مطالعه گروهی

مطالعه ی گروهی برای ارشد مامایی ۹۵

برچسب‌ها: 

نمایهٔ نازنین
    نازنین

تو این تاپیک قراره داوطلبان ارشد مجموعه ی مامایی ( شامل مامایی و مشاوره در مامایی) مطالعه ی گروهی داشته باشن.

برنامه ریزی، دستورالعمل های جدید، اخبار ارشد و هرچیزی که به کنکور مربوط بشه.

اول کسایی که قراره شرکت کنن اعلام کنن که ببینیم چندنفر هستیم. همه ی کسانی هم که تو آزمون ارشد قبول شدن بهتون کمک میکنن و تجربیاتشون رو در اختیارتون میذارن.

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

Viewing 15 replies - 151 through 165 (of 171 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

ویلیامزمن۲۰۱۰هست.جدولی به این شکل توفصل۲۲نبود.درموردمتراژ اتاق زایمان.

گفتم که جدول از تکست ۲۰۱۴ هست.

لینک دائمی
    نمایهٔ نیاز
    نیاز@sahelll

سلام
    من دانشجوی ترم هفت هستم و امسال میخوام ارشد شرکت کنم حقیقتش اولین باره این سایت و این گروه هارو میبینم از افراد با تجربه گزوه خواهشی دارم که اگه مقدوره نکات کلیدی هر فصل رو در اختیار هم قرار بدیم تا بتونیم کمکی کرده باشیم من و دوستانم جلد یک ویلیامز رو حلاصه کردیم اگر موافقید از جلد دو هرکس یک فصل رو خلاصه بنویسه واقعا اینجوری کلی بهمون کمک میکنید

لینک دائمی
    نمایهٔ نیاز
    نیاز@sahelll

من خودم خلاصه جلد یک خر فصلی که نیاز هست رو در اختیارتون میذارم واقعا من انقدر استرس دارم که نمیدونم همینارو چطور مینویسم ممنون از کمکتون

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

sahelll@

سلام خیلی خوش آمدید.

خیلی پیشنهاد خوبی دادید.دوستان بعضی از مباحث رو امسال و سالهای قبل در قالب مطالعه گروهی هفتگی خلاصه نوشتن. توصیه میکنیم حتما از اینها هم استفاده کنید و هر جا فکر کردید لازم هست نکته ایی مطلبی رو بهشون اضافه کنید.  موضوعات جدید هم ایجاد کنیدعالیه.به همه داوطلبین کنکور امسال توصیه میکنیم فعال تر باشن.بعید میدونم با اشتراک گذاشتن چیزهایی که یادمیگیرد… ضرر کنید! :چشمک

من انقدر استرس دارم که نمیدونم همینارو چطور مینویسم

چرا؟

چی باعث شده فکر کنید استرس دارید؟

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

اینکه یه حسی به من میگه هیچی نمیدونم و خیلی عقب هستم حتی نمیرسونم مباحث رو تموم کنم من فقط جلد یک رو تموم کردم و اصلا وقتی ندارم

اگر واقع بین باشیم عده زیادی از رقبای شما تازه از زمان ثبت نام(ده بهمن) شروع به خوندن میکنن. پس وضعیت حجمی خوندن شما نسبت به رقیب هاتون بهتره!
    و در ادامه ی واقع بینی…بله حق با شماست وقت باقی مونده نسبت به وقتی که در پشت سر گذاشتید چندان زیاد نیست. اما با استرس داشتن هم چیزی تغییر نمیکنه.
    از اونجایی که این وضعیت در بین اغلب بچه ها مشترک هست سعی میکنیم بعدا بیشتر راجع بهش بحث کنیم.
    اما فعلا همین رو بدونید که افرادی که قبول میشن و رتبه های خوب میارن، لزوما صددرصد مطالب رو نخوندن!
    اگر برنامه ریزی از ابتدا طوری باشه که همه مطالب پوشش داده بشه ایده آل هست اما اگر به وضعیتی رسیدید که باید بین مرور و خوندن مطالب جدید انتخاب کنید(یعنی زمان فقط برای یکی از این ها دارید) مرور رو در اولویت قرار بدید.
    الان زمان زیادی برای خوندن مطالب جدید باقی هست. و اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشید و یه کم تلاش کنید میتونید مثل دوستان مدنت که با برنامه گروه مدنت پیش میرن، قبل از عید مباحث رو تموم کنید.
    به اشتراک گذاشتن آموخته هاتون فراموش نشه . تجربه نشون داده این کار به وقتش دست خودتون رو میگیره!
    موفق باشید :گل

