مطالعه گروهی

برنامه ریزی برای ارشدمامایی۹۳

برچسب‌ها: 

نمایهٔ محمدی
    ameneh

شاید بگیدهنوز کنکور ۹۲نیومده برا۹۳برنامه بریزیم؟خب من ۹۲ثبت نام نکردم .کسی پایه میشه باهم بخونیم.لطفایکی پیداشهههههههههه

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 418 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ ندا
    ندا@nedaa

نگین من هنوز نخوندم این قسمتو ولی بنظرم فصل 5 توش نوشته باشه

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

ممنون ازدلداریتون بچه ها عاطفه جان ممنون ازراهنمایی هات بخداوقتی میام اینجاکلی امیدوار میشم نگین جان طرح سوال خیلی ایده عالیه تواولین فرصت که به جواب رسیدم حتماخبرمیدم خانومی,حق باشماست اگه ازالان به خودمون سخت بگیریم ممکنه اول کار زده بشیم

نداجان توهم خوش اومدی!این ماه تاهرجاکه شدمیرسونیم بقیشم جبران میکنیم{#18}

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

نگین جان من فک میکنم گزینه 4درسته دنبال سوالت که رفتم به این مورد برخوردم که نوشته بود= غلظت گلوبولین متصل شونده به هورمون تیروئید درسرم مادر همزمان بامیزان تام یا متصل هورمون تیروئید افزایش می یابد.صفحه1424

دقیقا یه مدل دیگه این سوال روتو کتاب تستی که استادمون معرفی کرده به اسم کتاب ازمون ویلیامز ,انتشارات گلبان فوق العادست که اولین سوالش همین بود پیشنهادمیکنم اگه نداریدحتما تهیه کنید گلم من هنوزاین فصلونخوندم امامطلبی که به چشمم خوردوبا ادرسش نوشتم که بخونیییییییی{#67}

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی
    نیلوفر ابراهیمی@negineshargh

ممنون عززززززززززیزم. من نیلوفرم. اسمم نیلوفره نه نگین. {#1}

به نظر من گزینه اول درسته.!! آخه همون اول فصل نوشته که مقدار تیروکسین افزایش پیدا میکنه!!{#117}

باشه حتما صفحه ای که گفتی رو چک میکنم.شایدم از اون سوالاست که چندتا جواب داره.

آمنه جان باز نشد چون حتما office قدیمی داری. واسه من 2010 هست.  گذاشتمش.

یک تست از فصل 53 ویلیامز ک با مشکل بهش برخوردم.من خودم جوابشو گزینه الف میگم. شما چی؟

کدام تغییر در رابطه با تیروئید در حاملگی دیده می شود؟

1.T4 آزاد افزایش می یابد.

2. T3 توتال تغییری نمیکند.

3. TSH از جفت عبور کرده و میزان آن در حاملگی کاهش می یابد

4.TBG در حاملگی افزایش می یابد.

گزینه اول درسته.ویلیامز گفته که طی 12 هفته اول حاملگی مقدارش زیاد میشه .گزینه سوم هم غلطه چون کورتیکوتروپین از جفت عبور نمیکنه!! در مورد گزینه دوم و سوم داخل ویلیمز توضیحی ننوشته!! کسی از دوستان میدونه چ تغییری میکنه؟

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند.

لینک دائمی
    نمایهٔ محمدی
    ameneh@ameneh

آها ..
    من ازاینترنت موبایلم استفاده میکنم براهمین باز نشد.بهرحال نیلوفرجان ممنون

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

سلام من تازه امتحانام تموم شدن. منم اومدم تو گروهتون. تا الان کجائین؟من قراره از شنبه شروع کنم با اینکه خیلی خستم.

آینده شما به خیلی چیزها بستگی دارد؛ اما بیش از هرچیز به خود شما بستگی دارد...

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی
    نیلوفر ابراهیمی@negineshargh

سلام گلم

من نیلوفرم. خوشحالم به جمعمون پیوستی.طبق برنامه ای که اول صفحه گذاشیتم،پیش میریم. به امید موفقیت هممون{#1}

خبر خوندنتو گزارش بده عزیزم

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند.

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

باسلام وخسته نباشی بچه های عزیز چطورید باماه رمضون؟چشمتون روزبد نبینه چنان ضعف میکنم که حال بلندشدن ازروزمینو ندارم اخه بدبختی ترم تابستونم برداشتم اونم تربیت بدنی به خدا میمیرم مرگ به معنای واقعی کلمه!{#117} ولی واقعا لذت بخشه!

جونم واستون بگه

اولا نیلوفرگلم ببخشید عزیزم اسمتو اشتباهکردم اسم منم سمیراست اما موقع عضویت اسمم تکراری بود sama نوشتم{#9}

نیلوفرجان دقیفا این سوال2جواب داره من این فصل روتازه خوندم متوجه شدم

میدونید مشکل من چیه ؟من خیلی کند پیش میرم دوستان من واقعیتش 1هفتس به صورت جدی شروع کردم وبه طورمتوسط روزی3ساعت میخونم هفته پیش شد21ساعت که فقط صرف فصل2جنین شناسی ووووووییییییی خیلی سنگینه{#102}وداخلی جراحی فقط متابولیک به نظرتون افتضاح نیست؟

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

ماه رمضونم که چی بگم قربون خداوماه پربرکتش ولی هم درسای ترم تابستون هم ضعف خیلی اذیتم میکنه!

