مطالعه گروهی

برنامه ریزی برای ارشدمامایی۹۳

برچسب‌ها: 

نمایهٔ محمدی
    ameneh

شاید بگیدهنوز کنکور ۹۲نیومده برا۹۳برنامه بریزیم؟خب من ۹۲ثبت نام نکردم .کسی پایه میشه باهم بخونیم.لطفایکی پیداشهههههههههه

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 418 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

هیچ تضمینی نیست!ممکن تمام سوالات زنان ازیک مبحث مثلا آمنوره باشه!از نظر آخرین رفرنس هم من فقط نظرم رو میگم!و باز هم تاکید میکنم! تصمیم با شما! :چشمک

لینک دائمی
    نمایهٔ ندا
    ندا@nedaa

سلام بچه ها.منم هستم.از هفته پیش شروع کردم به خوندن طبق برنامه عاطفه جان.فقط به نظرتون خلاصه کنیم درسارو بهتر یادمون میمونه؟

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی
    نیلوفر ابراهیمی@negineshargh

چطور خلاصه کنیم ؟؟؟ مثلا نوزادان رو نمیشه خلاصه کرد!!!!!!!!!!!!!!!{#102}

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند.

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

حتما خلاصه کنید! من نوزادان رو 50 در صد زدم… میدونم که خیلی افتخار آمیز نیست! ولی از نظر سوادی خیلی بهتر میتونستم بزنم!!!!

اما نوع خلاصه برداری نوزادان فرق داره!قرار نیست از رو کتاب جزوه بنویسید!

طوری خط کشی و های لایت کنید که دور بعدی که کتاب رو میخونید با خوندن فقط همین خط کشی ها اکثر  مطالب رو مرور کنید.

لازمه اش اینه که کتاب شما همه جاش رنگی نشه!!! و فعل ها رو فقط وقتی  تاکیدی هستن خط بکشید!وقتی از چند مورد نام می بره …اونها رو شماره گذاری کنید! نکات جالب و کاربردی رو های لایت کنید!

اول فصلهای کتاب نوزادانم که خالی داره! این صفحه رو به دسته بندی و نمودارهای دست نویس خودتون اختصاص بدید

دور بعدی که میخونید از یه رنگ جدید استفاده کنید(برای مطالبی که قبلا توجه نکردید یا توی تستها اومده ولی شما نخونده بودید و خط نکشیده بودید)

بارداری  زایمان هم همینطور

زنان رو من جزوه نویسی کردم

بهداشت و رهم فقط خط کشی و هایلایت و دسته بندی اول فصل

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی

مرسی عاطفه عزیز{#1}

لینک دائمی
    نمایهٔ ندا
    ندا@nedaa

مرسی عاطفه جان.راستی شما نوزادان کدوم انتشارات میخونین؟

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

نوزادان نلسون 2011 انتشارات گلبان، ترجمه دکتر قاضی جهانی و دکتر تبریزی(جلد سفید!)قیمت 10500

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

عاطفه جون میشه دقیقا مشخص کنی که کدوم فصل هاروازبیماری های زنان بخونیم چون بابارداری نوشته شده اصلا متوجه نمیشم کدوم فصلها ازنواک روشامل میشه؟واسه ماه اول؟

ببخشید یه راهنمایی هم میخواستم الان که مامثلا1فصل روخوندیم چندوقت دیگه تستاشوبزنیم خوبه؟

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

عاطفه عزیز من هنوزموفق نشدم رفرنس های بهداشتو تهیه کنم ماله ماه اول مربوط به چه کتابی میشه؟

لینک دائمی
    نمایهٔ برجسته
    برجسته@sama

دوستان لطفا گزارش بدین تاازراهنماییهای هم استفاده کنیم من اصلانتونستم بخونم {#2}اما مهم اینه که جبران میکنیم لطفا مطالب مهم روبه اشتراک بزاریم تاهمه ازش استفاده کنن این برنامه فوق العادست امیدوارم ماه رمضون روبرناممون تاثیرنذاره 10روزه شدیدا سرماخوردم{#37}خیلی میخوابم واقعا وضع درس خوندن خرابه

لینک دائمی
    نمایهٔ عاطفه
    عاطفه@atefe314

@sama

بچه ها شرمنده نمیتونم فصل ها معرفی کنم! اول اینکه اگه خودتون بگردید بهتره چون شما ممکنه شما فصلهای بیشتری رو مرتبط بدونید! مثلا وقتی گفتم آناتومی و فیزیولوژی یعنی هر جایی از نواک و ویلیامز که  آناتومی و فیزیو داره بخونید! آندوکرینولوژی نواک رو مرتبط میدونی یا به نظرت مبحث سنگینیه و (صرفا فیزیولوژِی ویلیامز فصل 3 اگه اشتباه نکنم)، کافیه!!!

