مطالعه گروهی

مطالعه ی گروهی زبان

برچسب‌ها: ,

نمایهٔ نازنین
    نازنین

هدف از ایجاد این تاپیک مطالعه ی گروهی زبان برای کنکور هست و داوطلبان کنکور ارشد ,  دکترا وزارت بهداشت (مامایی، پرستاری و …) میتونن شرکت کنن.

در این تاپیک در مورد منابع مناسب برای مطالعه زبان و برنامه ریزی صحبت میشه و همچنین میتونین مشکلات زبانتون رو اینجا مطرح کنین تا با هم رفعش کنیم.

همچنین میتونین هر مطلب مفید اعم از گرامر و یا لغات جدید و حتی نکات مهم برای مطالعه ی زبان رو اینجا با دوستاتون به اشتراک بذارین.

منتظر پیشنهاداتون هستیم.

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 70 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

من کتاب کنکور سال های پیش  و 504 دارم.لزگی هم که تهیه می کنم.

اماده هستم واسه شروع از بعد ماه رمضان.

فقط بین ارشد مامایی و مشاوره موندم.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

اگه قراره فقط یه کتاب برای زبان بخرین اون کتاب لزگی باشه.

احسنت! منم نظرم همین بود!

لینک دائمی
    نمایهٔ نوري
    نوری@252639

لایتنر کتاب تافل

پیوست ها:
    برای دیدن پیوست ها باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.
    لینک دائمی
    نمایهٔ سولمازنظامی
    سولمازنظامی@solmaz1394

كلاس جي؟من زبانمً خيلي ضعيف هستش باكلاس بيشترميخونم

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

کلاس هم بد نیست. قبلش مطمئن بشین که مفید هست و با برنامه هاتون تداخل نداره.

لینک دائمی
    نمایهٔ نوري
    نوری@252639

کسی سیدیای اموزشی لزگی رو خونده؟نظرش چیه؟تهیش کنم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

کسی سیدیای اموزشی لزگی رو خونده؟نظرش چیه؟تهیش کنم؟

من نداشتم نمیدونم چجوریه.

بچه ها اگه کسی فقط لزگی داره، لزگی تافل و 504 رو هم پوشش میده. هدف من اینه که تا آخر تابستون ذهنتون آماده بشه تا بتونین راحت تر لزگی بخونین. اگه قراره فقط لزگی بخونین هر 2 هفته یه مهارت بخونین. اگه کتاب تافل رو ندارین، لغاتش و کتابش تو همین تاپیک هست. وقت کنم ریدینگ های خوبش رو میذارم باهم بررسی کنیم.

هر گرامری هم که مشکل داشتین بگین تا با هم مرور کنیم.

موقه تست زدن اگه سوالی رو متوجه نشدین، یا به نظرتون نکته مهمی داره، اینجا مطرح کنین تا با هم بررسی کینم.

لینک دائمی
    نمایهٔ سمیه
    سمیه@daneshjoo

به نظر شما خوبه لزگی رو شروع کنم؟چون کتاب کاملی هست و به قول شما تافل و 504 رو هم در بر داره و اینکه با شروع مهر میخوایم کتابهای خودمون رو بخونیم و وقت کمتری برای زبان بزاریم.یعنی میگم خوبه برای تابستون تایممون رو برای لزگی بذاریم.که تا میاد مهر بشه روی زبان یه تسلط نسبی داشته باشیم و از مهر در کنار بقیه درسا .لزگی رو مرور و تکرار کنیم و ادامه بدیم

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

حتما نازنین جان

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

چه اگه کسی میخواد فقط با لزگی پیش بره چه روشی که گفتم، در هر صورت من باهاتونم. سمیه جان اگر هم لزگی رو تا آخر تابستون تموم کردی نباید از تایم مطالعه ی زبان کم کنی. خوندن زبان باید هر روز و مکررا باشه. براش وقت بذارین. حتی اگه کنکور هم نباشه تو ارشد بدردتون میخوره. :لبخند

لینک دائمی
    نمایهٔ المیرا
    المیرا@poorgholam

سلام.نازنین جان.کتاب لگزی روکه یک نگاه انداختم.دیدم مهارت اول شامل دوقسمته یکی درک مطلب یکی لغات،تودرک مطلب تودومستطیل32لغت آمده.تومتن درس تعدادزیادی لغت قرمزشده،همه این لغات همراه با504واژه تعدادزیادی واژه میشه.باتوجه به اینکه زبانم ضعیفه وفراموشیم زیاده،چطوربخونم.فلش کارتم درست کردم،زیادجواب نداد.میترسم تاسال بعدتوحفظ لغات درجابزنم.ولزومی داره لغات قرمزتولگزی روحفظ کنم بالغات تومستطیل؟تافل نمیخوام بخونم.

لینک دائمی
    نمایهٔ نوري
    نوری@252639

سلام

بهترین روش یادگیری لغات زبان لایتنره المیرا خانم .کافیه فقط یک هفته امتحان کنی

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

بهترین روش یادگیری لغات زبان لایتنره المیرا خانم .کافیه فقط یک هفته امتحان کنی

کاملا موافقم. منم با روش لایتنر مرور کردم کاملا جواب میده.

المیرا جان نگران زیاد بودن تعداد لغات جدید نباش، وقتتون خیلی زیاده. حساب کن تا خود کنکور چند روز مونده؟ اگه روزی حداقل 10 تا لغت حفظ کنین خیلی میشه. با روش لایتنر بخونین اگر هم لایتنر نمیخواین طوری باشه که تو بازه های زمانی مختلف مرور کنین. مثلا آخر هفته تموم لغاتی که تو اون هفته حفظ کردین رو دوباره مرور کنین. آخر ماه کل لغات اون ماه رو. هر چند ماه یک بار لغات گذشته رو مرور کنین. با تست زدن و ریدینگ حل کردن بیشتر لغات مرور میشه.

لینک دائمی
    نمایهٔ المیرا
    المیرا@poorgholam

من پارسال ازجی5استفاده کردم امازیادپیش نرفتم.

لینک دائمی
    نمایهٔ نغمه
    نغمه@naghmeh

مرسي از توضيحات و راهنماي

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 70 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.