من اومدم گزارشموبدم که خجالت اوره ولی قول میدم جبران کنم ماه های بعد شمام بیایدواز نقاط ضعف وقوتتون بگید اینجا خیلی سوت وکوره بچه ها{#29}

راستی من زبانم خیلیییییییی ضعیفه میتونید راهنماییم کنید چیکارکنم ازکجا وبا چی شروع کنم؟خدا خودش کمکمون کنه انشاله هممون موفق بشیم{#63} دوس دارین بیشتر باهم اشنا بشیم؟اینکه چند سالتونه؟متاهلید یامجرد؟دوس دارید کدوم رشته ازارشد مامایی قبول شید؟

من متولد70ام متاهلم 3ساله ازدواج کردم ولی نی نی ندارم واینکه دوس دارم وارزومه ارشد مامایی اموزش مامایی تبریز قبول شم که نزدیک به محل زندگیمون ارومیه هستش

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

چندتادوستای دیگمم درحال عضوشدن هستن که بهمون اضافه میشن

نازنین جان واقعا خسته نباشی خانومی خوش اومدی!

هرکسی سوالی داره حتما حتما مطرح کنه لطفا حداقل هفته ای یه باراینجا سربزنید {#4}ما به روحیه همدیگه نیاز داریم {#41}

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

ممنون از لطف همتون. حتما گزارش میدم. فعلا دیروز 3 ساعت بارداری ویلیامز خوندم ببینم تا کجا میکشم.

samaجان به نظرم برای تقویت زبان باید هر روز غروب رو به اون اختصاص بدی. تاکید میکنم هر روز. من قراره برای زبان به اندازه یه درس تخصصی وقت بذارم ارزشش رو داره.

به یکی دوتا کتاب اکتفا نکن.برای شروع همون لزگی و 504 خوبه. ولی کتابای دیگه مثل essential word for toffel یا چیزای دیگه هم خوبه که تو همین سایت خیلی کامل تر معرفی شدن.

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

من خیلی دوست دارم مشاوره مامایی بخونم درواقع عاشق این رشته م . {#53}ولی دودلم. یکی از استادام گفته با این رشته نمیشه عضو هیئت علمی شد. درصورتی که هدف اصلی من از ادامه تحصیل ، تدریسه. فعلا دارم تحقیق میکنم. کسی در این مورد چیزی میدونه؟{#11}

البته این ماه اینترنتم محدودیت داره که اشتباه اپراتوره ممکنه هر روز نتونم سر بزنم.{#102}

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

نازنین جان اره من پرسیدم میگن برای تدریس اموزش مامایی بایدبخونی که بتونی اموزش بدی مامدرس هایی داریم که ارشدشون رو بهداشت مادروکودک خوندن وجز هیئت علمی نیستن وفقط چند واحد بهداشت تدریس میکنن

نازنین من یه جاخوندم زبان ضریبش0.6 ویه جاخوندم2 واقعا ضریب زبان چنده؟

همونطورکه گفتم زبانم ازپایه مشکل داره و باید روش زیاد کارکنم!

راستی من یه دفتری واسه خودم طراحی کردم که هرروز توش ساعت خواب وتماشای تلوزیون وفوق برنامه وساعت مطالعمو یادداشت میکنم سرهفته متوجه میشی که مشکلت ازکجا اب میخوره وروی هم رفته ازبرنامه لذت میبری پیشنهادمیکنم شمام یکیشو داشته باشید{#103}

لینک دائمی
    نمایهٔ نازنین
    نازنین@rainydrop

نه عزیزم بهداشت مادر و کودک هم عضو هیئت علمی داره.

ضریب زبانو نمیدونم چنده ولی به نظرم نکته خوبی که در مورد زبان ارشد وجود داره اینه که خیلی به گرامر وابسته نیست که پایه اهمیت بالایی داشته باشه. باید درک مطلبت خوب باشه با یه حداقل گرامر ساده که این مهارت به مرور زمان به دست میاد.من کلاس زبان میرم ولی هیچ کمکی به ارشدم نمیکنه فقط یاد میگیریم حرف بزنیم.

شاید خنده دار باشه ولی من همون دفتر برنامه ریزی رو که تو دبیرستان داشتم استفاده میکنم خیلی بهم انگیزه میده.

یه دفترم دارم که هرچی میخونم توش نت مینویسم از جونم بیشتر دوستش دارم.{#4}

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

نازنین راس میگی؟منم دفتربرنامه ریزی دبیرستانموپیدا کردم یه سری تغییرش دادم استفاده میکنم{#4}  میدونی دانشگاهها یکم باهم متفاوته منم برحسب دانشگاه خودمون میگم{#39} راس میگی باید زبانم جدی بگیریم وفن ترجمه کردن فک کنم خیلی مهم باشه!خیلی خوبه که میتونی نت برداری نازنین من اصلا نمیتونم همچین کاری بکنم اخه!فک میکنم همش مهمه ونمیتونم مهمترینا رو تشخیص بدم وجمع وجور کنم

یه ایرادیم که دارم اینه که تا یه فصل ازیه کتابو تموم نکردم اصلا نمیتونم برم سراغ درس دیگه ممکنه3روز فقط یه کتابو بخ ون 2روز یه کتابو وشنیدم کسی موفق تره که تویه روز چندتا کتابو هرچند کم ولی باهم بخونه{#106}

بازم ممنونم ازت عزیزم{#53}

Viewing 15 replies - 31 through 45 (of 418 total)

تاپیک ’برنامه ریزی برای ارشدمامایی۹۳‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.