مطالعه گروهی

مطالعه گروهی مامایی ارشد ۹۶

نمایهٔ عاطفه
    عاطفه

همه کسانی که میخوان #ارشد۹۶ کنکور مجموعه مامایی شرکت کنن به این تاپیک بپیوندند. و هر جور صلاح میدونن با هم درس بخونن

منظور از با هم درس خوندن این ها هست: گزارش درس خوندن دادن، انگیزه دادن، به اشتراک گذاشتن نکات مهم درسها،کمک به برطرف کردن نقاط ضعف همدیگه و…

منظور از با هم درس خوندن این ها نیست: فقط موج منفی دادن،فقط  آیه یاس خوندن، فقط سوال پرسیدن بدون اینکه چیزی به اشتراک بگذاریم و…

ما هم آرزوی موفقیت داریم :گل

• این تاپیک 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 64 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ رویااا
    رویااا@fati

ممنونم اقای عبدالله زاده  و خانم نوری

لینک دائمی
    نمایهٔ رویااا
    رویااا@fati

بچه ها امروز اخر هفته است حتما یه گزارش از کاراتون بزارید.

من تو این هفته واسه بارداری فصل حاملگی اکتوپیک و سقط رو خوندم.فصل ۴ جنین شناسی رو هم تموم کردم.زبانم حدودا یک ساعت در روز میخونم ولی هیچ پیشرفتی نمیبینم.(نمیدونم چیکار کنم واسه زبان؟؟؟)

بهداشت رو هم امروز تمومش میکنم.

کلا هفته خوبی بود و میانگین مطالعم روزی ۶ ساعت بود.جیغ دست هوراااااااا

اخر شب برنامه هفته بعدم میزارم

لینک دائمی
    نمایهٔ نوري
    نوری@252639

سلام زبان همینجوریه ولی بعد یه مدت که پیوسته خوندیش کاملا تغییر و میفهمی

من ترجیح میدم هیپی نگم چون خیلی قاطی شده .ولی قول میدم هفته ی دیگه کامل برنامه ای که خوندم و بذارم

لینک دائمی
    نمایهٔ رویااا
    رویااا@fati

وای بچه ها من کاراموزیام شروع شده همش بیمارستانم….اراده ام ضعیف شده….چیکار کنم؟

لینک دائمی
    نمایهٔ mv
    mv@minoo71

منم میخوام باشم ولی از مهر الان واقعا نمیتونم

لینک دائمی
    نمایهٔ بهاره
    بهاره@baharenazem65

سلام من خودمو کشتم تا تونستم عضو این سایت بشم.. برنامه مطالعاتی از مرداده من نمیدونم الان از حالا شرو کنم همونو و فرض کنم اللن مرداده؟ راهنمایی پلیز

لینک دائمی
    نمایهٔ بهاره
    بهاره@baharenazem65

سلام من تازه عضو شدم و برنامه مطالعاتی روهم گرفتم.درمورد اینکه چطور با برنامه مرداد از الان کنار بیام!!! میشه یکم تو ضیخ بدین  لطفاااا

لینک دائمی
    نمایهٔ مشاوران تحصیلی
    مشاوران تحصیلی@moshaveran

سلام من تازه عضو شدم و برنامه مطالعاتی روهم گرفتم.درمورد اینکه چطور با برنامه مرداد از الان کنار بیام!!! میشه یکم تو ضیخ بدین لطفاااا

سلام و عرض خوش آمد.

همونطور که مطلع هستید خبرهایی در مورد تاریخ آزمون به طور رسمی منتشر نشده اما احتمال برگزاری کنکور در تیر ماه بیشتر از هر زمان دیگه ایی هست(و اردیبهشت یوم شک هست!!!!) با این اوصاف و اینکه بالاخره تا اسفند معلوم میشه که کنکور کی هست… بهترین کار اینه که شما به جز درس بارداری زایمان باقی دروس رو از برنامه مرداد شروع کنید. برنامه مرداد بارداری رو به ماه آخر منتقل کنید و یا در بین ماههای دیگر پخش کنید.

به این ترتیب تا اردیبهشت تمام دروس رو تمام میکنید. و دو ماه برای مرور جبران فرصت دارید.

