مطالعه گروهی

برنامه ریزی برای ارشد مامایی ۹۴

برچسب‌ها: 

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 62 total)
  • نویسنده
    نوشته
    نمایهٔ برجسته
    برجسته
    Participant
    @sama

سلااااااااااام به همه ی دوستای عزیزم

هرکسی که میخواد برای کنکور ارشد مامایی سال۹۴ اماده شه از همین جا شروع کنه

بسم ال…

نمایهٔ محبوبه
    محبوبه
    Participant
    @obstetrician88

سلام …خیلی دلم میخاد…منتهی باید یه تصمیم گیری اساسی کنم……با توجه به اینکه امسال خیلی تلاش کرده بودم….ولی قسمت نبود ولی الان طرحم یه ماهه شروع شده و دیگه باید تصمیم بگیریم با کمبود وقتام با توجه به شیفتای زیاد میتونم ؟توانایی هامو روی هم جمع کنم و شروع کنم……………..

با تنی خسته اما قلبی پر از شور و شعف برگشتم..

تنها این بس که خوشحالم یک ماما هستم

نمایهٔ محبوبه
    محبوبه
    Participant
    @obstetrician88

سلام…از دوستان لطفا محبت میکنید نحوه تهیه و طرز مصرف اپی منفرین با غلظت 1/10000 برای احیا نوزاد را به طور کامل برای من توضیح بدهید؟ممنون میشم….من کم اینجا سر میزنم….ولی به وبلاگم نظر بدهید و کامل جوابشو قسمت نظرات بفرستید همراه ذکر منبع ممنون میشم بسیار

از بذل توجهی که مبذول میدارید متشکرم

نمایهٔ سحر
    سحر
    Participant
    @ss11

سلام منم کنکور 94 میخوام شرکت کنم اما مهر ترم 8 و اردیبهشت فاینال دارم برنامم پیچیده بهم . بچه ها کسی با شرایط من هست ؟ برنامه ریزی کردید؟

:چميدونم

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

منم میخوام کنکور 94 شرکت کنم با این تفاوت که مهر وارد ترم 7 میشم و خرداد فاینال دارم و هنوز از برنامه ریزی کاراموزی مهر هم خبر ندارم.و انگیزه دارم واسه شروع اما اراده نه.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ معصومه
    معصومه
    Participant
    @mahmoudimasoume

سلام دوستان گلم پیشنهاد میکنم طبق برنامه تا آخرسال همه منابع را یک دور بخونید و بعد از عید دور دوم را حتما بخونیدچون مطالعه دوماه قبل از کنکور ارشد بهتر توی ذهن می مونه و تاثیرگذاره .من شخصا از مهر دوباره شروع می کنم. روی زبان باید خیلی فوکوس کرد و وقت گذاشت بنظرم روی رتبه خیلی تاثیر داره.

نمایهٔ برجسته
    برجسته
    Participant
    @sama

سلام به روی ماهتون دوستای گلی که نوشتید دانشجوی سال آخرید,خانوم محمودی عزیزم

چرا که نه.!بچه ها من دانشجوی ترم 7بودم که شروع کردم ازمهر به طور جدی شروع کردم اخر فروردین یه دور کلی ومرتب کردم وهردرسی که میخوندم کامل براش تست میزدم وتوازمون هم شرکت میکردم

اول اردیبهشت تاخرداد تاشب ازمون فقط مرور کردم یعنی تا15خرداددور دومم کامل تموم شد یعنی خط به خط میخوندم دور دومم

10روزاخر فقط تست ونکات مهمی که هایلایت کرده بودم میخوندم

بخداسخت نیست بعید نیست منم با همین سایت اشنا شدم واز بچه هاش کلی انرژی گرفتم رتبه ها که اومد رتبم 63شد

کلی هم کاراموزی فشرده داشتم بچه هاااا برنامه ریزی کردم متاهلم هستم برنامه ریزی کردم ومنسجم درس خوندم تروخدا ناامید نباشید تصمیم جدی بگیرین وشروع کنین

منم هر کمکی از دستم بربیاد انجام میدم وراهنمایی میکنم شما فقط قدم اول رو بردارین

نمایهٔ الهه
    الهه
    Participant
    @mamajun

مرسی برجسته جان. :گل

ممنون از انرژی که دادی.

من حتما کم کم شروع میکنم.و تو سایت با بقیه دوستان خوندن پیش میبریم.

شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.

نمایهٔ سحر
    سحر
    Participant
    @ss11

بچه هایی که کنکور دادن میتونن کمکم کنن؟ یه هفتس کتاب زبان لزگی رو شروع کردم اما خوب کلمات ناشناس زیاد داره میخواستم ببینم شما چجوری خوندین ؟ زبانم نرماله با یکم تلاش بالا میزنم فقط میخوام روش اشتباهی رو نرم

نمایهٔ برجسته
    برجسته
    Participant
    @sama

سلام عزیزدلم متاسفانه من زبان رو 0 زدم وکمکی ازدستم برنمیاد کلا زبان رو گذاشتم کنار و روبقیه ی دروس تمرکز کردم

نمایهٔ محبوبه
    محبوبه
    Participant
    @obstetrician88

هرکلمه ای مشکل داشتید از لزگی بنویسید از هر مهالرتی من تمام کلماتشو در آوردم این یکسال………30% زبان زدم…………حتما کمک میکنم

نمایهٔ سحر
    سحر
    Participant
    @ss11

مرسی برجسته جون و محبوبه جون بخاطر کمکتون. مرسی که انگیزه میدین :دمتگرم

نمایهٔ میرتقی زاده
    میرتقی زاده
    Participant
    @cobra

سلام عزیزان

منم تصمیم دارم انشاءالله کنکور ارشد مامایی ٩۴ شرکت کنم. ولی راه سختی درپیش دارم.سه چهار سالی هست که فارغ التحصیل شدم،طرح رو گذروندم. درحال حاضر شاغل نیستم ولی یه بچه ی ١٠ماهه دارم(آقامحمد) احساس میکنم درس خوندن بابچه داری خیلی سخته ولی خب توکل برخدا.انشاءالله از شهریور میخام بابرنامه ی خانم شکری پیش برم. برام دعا کنید . همگی موفق باشیم

نمایهٔ معصومه
    معصومه
    Participant
    @mahmoudimasoume

سلام عاطفه جون برجسته جون همه دوستای گلم من مشاوره اراک قبول شدم خدا راشکر می کنم آرزوی موفقیت برای همه دارم

نمایهٔ معصومه
    معصومه
    Participant
    @mahmoudimasoume

مطمئن باشید اگه بخواهید و کمی تلاش کنید قبول میشید دوست دارم هرکی توی این تاپیک شرکت میکنه قبول بشه

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 62 total)

تاپیک ’برنامه ریزی برای ارشد مامایی ۹۴‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.

ads