مطالعه گروهی

مطالعه آهسته برای علوم پایه

برچسب‌ها: 

نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی

این تایپیک با مشورت دوست عزیز خانم دکتر صورتی ایجاد شد. :لبخند

اینجا آهسته آهسته به سمت علوم پایه پیش میریم.

دوستان ۹۱،۹۰ که علوم پایه دارن میتونن تو این تایپیک شرکت کنن… برنامشم اگه دوستان مایل باشن میتونن به ما پیشنهاد بدن.

فعلا برا اینکه این تایپیک اعلام وجود کنه فقط برنامه فردا رو میذاریم تا دیگر دوستان هم به جمع ما اضافه شن.

برنامه فردا :

فصل اول فیزیو قلب (منبع گایتون)

Viewing 15 replies - 151 through 165 (of 173 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ نهاله مظهری
    نهاله مظهری@nahaleh

بچه ها چخبر از علوم پایه؟

درچه حالین؟ :چميدونم

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

دوستان خسته نباشید …منظورم دوستان بین علوم پایه و فیزیوپاته! :دی در حال حاضر ما متعلق به هیچ مقطعی نیستیم :زبان

دوست نداشتم اولین پستمو تو این تایپیک بذارم ولی بخوایم نخوایم فعلا درگیرش هستیم، تا انشالله جواب قبولی هممون بیاد :خواهش

اگه موافق هستید اول نظرتون رو در مورد ازمون بفرمایید،چه درس هایی سخت بود بنظرتون؟ چقدر شبیه سال های گذشته بود و این حرفا…

همونطور که میدونید کلید سوالات رو 18 میذارن،راستش من اصلا طاقتشو ندارم نگاه کنم،البته چک کردن هم تاثیری نداره چون نمیدونیم که بیس چنده! :چمیدونم

من از همین تریبون (!) اعلام میکنم هیچ اعتراضی نسبت به سوال ها ندارم چون نه حسشو دارم برم تو کتاب ها دنبال جواب بگردم نه اینکه خودم میدونم چه سوالی درسته چه سوالی غلط! :دی

شما چیکار میکنید…اعتراض برای سوالات تاثیری داره؟ یعنی ما اعتراض ندیم طراحان محترم متوجه نمیشن چی درست بوده چی غلط ؟!

دوستان راهنمایی کنید لطفا…من در حال حاضر احساس میکنم توانایی فکر کردن دیگه ندارم! :ناراحت

لینک دائمی
    نمایهٔ نهاله مظهری
    نهاله مظهری@nahaleh

بنظر من سوالا سخت بودن،از شهریور که خیلی سختتر بودن :(

نامردا هیچ درسیو آسون نداده بودن که آدم راحت بزنه!! حتی ایمنو و تغذیه رو هم پیچونده بودن :نگران بیسم که نمیدونیم چنده تا ببینیم با چه نمره ای قبول میشیم…

ایشالا همه پاس شن

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

دقیقا …اصلا شهریور با این قابل قیاس نبود

به نظرم آناتومی و روانشناسی بد نبود، فیزیو سخت بود،جنین از 4 تا سوالش سه تاش مستقیم تو خلاصه ای که من اینجا گذاشتم بود :دی

بافت و تغذیه ام و ایمنی داغوون بود در حدی که من احساس میکردم اصلا چنین دروسی رو نگذروندم! :دی بهداشت و اپیدمیولوژی و زبان خوب بود

ولی بیوشیمی آخرش بود واقعا بی انصافی محض بود…. کاملا مدل سوالاش با سالای گذشته متفاوت بود! حیف اون وقتی که من براش گذاشتم….تو این مدت هرچی آزمون گرفتم از خودم حداقل 9-10 تا سوال رو با اطمینان جواب دادم ولی الان به بدترین نحو ممکن سوال داده بودن!

باکتری و انگل بد نبود….قارچ و حشره و ویروس و فیزیک و ژنتیک و معارف هم نظری ندارم :ماسکه

من شک دارم بیس به 80 برسه مگه دستهای پشت پرده در کار باشه! :وحشت

ولی در کل نگران نباشین….اینجوری که نگاه میکنیم آدم وحشت میکنه ولی تمومه! انشالله پاس میشیم :چشمک

راستی شما سوال غلط پیدا نکردین؟! به نظرم سوال 7 آناتومی (تمام عضلات به هر دو استخوانهای هیپ و فمور می چسبند به جز؟) مشکل داره!

