه چیزی نوشته بشه میشه جواب براش نوشت؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

مثل اینکه باید این حقیقت پنهان رو آشکار کنم. دیگه لو رفت! :دی

عرض کنم که… چون نرم افزار سایت، به زبان انگلیسی نوشته شده، و من اون رو به فارسی ترجمه کردم، یه چیزایی رو نمیشد معادل فارسی پیدا کرد. و اصلا به همین دلیل یکی دو تا از امکانات رو هم حذف کردم! و مفهوم یک سری چیزها در فارسی عوض شده. در نسخه ی انگلیسی یه مفهومی داریم به نام update. به فارسی میشه بروز رسانی. این update در قسمت های مختلفی وجود داره. اونی که شما اون بالا میبینید نوشته “یه چیزی بگو…” که قبلا هم بود “فریاد” در حقیقت بوده post an update! من هر کاری کردم نتونستم برای این عبارت معادل فارسی پیدا کنم. مثلا چی؟ یک بروزرسانی انجام بده؟ حرف جدیدی بزن؟ چی واقعا؟!!

این نکته ی ریزی هم که شما گفتین هم به همین خاطره. در انگلیسی بوده updated و من به فارسی نوشتم “گفته”. چون دیدم معقول تر به نظر میرسه. حالا هر وقت کسی زیر اون فعالیت (activity) یه کامنت بذاره، زمان update شدن (به روز شدن) اون نوشته هم تغییر میکنه. برای همین میبینین فعالیت اصلیه زده مثلا ۵ دقیقه پیش، ولی کامنت ها مثلا یکی هست ۲۸ دقیقه پیش، یکی هست ۴ دقیقه پیش. در حالی که ممکنه فعالیت اصلیه دو ساعت پیش بوده باشه.

لینک دائمی
    نمایهٔ محمد آقاعلی
    محمد آقاعلی@maghaali

البته یه نکته دیگه هم هست. در شکل دوم یه کامنت بیشتر گذاشته نشده با مثال بگم بهتره. مثلا کامنت اول 10 دقیقه پیش بوده و نفر دوم 7 دقیقه پیش یه کامنت  جدید گذاشته پس آخرین آپدیت 7 دقیقه پیش بوده پس برای نوشته اول هم باید بنویسه 7 دقیقه پیش آپدیت شده. در هر صورت زمان نوشته اولیه هیچ گاه نباید از آخرین کامنت گذاشته شده عقب تر باشه بعنی عددش کمتر باشه.

اینجا چطو شده؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

نمیدونم! {#106}{#117}{#65}

لینک دائمی
    نمایهٔ محمد آقاعلی
    محمد آقاعلی@maghaali

کلا این سایت تو سال جدید مشکل عمده پیدا کرده انگار

وقتی می ریم تو جستجوی گروه ها می نویسه اخرین فعالیت گروه مثلا معرفی دانشگاه ها 7 ساعت پیش در صورتی که اصلا این گروه یک ماهه که فعالیتی نداشته؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟

/

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

فعالیت فقط به تاپیک نیست. عضو جدیدی هم که اضافه شده به عنوان یک فعالیت در نظر گرفته میشه.  یا تغییر توضیحات گروه توسط مدیر گروه.

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 182 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.