دوم اینکه من فیزیولوژی رو به طور کل نخوندم! پس تجربه ای در مورد فصل هاش ندارم! از طرفی بخت با من یار بود و تمام سوالات فیزیو در حد افتضاحی آسون بود! :دی برخلاف سالای قبل!

بهداشت هم کتاب (پروانه رضاسلطانی ، سوسن پارسای) عالی ترین کتاب هست

دوستان خوبم این مباحث رفرنس و خیلی مطالب دیگه رو در بخش گامی بسوی ارشد مطرح کردیم. تاپیک رو بخونید. از جستجو استفاده کنید. (برای Save وقت خودتون و جلوگیری از طرح مباحث تکراری،مثلا معرفی کتاب بهداشت رو حداقل 4 بار تو همیت سایت داشتم)

خودتون شروع کننده باشید! حتی اگه کسی به شما اضافه نشه! تاپیک کنکور 92 رو دیدید؟ فقط دو نفر بودیم!

البته ما خیلی دیر به فکر اشتراک مطالب مهم افتادیم ولی اتفاق خوبیه اگه همکاری کنید عالی هم میشه.

ضمنا! شما زود شروع کردید و الان وقت ناامیدی و گفتن اوضاع خراب و اینا نیست! نقاط قوتتون رو ثبت کنید و از خودتون انرژی بگیرید!

موفق باشید

راستش اگه من مطمئن بودم که شیوه ام جواب میده خیلی بیشتر کمکتون میکردم!!هنوز معلوم نیست من چه نتیجه ای میگیرم! منم دفعه اولم بود و فقط با استفاده از شناختی که از خودم داشتم و تکنیک های مطالعه که دوستان صحبتش رو کردن پیش رفتم

تست رو هم زمانی نزنید که دیگه هیچی از مبحث یادتون نیست! و زمانی هم که تازه مطلب رو خوندید مناسب نیست!

من خودم دو بار که می خوندم (روز اول…روز 3 الی هفتم) تست میزدم (روز سی ام) و بعد تست بلافاصله مرور سریع داشتم و نقاط ضعف از مفاهیم و نکات رو استخراج میکردم

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی

سلام سما عزیز

نا امید چرا!!؟؟؟ حتی اگه با برنامه هم نشد پیش بری هر چی که دوست داری بخون. اما فقط بخون. حتی شده یک درس از یک کتاب در روز. من  اناتومی رو از ویلیامز و نواک خوندم. البته برای نواک خیلی سخت بود،خیلی جاهاشو خودم حذف کردم چون ارزشی نداشت که براش فسفر بسوزونم{#10} داخلی جراحی رو فصل 53 رو خوندم. فصل مهمی هستش. هر سال و از جمله امسال که خودم کنکور دادام ازش سوال داده بودن. نوزادانم فقط یک فصل از اون 4فصلی که مشخص کردیم مونده تا بخونم. بهداشت هم ندارم هنوز و باید بخرمش!!{#21} زبان رو هم ندارم کتاب لزگی رو . فعلا که کلاس زبان میرم. حالا اونم باید بخرم.!!! دیدی منم مثل توام؟ خیلی سخت نگیر عزیزم.سلامتی مهمترین چیزه و اینکه کنکور همه چیز نیست.یادت نره.{#1} آهان راجبه تست زنی: من خودم هر فصلی رو از هر کتابی که میخونم،همون موقع تستاشو میزنم تا مطلب ثبت بشه تو ذهنم.

وقتی فصل 53 از ویلیامز رو میخوندم به یه سوال برخوردم.کمکم کنید خوشحال میشم.تو لینک زیر گذاشتم. آخه تو wordنوشتم سختم بود بزارم. واسه دانلود گذاشتم

لینک دائمی
    نمایهٔ نیلوفر ابراهیمی

اینم سوالم

لینک دائمی
    نمایهٔ ندا
    ندا@nedaa

سلام منم هنوز نرسیدم بخونم برنامرو.چون تا همین امروز کارورزی داشتم.نگران نباشین ایشالا میرسیم حداقل یه دور بخونیییییییییم{#1}

لینک دائمی
    نمایهٔ محمدی
    ameneh@ameneh

آره بچه ها میرسیم.نبینم کسی از الان نا امیدبشه.نگین سوالتو دانلودکردم ولی باز نشد.نمیدونم چرا!!؟؟؟چراهمینجوری نمینویسی؟کنجکاوم بدونم به چه سوالی برخوردی شایدسوال منم باشه

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 418 total)

تاپیک ’برنامه ریزی برای ارشدمامایی۹۳‘ برای پاسخهای جدید بسته شده است.