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ لیلا
    لیلا@leila68

sahelll@ سلام خیلی خوش آمدید. خیلی پیشنهاد خوبی دادید.دوستان بعضی از مباحث رو امسال و سالهای قبل در قالب مطالعه گروهی هفتگی خلاصه نوشتن. توصیه میکنیم حتما از اینها هم استفاده کنید و هر جا فکر کردید لازم هست نکته ایی مطلبی رو بهشون اضافه کنید. موضوعات جدید هم ایجاد کنیدعالیه.به همه داوطلبین کنکور امسال توصیه میکنیم فعال تر باشن.بعید میدونم با اشتراک گذاشتن چیزهایی که یادمیگیرد… ضرر کنید! :چشمک

من انقدر استرس دارم که نمیدونم همینارو چطور مینویسم

چرا؟ چی باعث شده فکر کنید استرس دارید؟

لینک دائمی
    نمایهٔ آزاده صولتی
    آزاده صولتی@solati

سلام
    یه سوالی داشتم
    کسی که میره طرح توی طول ۲ سال طرحش میتونه چند بار کنکور ارشد رو بده؟
    فقط یک بار؟؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

کسی که میره طرح توی طول ۲ سال طرحش میتونه چند بار کنکور ارشد رو بده؟

رشته هایی که طرحشون اجباری نیست(مثل مامایی) محدودیتی برای شرکت در کنکور ندارن.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

خواسته بودید فایل کنکورهای اخیر ارشد رو قرار بدیم. این دو مجموعه ، کنکورهای دو سال اخیر هست.

پیوست ها:
    برای دیدن پیوست ها باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.
    لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

و همچنین خواسته بودید در مورد کتاب مایلز بگیم… (چون خیلی کتاب در دسترسی نیست خصوصا برای افراد فارغ التحصیل)

من این چهارتا تاپیک به نظرم اومد که اگر بخونید تا حد مناسبی مطالب مایلز رو پوشش میده(خصوصا که همچنان فقط ۴ فصل از مایلز منبع هست):

لیبر بدون درد،نمایش اکسی پوت خلفی، چرخش سفالیک خارجی(بخش هایی که درمورد پوزیشن ها نوشتیم) ، نکات مهم مایلز

لینک دائمی
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی@mah-ta

سلام وخسته نباشید به همه دوستان و مشاورین محترم

دوستان ایا کلید سوالات زبان در کنکور ارشد سال ۹۴-۹۵ رو در اختیار دارید؟

یه سوالی ؛چرا در فایل های سازمان سنجش کلید زبان کنار گلید بقیه دروس ارائه نمیشه؟

در قسمت آرشیو سازمان سنجش هم خبری از کلیدهای ازمونهای گذشته نیست دلیلش رو نمیدونم :(

زاد فردای خود، امروز از اینجا بردار
    این نه راهیست که هر روز، توان آمد و رفت

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی

@mah-ta سلام بر شما . امیدوارم این کلید کارتون رو راه بندازه.

پیوست ها:
    برای دیدن پیوست ها باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

لینک دائمی
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی@mah-ta

امیدوارم این کلید کارتون رو راه بندازه.

سپاس فراوان از مشاوران عزیز :گل

لینک دائمی
    نمایهٔ مهتا عباسی
    مهتا عباسی@mah-ta

سلام و خسته نباشید به همه شرکت کنندگان در آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد

خب دیروز ازمون سال ۹۵ هم برگزار شد و شرکت کننده ها نتیجه زحمات و یا تنبلی هاشون رو خواهند دید.

چند تا اتفاق در محدوده سوالات افتاد . یک اینکه از مایلز سوالی نیومد . از دستورالعمل جدید واکسن و تغییرات نلسون سوالی نیومد و در درس زبان ۵ تا ریدینگ مورد سوال قرار گرفت.

انشاالله بیشتر در این باره صحبت میکنیم اگر دوستان هم همکاری کنند.

لینک دائمی
    نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده@cobra

سلام . برای داوطلبین ارشد ۹۶ فعلا گروهی نیست؟

Viewing 15 replies - 151 through 165 (of 171 total)

تاپیک ’مطالعه ی گروهی برای ارشد مامایی ۹۵‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.