صفحه نخست / درباره ما

درباره ما

وبسایت mednet.ir تحت عنوان شبکه ی اجتماعی علمی دانشجویان علوم پزشکی در اسفند ماه ۱۳۸۷ ایجاد شده است.

سیاست ما در ایجاد محیطی علمی و فرهنگی در اینترنت است که در شان دانشجویان علوم پزشکی باشد. فعالیت های mednet به هیچ وجه با شکبه های اجتماعی متداول در محیط نت قابل مقایسه نیست و محتوای آن در راستای افزایش علم، آگاهی و اطلاعات دانشجویان رشته های علوم پزشکی و فرهنگ سازی به اشتراک گذاری علم و دانسته‌هایمان است.

در مدنت همه با هم دوست هستند و کسی رئیس نیست. محتوای مدنت توسط اعضای آن تولید و کنترل می شود. فعالیت مدنت به شهر و نوع دانشگاه  محدود نمی شود و هر دانشجویی که عضوی از رشته های علوم پزشکی باشد می تواند در آن فعالیت کند.

هدف ما این نیست که چیزهای آماده به مخاطبین خود بدیهم. بلکه این است که حداقل به هم‌کیشان خود بیاموزیم چیزهایی را که دارند با دیگران به اشتراک بگذارند. فقط مصرف کننده نباشند و از داشته های خود به دیگران هم بدهند. این یک فرهنگ است. یک طرز تفکر است. برای تغییر و داشتن جامعه ای بهتر.

مدنت، متفاوت از هر سایت و شبکه ای که تا به حال دیده اید، بدون حاشیه و ایمن برای فعالیت های علمی و فرهنگی ماست. ما اینجا نظم، فرهنگ و علم را به هم هدیه می دهیم.
لازم به ذکر است mednet  به طور خصوصی اداره می شود. و تمام قوانین انتشار محتوای وب جمهوری اسلامی ایران در مورد این وبسایت نیز صدق میکنند. mednet در سایت ساماندهی به ثبت رسیده است.

برای ارتباط با ما می توانید از طریق آدرس mednet.ir [at] gmail.com ایمیل بفرستید.

برخی از فعالیت هایی که در مدنت وجود دارند:

  • بحث و گفت و گوی علمی در مورد کیس های آموزشی و انواع مباحث علمی پزشکی، با شرکت رشته های مختلف علوم پزشکی که این خود باعث غنی تر شدن مطالب میشود.
  • سوال و جواب درسی توسط اعضا
  • انواع گفت و گو های مربوط به مسائل دانشجویی، مثل پایان‌نامه، صحبت در مورد خوابگاه ها، دانشگاه ها، وضعیت آموزشی دانشگاه های مختلف و ….
  • دانلود نسخه الکترونیکی کتاب های مختلف علوم پزشکی، و امکان ارسال فایل توسط اعضا. در نتیجه یک منبع غنی از کتب پزشکی وجود دارد.
  • آپلود و دانلود اسلاید های درسی و آموزشی در بانک اسلایدهای سایت. که این نیز منبعی غنی به شمار می آید و می تواند توسط اعضا بسیار گسترده شود.
  • خرید آنلاین کتب پزشکی. که این نیز کمکی است برای کسانی که در شهرهای دور امکان دسترسی به فروشگاه های بروز کتب پزشکی را ندارند.
ads