آموزش پزشکی

آمادگی برای علوم پایه

برچسب‌ها: 

نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری

حرفها و نظرات کسانی که در آزمون علوم پایه شرکت کرده اند و یا می خواهند شرکت کنند در این تاپیک نوشته میشه. لطفا ابتدا به این لینک مراجعه کنید و مطالب نوشته شده در مدنت سابق را مطالعه کنید. در ادامه از نظرات شما دوستان استفاده می کنیم…

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 159 total)
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
  • لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

هی..هی…

:استفراغ

.

.

.

نازی!استفراغش سبزه!استفراغ صفراوی میکنه…الهی!

لینک دائمی
    نمایهٔ فرزانه
    فرزانه@farzane

اقای دکتر امیر حسین شریفی
    از شما بعیده که با دیدن اقلیت در مورد اکثریت داوری و قضاوت کنید ! ! من هم قبول دارم پذیرش دانشجوی پزشکی خیلی زیاده اما اصلا قبول ندارم که همه ی پزشک های سراسری درسخون و فهمیده هستن و همه ی پزشک های ازاد درس نخون و دنبال یللی تللی !!!
    ما هم پزشک های سراسری در نخون و داغون و بی سواد و خوشگذرون کم ندیدیم !
    نه همه سراسری ها پروفسور و درسخونن نه همه ازادی ها خنگ و درسنخون! چه بسا اگه وضع مملکت و دانشگاه اینقدر بر پایه ی سهمیه نمیچرخید الان خیلی از بچه هایی که واقعا باهوش ان و استعداد پزشکی دارن به جای دادن ماه خدا تومن پول به دانشگاه !!! . . . جای همین بچه هایی نشسته بودن که با هزار تبصره و ماده اومدن تو و با هزار سفارش و کمک و هواداری میفرستنشون بالا ! اصلا هم مثل ازادی ها دلشون نسوخته که پدر و مادرشون چقدر دارن زحمت میکشن پول در بیارن بدن به دانشگاه تا بچه ی با استعدادشون تو مملکت خودشون درس بخونه !!! تا برن درس بخونن و قدر بدونن !!!
    پس لطفا تمام پزشک های ازاد روبا دیدن چند نمونه از اونا ! و با گفتن یه جمله از خودتون زیر سوال نبرین ! همین طور که ازادی ها با دیدن نمونه های بد از سراسری در مورد همه ی اونا قضاوت نمیکنن !!
    کم نمیبینیم بچه های با استعدادی که واقعا امکاناتش رو ندارن ! و کم نمیبینیم بچه های کم استعداد و داغون . . . تو دانشگاهای سراسری که . . . !!!
    ببخشید اگه لحنم کمی تند شد !! توقع نداشتم یکی از اصلی ترین همراهان مدنت به همکارای خودش اینجوری توهین کنه !!
    اونم تنها بخاطز ازادی بودنش !!!

آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد، به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم. ( بقره – 152)

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

من هم با فرزانه جون موافقم یکی از اتندای مسمومیت ما که واقعا خدایی هست توی طب مسمومیت دانشگاه آزادی بود..تمام تشخیص هایی که میذاشت ردخور نداشت با اینکه امکانات آزمایشگاهی ما واسه طب مسمومیت در حد صفره گاهی فقط با یه شرح حال ساده علت رو دیتکت میکرد..

اما به هر حال بحث همه یا هیچ نیس..باید بپذیریم که اکثر بچه های ملی از اکثر بچه های آزاد درسخون تر بودن و تفاوت بارزه و با چندتا این ور و اون ور شدن افراد ممتازی که نتونستن به امکانات دولتی دست پیدا کنن این اصل زیر سوال نمیره..حالا حرف من سر تخصصه..موقع تخصص که بشه عملا اتندا به ما میگن دور بعضی رشته ها رو خط بکشین مال شماها نیس..بدون سهمیه نمیتونین قبول شین..مثلا پوست! جدای از اون ماها فقط میتونیم در صورت استریت شدن قبل از طرح (بجز امتیاز تاهل) امتحان دستیاری بدیم در حالیکه اونهایی که سهمیه دارن امسال با استفاده از سهمیه شون شرکت کردن..

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

دکتر فرزانه من منظورم اصلا کس خاصی نبود ! به صورت کلی گفتم، ما تو بیمارستان چنتا آزادی داشتیم که استریت رفتن و قبول هم شدن رشته های خیلی خوب ! از همه کسی که من دیده بودم هم باسواد تر بودن ! به صورت کلی این طوریه وگرنه که اصلا ربطی و غیر دولتی نداره !

از سهمیه و اینا نگید که امین میاد و گوشمونو میبره میگه حرفهای سیاسی میزنید!!! بیخیال!

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

سهمیه!سهمیه!سهمیه!{#45}

لینک دائمی
    نمایهٔ اميرحسين شريفي
    امیرحسین شریفی@emerson

بگید بگید بیشتر بگید، شاید به شمام یه چیزی تعلق بگیره این جوری‌!!!{#10}

پس تو را هر غم که آید به پیش بر کسی تهمت منه بر خویش گرد

لینک دائمی
    نمایهٔ رزیتا
    رزیتا@rozita

نه میخوام ببینم چه اتفاقی می افته..گوشم بریده میشه؟ :استفراغ

لینک دائمی
    نمایهٔ زهرا فتاحی
    زهرا فتاحی@drzahra

سهمیه به کنار! با این هیئت علمی ها چیکار کنیم!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

بچه ها تاپیک رو منحرف نکنیم. اینجا بهتره در مورد آمادگی برای علوم پایه صحبت شه. برای اون بحث ها یه تاپیک توی همین گروه ایجاد کنید.

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

لینک دائمی
    نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری@bikaran

خوب مثل اینکه وضعیت علوم پایه خیلی خراب بوده به همه 15-30نمره اضافه کردن یعنی بیسا همون 100 نگه داشتن که حرفشون عوض نشه ولی نمره دادن

اینم از برنامه ریزی ها!!!

لینک دائمی
    نمایهٔ فرزانه
    فرزانه@farzane

یه سوال !!
    میگم واسه درس هایی که تست کافی نیست . . کتاب زرد به درد میخوره بخونیم ؟ مثل فیزیو
    اخه جزوه درست و حسابی که نداریم سایر کتاب ها هم حجمش زیاده . . .
    راستی تغذیه تست کافیه ؟

آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد، به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم. ( بقره – 152)

لینک دائمی
    نمایهٔ شايان علی پور
    شایان علی پور@shayan

ye khahesh az kasayi ke tehran,beheshti ya shiraz mikhunan daram,motmaenan daneshkadashun tu chand sale pish too oloompaye rotbeye bartar(1raghami) ziad dashte…mikhastam bebinam rotbehaye 1 ta 10 oloom paye nomrashun tu che hodudi bude

mamnun

لینک دائمی
    نمایهٔ پیام ناصح غفوری
    پیام ناصح غفوری@bikaran

cheghadr soto koor !  yeki nagoft oloompaye chetor bood emsal!

لینک دائمی
    نمایهٔ EHSAN
    EHSAN@eqaphlan

اين وسط علوم پايه كجابود؟قابل توجه دكتر…

لینک دائمی
    نمایهٔ امین
    امین@theadmin

قابل توجه کدوم دکتر؟!

مدنت یک فرهنگ است. یک فرهنگ خوب

Viewing 15 replies - 16 through 30 (of 159 total)

برای پاسخ دادن به این تاپیک، به سیستم وارد شوید.