در صورتی که در اسفند معلوم بشه که کنکور  تیر ماه نیست چی؟

(با توجه به اینکه برنامه ی ماه آخر سبک هست و برای جبران زمان زیادی داره میتونید دو ماه باقی مانده رو با هم ادغام کنید و حداقل ۲۱ روز قبل از آزمون دروس رو تمام کنید)امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

برای ارتباط بیشتر با مشاوران تحصیلی سایت میتوانید با این آدرس مکاتبه کنید: moshaveran @ mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ مدیریت سایت
    مدیریت سایت@modiriat

سلام من خودمو کشتم تا تونستم عضو این سایت بشم

سلام. خوش اومدید به سایت. میشه بگید کدوم مرحله از عضویت براتون مشکل بود؟ با اینکار کمک میکنید تا اگر افراد دیگه ای مشکل شما رو داشته باشند راحت تر بتونن عضو بشن.

@baharenazem65

ایمیل مدیریت: mednet.ir@gmail.com
    اینستاگرام: instagram.com/mednet.ir
    فیس‌بوک: fb.com/mednet.ir

لینک دائمی
    نمایهٔ بهاره
    بهاره@baharenazem65

سلام دوستان خوبین؟ میگم نوزادان من ۲۰۱۱ ولایتیه،میخام حدید بگیرم گلبان ۲۰۱۵بهتره یا ولایتی ۲۰۱۶?کدومش کاملتر و بهتره

لینک دائمی
    نمایهٔ رویااا
    رویااا@fati

سلام…من چند وقت نتونستم بخونم بخاطر کارورزیام ولی دیگه تصمیم دارم دوباره شروع کنم بخونم…بچه ها اینجا خیلی خلوته و من سالایه پیش از این گروه کلی انرژی میگرفتم ولی الان خیلی خیلی خلوته…لطفا بیاین گزارش بدین…بیاین به هم انرژی بدیم

لینک دائمی
    نمایهٔ رویااا
    رویااا@fati

بهاره جان من نمیشناسم کتاب ولایتی رو و تا حالا ندیدمش نمیدونم

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

نوزادان من ۲۰۱۱ ولایتیه،میخام حدید بگیرم گلبان ۲۰۱۵بهتره یا ولایتی ۲۰۱۶?کدومش کاملتر و بهتره

اگر کتاب قبلیتون ولایتی بود و مشکلی باهاش نداشتید بازهم همون رو بگیرید چون لااقل در ضمیمه اش تست های بورد و ارشد هست هم دستورالعمل واکسیناسیون داره هم ارزون تره از اینجا هم میتونید تهیه کنید.

اما برای من متن قاضی جهانی روان تر به نظر میرسید.

لینک دائمی
    نمایهٔ بهاره
    بهاره@baharenazem65

من برنامه مطالعاتی شما رو گرفتم ولی باوجودیکه گفتین نمیدونم فرض کن مرداده و بخون،خوشم نیومد!خب نمیشه یکی ازمهر تا تیر ماه بنویسین؟؟؟ بعدم هرینه مشاورتون از مرداد بوده فلان قیمت خب الان مهر هستش بنطرتون نباید تغییر کنه! احساس میکنم که….بیخیال

لینک دائمی
    نمایهٔ مدیریت سایت
    مدیریت سایت@modiriat

من برنامه مطالعاتی شما رو گرفتم ولی باوجودیکه گفتین نمیدونم فرض کن مرداده و بخون،خوشم نیومد!

توضیحات کامل و مبسوط هم در سایت نوشته شده، و هم هنگام تماس در تلگرام به همه کسانی که سوال میپرسند پاسخ داده میشه. بنابراین قبل از خرید برنامه آگاهی لازم به شما داده شده.

بعدم هرینه مشاورتون از مرداد بوده فلان قیمت خب الان مهر هستش بنطرتون نباید تغییر کنه! احساس میکنم که…

بهتره شما سری به موسسات مشاوره تحصیلی بزنید، و با قیمت های هفتصد هشتصد هزار تومنی اونها مواجه بشید. هزینه ای که اینجا پرداخت کردید بسیار بسیار کمتر از موسسات است. ضمنا روال کاری مدنت این طور که شما میفرمایید نیست. یعنی برای یک دوره آمادگی برای ارشد یک هزینه ثابتی اخذ میشه. چه یک هفته باشه چه ده ماه. در ثانی، اتفاقا برعکس، وقتی که زمان مطالعه کمتره بنابراین مشاور تحصیلی باید وقت بیشتری برای شما بذاره تا بتونه شما رو به بقیه برسونه. بنابراین هزینه بیشتری هم لازمه.

بیخیال

بفرمایید تمام و کمال هزینه رو به شما بر میگردونیم. هیچ مشکلی نیست. اساس فعالیت مدنت بر اعتماد و دوستی است، و اینچنین انتقادهای ناجوانمردانه را نمیپذیرد.

ایمیل مدیریت: mednet.ir@gmail.com
    اینستاگرام: instagram.com/mednet.ir
    فیس‌بوک: fb.com/mednet.ir

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 64 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.