مطالعه گروهی

مطالعه ی گروهی برای ارشد مامایی ۹۵

برچسب‌ها: 

Viewing 7 posts - 166 through 172 (of 172 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده
    Participant
    @cobra

سلام . برای داوطلبین ارشد ۹۶ فعلا گروهی نیست؟

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

@cobra
    تا الان کسی تاپیکی برای کنکور ۹۶ایجاد نکرده،شما میتونید تاپیک رو ایجاد کنید تا بقیه هم جمع بشن.

نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده
    Participant
    @cobra

یه سوال برام پیش اومده؛حدود دوسال پیش که من عضو مدنت  شدم،برنامه مطالعاتی برا کنکور ارشد مامایی که ازطرف خود اعضاء ارائه شده بود،خیلی راحت دردسترس بود. ولی حالا میبینم که مدنت پولیش کرده. سوالم اینه که وقتی خود اعضاء بارضایت برنامه رو رایگان دراختیار هم قرار دادن حالا چرا سایت برداشته پولیش کرده؟

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

گویا شما اصلا در جریان نیستید.
    برنامه دو سال پیش، مال “من” بود.(نه “اعضا!”)
    سال قبل هم برنامه رو “مدنت” پولی نکرد!”من” این کار رو کردم چون برنامه “خودم” بود…
    امسال هم این شما و این اعضا باهم برنامه بریزید. موفق باشید :لبخند

نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده
    Participant
    @cobra

به هر حال شماهم جزء اعضا هستید دیگه. مگه نه؟?

من فکر میکردم مدنت پولیش کرده،پس همون خود اعضا پولیش کردن؛اشتباه متوجه شده بودم.

ان شاءالله برنامه میریزم عزیزم ولی فکر میکردم اینجا همه به هم کمک میکنن.

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه
    Participant
    @atefe314

نمیخواستم وارد این بحث بشم،پست قبلی هم به این خاطر نوشتم که دیدم از روی بی اطلاعی ،سایت رو زیر سوال بردید.لازم دیدم دفاع کنم.
    باقی صحبتهاتونم برام اهمیت نداره.هرجور مایلید فکر کنید. هیچ علاقه ایی به شکافتن اهداف و نیات و عملکرد و… خودم و باقی بچه هایی که در مورد طرح برنامه ریزی و مشاوره سال گذشته همکاری کردن،ندارم.

نمایهٔ مدیریت سایت
    مدیریت سایت
    Keymaster
    @modiriat

نمیخواستم وارد این بحث بشم،پست قبلی هم به این خاطر نوشتم که دیدم از روی بی اطلاعی ،سایت رو زیر سوال بردید.لازم دیدم دفاع کنم.باقی صحبتهاتونم برام اهمیت نداره.هرجور مایلید فکر کنید. هیچ علاقه ایی به شکافتن اهداف و نیات و عملکرد و… خودم و باقی بچه هایی که در مورد طرح برنامه ریزی و مشاوره سال گذشته همکاری کردن،ندارم.

شما و دوستان مشاور لطفا ناراحت نشید. از این حرفها قبلا هم شنیدیم. یادمه روزی که پرداخت اینترنتی راه افتاد، یکی گفت حالا راحت تر میتونید جیب های مدیر سایتو پر کنید. بیخیال، اصلا مهم نیست.

ه هر حال شماهم جزء اعضا هستید دیگه. مگه نه؟

خانم شکری از اعضای بلندپایه، با ارزش و بسیار قابل احترام این سایت هستند. فرق دارن با کسایی که مدتها از عضویتشون میگذره اما حتی یک عدد مطلب مفید ندارن.

بعضی وقت ها لازمه آدم قبل از اظهار نظر در مورد دیگران اول نگاهی به خودش بندازه.

ایمیل مدیریت: mednet.ir@gmail.com
    اینستاگرام: instagram.com/mednet.ir
    فیس‌بوک: fb.com/mednet.ir

Viewing 7 posts - 166 through 172 (of 172 total)

تاپیک ’مطالعه ی گروهی برای ارشد مامایی ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.

ads