مطالعه گروهی

برنامه ریزی برای ارشد مامایی ۹۴

برچسب‌ها: 

نمایهٔ برجسته
    برجسته

سلااااااااااام به همه ی دوستای عزیزم

هرکسی که میخواد برای کنکور ارشد مامایی سال۹۴ اماده شه از همین جا شروع کنه

بسم ال…

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 61 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ زهراآقاجری
    زهراآقاجری@zahramama

سمانه جون منم مباحث روازهر کتاب مشخص کردم وباتوجه به ساعاتی که درطول روز میتونم بخونم باصفحه پیش میرم مثلا اگه یه روز 6 ساعت وقت آزادداشته باشم یکساعتش روزبان 2ساعتش رو ویلیامز ومابقی ساعت رو نوزادان وبهداشت وزنان میخونم حالا هرتعداد صفحه که بشه ولی معمولا درطول یک هفته سعی میکنم یه مبحث از هرکتاب روتموم کنم وجمع بندی کنم جنینروهم گذاشتم یک ماه آخز بخونم پارسال هم 2 هفته آخر فقط خوندم شصت وپنج درصد زدم حالا دیگه نمیدونم تاچه حد بتونم طبق برنامه ریزیم پیشبرم توکل به خدا

اگرخدابشودباورت خدا یک نقطه میگذارد زیرباورت میشود یاورت

لینک دائمی
    نمایهٔ سمانه محمدنژاد
    سمانه محمدنژاد@mama

منم همینطوریم الهه جان! گفتم از یه برنامه ای استفاده کنیم که تست شده باشه!!! :يحيح

پس فک کنم اینجوری که بوش میاد هرکی با برنامه خودش پیش میره!!!!!!

• این پاسخ 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
    لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلام بچه ها خیلی وقته از تجربیاتتون استفاده میکنم ولی تازه عضو شدم ترو خدا کمکم کنید امسال ارشد قبول شم  خیلییییییی میترسم :گريه نمیدونم منبع بخونم یا درسنامه و خلاصه،بهداشت و نوزادان هنوز شروع نکردم وااااای میترسم کمکم کنید… :التماس

• این پاسخ 47 سال و 4 ماه پیش توسط ویرایش شده.
    لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

بچه ها کوشین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عاطفه جون ، برجسته جون چرا نیستین؟؟

من استرس گرفتم   :وحشت

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

سلام به همه دوستان.

ثبت نام ارشد 94 شروع شد؟

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

سلام به همه دوستان. ثبت نام ارشد 94 شروع شد؟

وعلیکم السلام! نه ! ثبت نام شما زمستونه!

از الان حواستون باشه که خودتون(sanjeshp.ir)  با   ارشد وزارت علوم (sanjesh.org) قاطی نکنید

(منظور اینکه هر خبری که میشنوید احتمال بدید که مربوط به علوم باشه وگرنه آخر آخر ها بدجور هول میشید! و استرس میگیرید :دی مثلا میگن جواب ارشد اومد! اروم برید سایت سنجش پزشکی! عمرن اگه اومده باشه مال علوم اومده :زبان )

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

ا.چه نکته ظریفی.

مرسی خانمی

لینک دائمی
    نمایهٔ الهه
    الهه@mamajun

بچه ها چه خبر از خوندنتون؟

چه طور پیش میرین؟

چند نفر میخان برن مشاوره؟

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلااااام

من که یه ماهه کارورزیای عرصم شروع شده 7 صبح میرم 7 شب میام…ولی از امروز دوباره برنامه ریختم البته این چند روزم خوندم ولی خیلی نه..

دوست دارم مشاوره برم ولی هنوز نمیدونم بعدش دکتری بهداشت باروری میتونم برم یا نه واسه همین دو دلم…

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

دوست دارم مشاوره برم ولی هنوز نمیدونم بعدش دکتری بهداشت باروری میتونم برم یا نه واسه همین دو دلم…

چرا همه اصرار دارن که پی اچ دی بهداشت باروری شرکت کنن؟؟ :چميدونم  وقتی حتی صحبت از حذف (یا تقسیم این رشته به جزء ) در میون هست!