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

بچه ها اون سوالی که گفتم درسته ! حیف شد ! تو تله ی سوال افتادیم :اوخ :آخی :ناراحت

لینک دائمی
    نمایهٔ شايان علی پور
    شایان علی پور@shayan

sakht tarin azmune kolle dorane amuzeshe pezeshki bud

hamuntor ke khanum dr goftan shahrivare 92 angosht kuchike in azmun ham nemishodvali khoda ro shokr man khub dadam

physio,bioshimi,baft,microb o angal nesbat be dorehaye ghabl sakht tar bud

anatomish khub bud,mishod 20 ta ro javab dad vali baz dorehaye ghabl asuntar bud

behdashtesh asun bud

dar kol fekr mikonam age base ro paiin nayaran kheilia tu keshvar mioftan

لینک دائمی
    نمایهٔ راضيه گيلبرت
    راضیه گیلبرت@williamhawking

سلام

به نظز من سوالا وحشتناک بود…قابل مقایسه با هیچ دوره ای هم نبود :وحشت

من اگه به عقب برگردم مطمئنا به جای خوندن دوره های قبل خلاصه دروسو میخوندم چون برعکس هر دوره این بار سوال تکراری (نه عینا ، حداقل با همون موضوع) نداشتیم  :اعصاب

من زبان رو کلا حذف کرده بودم ولی سوالارو  تونستم بزنم خوب بودن…

پاتو خوب بود….بهداشتم بد نبود…ولی دوره های قبل تقریبا آب خوردن بود من رو بهداشت و اپیدمی و ایمونو  بیشتر حساب کرده بودم

بافت و تغذیه که هیچی نمیگم نامردا کلا بحث رو عوض کرده بودن…

قارچ و ویروس هر دوره یه سوال عینا تکراری داشتن ولی اینبار نه :ناراحت

من هیچ مطمئن نیستم که قبول بشم… :نگران

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

نگران نباش خانم دکتر…

امکان نداره که میانگین 5% برتر شهریور 92 ،120 شده باشه که بیس بشه 80! اسفندم همینه!

بیس دست 5% برتر نیست! :چشمک

خیالتون راحت… :لبخند

خداحافظ علوم پایه :بای

لینک دائمی
    نمایهٔ امين حاجي سيد حسيني
    امین حاجی سید حسینی@aminhsh

اگه میشه سوالا رو با جوابش یه جا آپلود کنین …ممنون

لینک دائمی
    نمایهٔ نیره قلیزاده فرد
    نیره قلیزاده فرد@n-fard

ولی این قانون 70 درصد 5 درصد برتر از اسفند 92 اجرایی میشه.نه از شهریور92!!

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

فکر نمیکنم خانم دکتر!

تا جایی که دیدم و از بچه های شهریور دانشکدمون پرسیدم این قانون از شهریور اجرا شد… این اعدادی که ذکر کردم ساخته مخیلاتم نبود :دی

لینک دائمی
    نمایهٔ نیره قلیزاده فرد
    نیره قلیزاده فرد@n-fard

بله کاملا درسته.
    http://s3.picofile.com/file/7846688274/olum_payeh.jpg
    واقعا شهریور20 تا اضافه کردن.اسفند 91 که مطمئنم اضافه کردن چون دوستام میگفتن سطح سوالات بالا بوده!

لینک دائمی
    نمایهٔ یاسمین وکیلی
    یاسمین وکیلی@yasamin

20 تا اضافه کردن شهریور92؟!؟!؟!؟به همه؟!! مطمئنید؟! من نشنیدم اضافه کرده باشن…البته داشتیم 77 که پاس شد !

اگه قرار بر اضافه کردن بود دیگه چرا این مدلیش کردن خب؟! این قانون به خاطر این بود که نمره اضافه نکن!!!

بله اسفند رو منم شنیدم،البته خب اگر اسفند هم همچین قانونی بود نمره اضافه نمیشد!

لینک دائمی
    نمایهٔ نیره قلیزاده فرد
    نیره قلیزاده فرد@n-fard

معذرت. من یه علامت سوال بعد جمله ام کم گذاشتم.البته خواستم اضافه کنم چون با گوشی دارم تایپ میکنم بی خیال شدم.

لینک دائمی
    نمایهٔ نهاله مظهری
    نهاله مظهری@nahaleh

قانون از شهریور اجرا شده، بیسشم 70 بوده

من کلیدارو نگا نکردم هروقت اصلاحیه بیاد نگا میکنم

فیزیو و بیوشیمی واقعا سخت بود ،تغذیه رم موافقم باهاتون کلا عوض شده بود سوالا :(

امیدوارم بیس زیر 100 باشه… انگار تهران بالاترینش 156 زده!

Viewing 15 replies - 151 through 165 (of 173 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.