استادمون ما رو کارشناس ارشد بهداشت باروری می دونن اونوقت چطور ممکنه که ما نتونیم (به فرض موجود بودن این رشته تا دو سال دیگه) تو کنکورش شرکت کنیم؟؟(الان که فارغ التحصیل نداره رشته مون)

من شخصا الان اصلا به دکترا فکر نمیکنم… از همینی که الان هست بسیار لذت می برم موقعیت و درسها بسیار شیرینه درسته که حجم کار بالاست ولی خب ما قبول کردیم فوووق لیسانس بشیم… کشک نمی سابیم که! :زبان

فقط یکی به من بگه پی اچ دی بهداشت باروری چرا اینقدر مد شده؟

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

سلام دوستان،خوبید خوشید؟درسا چطور پیش میره؟؟؟؟؟؟ چرا هیچکی گزارش کار نمیده؟ من  هفته گذشته فقط آمنوره و سقط و زبان خوندم با دو صفحه نوزادان ، این هفته  جبران میکنم. میخوام منوپوز+پره ترم+مراقبت مادران باردار+ایکتر بخونم زبانم فعلآ فقط لغت میخونم لزگی هنوز نگرفتم ولی لغاتش دانلود کردم هر مهارتش حدود 300 تا لغته.سعی میکنم مهارت 1 بخونم +یه درس تافل.

شما چه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی نگفتینا کیا مشاورن کیا مامایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

سلام دوستان،خوبید خوشید؟درسا چطور پیش میره؟؟؟؟؟؟ چرا هیچکی گزارش کار نمیده؟ من  هفته گذشته فقط آمنوره و سقط و زبان خوندم با دو صفحه نوزادان ، این هفته  جبران میکنم. میخوام منوپوز+پره ترم+مراقبت مادران باردار+ایکتر بخونم زبانم فعلآ فقط لغت میخونم لزگی هنوز نگرفتم ولی لغاتش دانلود کردم هر مهارتش حدود 300 تا لغته.سعی میکنم مهارت 1 بخونم +یه درس تافل.

خیلی خوبه… اگه اجازه بدید پیشنهاد میکنم مبحث ایکتر رو به طور کامل از ابتدای فصل گوارش تا اخرش بصورت پیوسته در یک کورس بخونید تا مطلب خوب جا بیافته…

اگه خواستید اینطوری بخونید لازم هست با یه فصل سبک تر از پرترم  در یک هفته بگنجانیدش چون هر دو هم مهم هستند هم سنگین!

موفق باشید

لینک دائمی
    نمایهٔ طاهره
    طاهره@shadab90

خیلی خوبه… اگه اجازه بدید پیشنهاد میکنم مبحث ایکتر رو به طور کامل از ابتدای فصل گوارش تا اخرش بصورت پیوسته در یک کورس بخونید تا مطلب خوب جا بیافته… اگه خواستید اینطوری بخونید لازم هست با یه فصل سبک تر از پرترم در یک هفته بگنجانیدش چون هر دو هم مهم هستند هم سنگین! موفق باشید

عاطفه جون ممنون از این که تنهامون نمیزاری…راستش هفته پیش ابتدای همین فصل خونده بودم امروزم مرورش کردم گفتم بقیشم این هفته بخونم…

در مورد پره ترم هم راستش انقد تو کارآموزی هامون کنفرانس دادیم فکر میکنم واسم آسون تر از بقیه ی مباحث برنامه ی این  ماهم  باشه…

:قلب

لینک دائمی
    نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده@cobra

سلام. از شهریور برنامه ریزی کردم ولی شاید به یک چهارم برنامم رسیده باشم!بنظرم مباحث برامن خیلی زیاده ومن نمیرسم با وجود فرزندم همه ی مباحث رو بخونم. بچه ها (علی الخصوص خانم شکری)میشه راهنمایی کنید که کدوم مباحث رو بخونم و کدومارو نخونم. هرچی مباحث بیشتری رو حذف کنید بیشتر بهم امید میدید.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه مطلق
    عاطفه مطلق@mama87

سلام . بچه ها اطلاعیه جدید سازمان سنجش رو دیدین؟ منظورشون اینه که همه حتی مشاوره در مامایی هاهم باید داخلی جراحی و جنین بخونن؟؟؟!!!!!

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 61 total)

تاپیک ’برنامه ریزی برای ارشد مامایی ۹۴‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.